Skocz do zawartości

Honda Hornet 600


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajny sprzęt - masz dokładny, bardzo fajny opis w ostatnim świecie motocykli. Facet opisuje wrażenia z jazdy 50 tys, km. Mam nadzieje, że już to czytałeś ? Ja osobiście, że względu na właściwości silnika (moment obrotowy itp) preferowałbym 900. Jak na razie ani na jedną, anie na drugą nie ma kasy.

 

Pozdro, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem i dlatego się napaliłem na ten sprzęt. Ale nigdzie nie mogę znaleźć ceny nowego salonowego egzemplarza. Chyba, że gdzies w tekście przeoczyłem. 900-ka pewnie sporo droższa, poza tym te 3,4 sek. do setki wystarczą mi w 600-ce. Prędkość max 218 km/h również zaspokaja moje oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ale 600 się kręci do 12 tysięcy, silnik lubi wysokie obroty. Honda zrobiła wersję 900 właśnie dla bardziej dojrzałych motocyklistów, którzy oczekują wysokiego momentu obrotowego już z niskich obrotów.

 

Pozdro, paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noi dzięki Krzyśkowi dowiedziałem się, że nowy Hornet 600 kosztuje 30500 a Hornet 900 o 10 000 drożej. Również dzięi Krzyśkowi obliczyłem, że raty rozłożone na 3 lata będą dla mnie dość przystępne. Tak więc nie mogę się już doczekać nowego sezonu :wink:

 

Poza tym jak mam się wyleczyć z nowej miłości ? Gdzie nie spojrzę widzę Horneta, zamknę na chwilę oko - widzę Horneta. Nawet mi się wczoraj przyśnił.

 

Jak ktoś ma fotkę Horneta w wysokiej rozdzielczości od 1024 wzwyż to byłbym dźwięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili nic innego w pracy nie robię tylko przeglądam fotki przyszłej kochanki. Powoli to się robi dla mnie obsesją. Ludzie....poradźcie coś....do przyszłego sezonu nie wytrzymam bez Horneta...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tjaaa wcześniej chorowałem na Monstera, ale jak go zobaczyłem na żywca to wydał mi się jakiś taki....biedny. Natomiast Hornecik na żywca tylko połechtał moje podniebienie :wink: Moim zdaniem 10x ładniejszy od Monstera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornecik to wspaniała maszyna, gdy pierwszy raz ją zobaczyłem "na żywca" w '99 to zachorowałem i chciałem ją mieć NATYCHMIAST :!: :twisted: :!: ( właściwie to dla tej maszynki zrobiłem prawko :( 8) ), ale po pewnym czasie skłoniłem się bardziej ku Fazerowi ( silnik, hamulce, owiewka). Ale Hornet nadal jest mi bliski - gdybym miał kupować to zdecydowałbym się na konkretny egzemplarz jeśli wpadłby mi w ręce zadbany Fazer - kupiłbym Yamahę, jeśli dopieszczony Hornet - to jego. Jagdtiger zastanów się również nad taką ewentualnością! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Helter Skelter

Ja mam Fazera od kwietnia i powiem ci że jest to cudo. Hornetem nowym nie jeździłem ale z roku 2001 i z Yamahą nie może się równać. Poza tym owiewka swoje robi. Cenowo Fazer 600 - 30900 PLN. Życzę udanego wyboru.

Pozdrawiam,

Helter Skelter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...