Skocz do zawartości

Kask SUOMY


Gość Radzio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

czy ktos mial do czynienia z tymi kaskami i ktory polecacie (model), do jazdy glownie 90% krotkie trasy 150-200km, 10% miasto, predkosci glownie spacerowe 130-160km/h czasem szybciej. Wazne :ogolny komfort, poziom halasu, parowanie szyby, twalosc no i cena max 1500-1800PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

czy ktoś orientuje się gdzie w Polsce (najlepiej w Wa-wie) można dostać szybki do kasków Suomy? Konkretnie przyciemniana (nie czarna) do modelu Booster...

Może w Suzuki na popławskiej??? W ich konkursie można wygrać kask Capirossiego, to może też handlują kaskami Suomy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś orientuje się gdzie w Polsce (najlepiej w Wa-wie) można dostać szybki do kasków Suomy? Konkretnie przyciemniana (nie czarna) do modelu Booster...

Może w Suzuki na popławskiej??? W ich konkursie można wygrać kask Capirossiego, to może też handlują kaskami Suomy??

zadzwoń do motostylu na Targową

 

pozdrowiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Moto-Stylu. Mają przyciemniane szybki, nawet do mojego modelu :D Chociaż nie jest już produkowany.

Swoją drogą fajny sklepik. Mało motorków, ale sporo ciuchów i fajna obsługa.

też jestem tego zdania

 

a ile Ci policzyli za szybkę??

 

 

pozdrowiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za lustrzankę do Suomy Extreme zapłaciłem w PP 196zł. Po około miesiącu użytkowania z szybki od wewnątrz (na obwodzie) zaczęła odchodzić folia, tworzyły się takie pęcherzyki. Dojeździłem w niej do końca sezonu i pojechałem do PP oddać ją na gwarancji. Wszystko bezproblemowo i po myśli klienta. W ciągu pięciu minut dostałem nową lustrzankę w innym kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam:)

 

Trochę odświeżę temat gdyż sam zastanawiam się nad nowym kaskiem i myślałem właśnie o Suomy. Powiedzcie mi gdzie można takie kaski przymierzyć (jestem z Dolnegośląska, okolice Wrocławia) i co oznacza "PePe"? :)

Jak na razie jeżdżę w Cabergu 104 Groove. Kupiłem go w sklepie za 800 zł i jak na tą cenę jest naprawdę ok, szybka nie paruje, blenda też się sprawdza.. Jedyny no ale niestety duży minus to to, że jest strasznie głośny..

 

Więc jeszcze raz.. gdzie mogę znaleźć miejsce z kaskami Suomy (najlepiej jakby było to blisko Dolnegośląska)? A może macie jakieś miejsca gdzie jest sklep nastawiony głównie na sprzedaż kasków i ma ich dosyć dużo w ofercie? Byłbym wdzięczny za odpowiedź :notworthy:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak na razie jeżdżę w Cabergu 104 Groove. Kupiłem go w sklepie za 800 zł i jak na tą cenę jest naprawdę ok, szybka nie paruje, blenda też się sprawdza.. Jedyny no ale niestety duży minus to to, że jest strasznie głośny..

 

 

I nie licz na to, że jakikolwiek kas stricte sportowy będzie cichy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełną rozmiarówkę i duży wybór modeli będziesz miał w Piasecznie w PolandPosition, no ale tu zapewne się nie wybierzesz. Co do do samych kasków, to są to w zasadzie kaski torowe i do cichych nie należą - za to z całą pewnością nie będzie parował :-) Cicho będziesz miał w UVEXe - (BOSS 525, WingRS).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...