Skocz do zawartości

Towarzycho !


RO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie , od niedawno może jak niektórzy z was zdażyli zauważyć stałem sie posiadaczem motocykla ENDURO : KLX300r 97' -> :evil: . No i tak sie złożyło , że po kilku jazdach gdyż już zdążyłem sie mniej wiecej z nim zapoznać została kwestia towarzystwa do jazdy i tutaj prośba. Jest może ktoś z okolic na przykład takich miast jak :

 

- Dąbrowa Górnicza

- Będzin

- Strzemieszyce

- Sosnowiec

- Sławków - ( od strony Dąbrowy ;) )

 

Zależałoby mi bardzo gdyby ktoś sie zgłosił lub poprostu podał mi namiary na takie osoby bo moje poszukiwania jak narazie tkwią w martwym punkcie. Jedni dorobili sie potomstwa inni dorobili sie uczelni no a ja zostałem sam z motocyklem.. a jazda samemu wiadomo , nawet nie zdążyłem poznać okolicy a czas leci , nerwy zaś w strzępach.

 

Pozdrawiam i z góry wielkie THX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można ? A dlaczego nie możnaby było ? Też cały czas szukam , będe musiał uruchomić chyba jakąś szerszą gwardię poszukiwawczą bo jak narazie to licho a dziwie sie , że tak mało ludzi u mnie mozna spotkac na endurakach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie , od niedawno może jak niektórzy z was zdażyli zauważyć stałem sie posiadaczem motocykla ENDURO : KLX300r 97' -> :) . No i tak sie złożyło , że po kilku jazdach gdyż już zdążyłem sie mniej wiecej z nim zapoznać została kwestia towarzystwa do jazdy i tutaj prośba. Jest może ktoś z okolic na przykład takich miast jak :

 

- Dąbrowa Górnicza

- Będzin

- Strzemieszyce

- Sosnowiec

- Sławków - ( od strony Dąbrowy :crossy: )

 

Zależałoby mi bardzo gdyby ktoś sie zgłosił lub poprostu podał mi namiary na takie osoby bo moje poszukiwania jak narazie tkwią w martwym punkcie. Jedni dorobili sie potomstwa inni dorobili sie uczelni no a ja zostałem sam z motocyklem.. a jazda samemu wiadomo , nawet nie zdążyłem poznać okolicy a czas leci , nerwy zaś w strzępach.

 

Pozdrawiam i z góry wielkie THX.

 

Ziomal!

Wpadaj wiosną do Chrzanowa, moze dalej, ale mam wojskową mape polski no i są tam szlaki i trasy podesle ci kawałek potrzebny i już ;)

pomysl o tym

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj RO!!

Jestem ze slaska, moze nie z zaglebia bo z Rudy Slaskiej ale jesli nie masz z kim jezdzic to jestem otwarty na propozycje :rolleyes: Mam ekipe i napewno wkrecisz sie w towarzycho. A osob na posmiganie najlepiej poszukac tutaj (chyba nikt sie nie obrazi jak zareklamuje) forum.motocykle.slask.pl. Poczytaj temat o "kompostowni" Tam jezdzi ekipka z Twoich terenow!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...