Skocz do zawartości

Koleś jeżdzący na enduro to...


Rekomendowane odpowiedzi

...renegaci... :biggrin: :bigrazz:

 

No od tego kolesia Renegat miał na imie, ale jeździł choperem, ale ci od choperów to tłuste boby a wtedy renegaci to ci co na enduro.... tak sie przynajmniej u nas przyjęło... :icon_exclaim: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Koleś jeżdzący na enduro to..."

 

...no super, a kobitka?

lachon na enduraku :wink: :clap:

 

piękna XR-a koleżanko :lalag: witam w klubie hehe

Edytowane przez robak

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandzior ... oglądałem program na Reality TV, przejeżdżali radiowozem przez kiepską dzielnicę i opowiadali o 'bandziorach' stąd... i pokazali akurat jakiegoś kolesia przejeżdżającego w full ciuchach na białej chyba dr350 :)

Edytowane przez Baklazan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie...mam takie małe spostrzeżenie sprzed lat.

Jeżdżąc motongiem szosowym zawsze micha mi się cieszyła na widok 'błotniaków' i wydawało mi się,żę Ci kolesie to są prawdziwi ujeżdżacze ,a nie 'miętkie bolki, na swych 'światach łazienek'.

Bo przecieżliczy się fun i zabawa.

No i się wreszcie zdecydowałem na zakup....po dwóch latach 'szczeżenia się' na widok każdego enduraka.

 

Mojej żonie to motorek nawet się podoba (ma ładną oponkę jak stwiedziła) ale po opowieściach o fikołkach przez kierę lub też ślizgach (na razie uczę się utrzymywać na mym rumaku) to stwierdziła że jestem głupi....i mam się ubierać we wszelkie ochraniacze :cool:

 

Tak więc uczę się na 'błotniaka' :bigrazz: ....i o to chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyscigowcy a jak jakies dziady widza jak na ich polu ryjesz to nie krzyczą sfiry debile tylko pie...olce je...ane hamy z lasu no niektórzy to k...wy zaj...ne a babki to odrazu uciekają z drogi w pole a ja sie wtedy czuje jakbym ktmem jechał a nie motorowerkiem....wsumie to debile znas i tyle. nawet jak jestem ubrany na czysto to kałuży błotku nie potrafię odmuwic :icon_question: jednym słowem jestesmyyy DZIECMI LASUUUU AAAAAAAAA:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio sytuacja mnie zmusila (konkretnie wlaczenie sie rezerwy ;)),ze musialem zajechac na stacje (najblizsza byla ta na ktorej mnie juz znaja) zatankowac ale rowniez tak sie zlozylo,ze bylem 'lekko' z blotka itp :icon_biggrin: Wiec zatankowalem,poszedlem zaplacic i odchodzac slyszalem : "Ten chłopak to jakies dziecko blota,normalnie potwor blotny" --> usmiech sie sam cisnal na usta :biggrin:

 

pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...