Skocz do zawartości

Ostatnia przejażdżka


konczu84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzis ostatni raz wyskoczylem na moto coc musze przyznac ze nie bylem sam na miescie, wialo jak nie wiem co a jeszcze gorzej wozilo na boki masakra poprostu opony byly zimne i wogole sie nie kleil do asfaltu szczeze powiedziawszy to dzis podjolem decyzje ze jutro go zimuje i innym tez radze to zrobic bo jezdzic moze i sie da ale jest strasznie ciezko i za miast cieszyc czlowiek sie tylko umorduje.Ps. ale nie ma co do kwietnia 6 miesiecy :D :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzaj stary

Przed jazdą male paleniegumy i sie oponka trzyma przez chwile. Pamietaj zebys sezon otworzył jak najszybciej.Ja sewgo czasu w 1 stycznia w 2000 roku jezdziłem przy -10.Oczywiscie jak sniegu nie ma. Frajda niesamowita , asezun był niezwykle owocny w wypady.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. ale nie ma co do kwietnia 6 miesiecy :buttrock: :crossy:

Jakbym miał przez pół roku odmawiać sobie przyjemności, jaką niewątpliwie stanowi jazda na motocyklu, tobym chyba przeniósł się do kraju o łagodniejszym klimacie.

 

PS Może warto zmienić opony? :D

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał przez pół roku odmawiać sobie przyjemności, jaką niewątpliwie stanowi jazda na motocyklu, tobym chyba przeniósł się do kraju o łagodniejszym klimacie.

 

PS Może warto zmienić opony? :icon_twisted:

 

Moze zmienic klimat na łagodniejszy :biggrin:

Ja smigam caly rok a 2 stycznia było u mnie ..................... +10 :biggrin: :biggrin: :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja dziś ponownie polatałem na mojej Virażce - fajniutko bo nie myślałem,że dane mi bedzie pojeździć w grudniu :cool: Dziś była naprawde piękna pogoda ale mimo to troszkę zmarzłem :eek: No cóż to przecież grudzień... POZDRAWIAM!!!!!!

 

A mnie wsiorawno jaka pogoda.

Jeżdżę kiedy mam ochotę a nie

jaka jest pogoda. No ale do tego trzeba

mieć odpowiedni sprzęt (wszystkim polecam sawieckij sojuz))

no i odpowiednie ciuchy.

Galar wiem,że tobie to wsiorawno - polecam ZALEW SULEJOWSKI plaża w Borkach....... :flesje:

 

jak bedziesz miał ochotę się popluskac to chętnie Ci potoważysze.... :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można przestawać jeździć?Ja śmigam na okrągło przez cały rok!

Nieważne czy śnieg czy deszcz!Tylko trzeba mieć odpowiedni sprzęt

żeby ujechać na śniegu!Postoje mam tylko jak coś grzebie

przy motorku!Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam jeszcze śmigam :) Śnieg ma być od połowy stycznia do połowy lutego to w tym czasie mozna zrobić wymiany i regulacje :)

Dzis tez sobie nieco posmigalem, choć wiatr nieco wypizgał, ale było super...Szkoda, że tak mało braci motocyklowej widać na mieście...nie spotkałem nikogo...Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sezon niestety juz sie powoli konczy i malo wiary jezdzi :icon_evil: Ale i tak trzeba dziekowac za to,ze wlasciwie nadal jest ladnie( u mnie teraz jest bez chmurne niebo i slonce tak swieci ze az razi).Mozna jeszcze jezdzic ale jest to srednia przyjemnosc.Ale mysle ze tak od konca marca mozna znow bedzie jezdzic.Czyli jak by nie patrzec sezon trwa kolo 9 miesiecy a to malo nie jest :lalag: W koncu kiedys musi byc czas zeby pogrzebac w swoim sprzecie,nie mozna non stop jezdzic no nie? Pozdrawiam wszystkich Tych co daja jeszcze rade jezdzic i Tych co juz odpuscili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...