Skocz do zawartości

Gdzie szukac czesci


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam maly problem pod koniec sezonu przytrafila mi sie male bum i lampa + stelaz trzymajacy zegary + prawa manetka wygieta. Tu kilka pytan wszystko juz rozebralem i biore sie za poszukiwanie czesci a tu wielka du.. nie ma nic kiere jakos wyprostuje chyba ze sie nie oplaca pomozcie gdzie mam szukac tych czesci ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no obawiam się że poza serwisem i tym co już napisalem to zbyt dużego wyboru nie masz :bigrazz:

wiem że dużo ludzi kupuje na niemieckim ebayu części i nawet po doliczeniu przelewu za granice i paczki z tamtąd się to opłaca podobnie jest z ebay us więc .... albo lookaj na allegro, moze nie uda ci sie odrazu ale przez zimową przerwę może coś skompletujesz...

Edytowane przez lolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej, tak jak co roku w lutym będzie Mototarg na Służewcu w W-wie. Części nie jest za wiele ale można złapać kontakty. Lub czekać do wiosny na następne Mototargi. Co do eBaya to wcale nie jest tak żle. Można dogadać się. Najlepiej na niemieckim. Niestety nie znają polskiego i trzeba po niemiecku lub angielsku (też nie wszyscy znają - angielskiego oczywiście). Ale kontakt jest. Trzeba tylko DOKŁADNIE czytać co wystawiają i na jakich warunkach. Sam kupiłem kilka części i płaciłem wysyłając gotówkę w przesyłce, co wychodziło najtaniej i nie wszyscy chcą. Można też Wester Union z tym że nie wszyscy Niemcy wiedzą co to jest (sprawdziłem - działa). Najdrożej to przelew bankowy. Teraz jest łatwiej bo można zarejestrować się na polskim eBayu. Ja kiedyś zarejestrowałem się na angielskim bo tylko tam mi się udało i to też z kłopotami. Próbuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni w łodzi był jakoś we wrześniu. kiedy następny - niewiem.

 

02.12.2006 będzie motobazar w poznaniu.

 

Poznań ul. Pułaskiego 30 obiekty AZS. Organizator: Rider 62-300 Września ul. Kaliska 1, tel.: (0-61) 437 64 09, 0-602 863 232, 0-698 240 403, www.motobazar.poznan.pl

 

trochę takich części możesz też znaleźć w ogłoszeniach, w gazetach typu świat motocykli itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...