Skocz do zawartości

Wybór crusera


xedos1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

takich postów było masa

i takich przegadywanek też, każdy chwali swoje i to mi się podoba :icon_question:

:icon_mrgreen: a tak na serio to moja volusia jest NAJLEPSZA :notworthy:

 

mam volusię i naprawdę jestem zadowolony z wygody, prowadzenia, osiągów...... ze wszystkiego

 

bier to co ci się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... mogę tylko przyłączyć się do kolegów i również zachwalić Volusię.

 

Po moim pierwszym przejechanym sezonie nie mam żadnych zastrzeżeń.

 

Przy zakupie zastanawiałem się nad Dragiem650 i Shadowem 750. Ale VL 800 jest najwygodniejsza i ma już odpowiednią moc do mojej postury.

 

Jesli Ciebie stać to Volusia będzie świetnym motorem na start i myślę że starczy na długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chce kupić crusera i zastanawiam się na modelami:

Suzuki Marauder vn800

Yamaha Drag Star 650 classic

Kawazaki vn800

Honda Shadow 750

 

Doradcie mi który z tych modeli jest najlepszy, najmniej awaryjny i najwygodniejszy dla 2 osób

 

Pozdrawiam

 

Najważniejszej rzeczy nie napisałeś ile byś chciał przeznaczyć kasy jeśli to nie ma znaczenia na Twoim miejscu brał bym Shadow jedyne co odstrasza w tym motocyklu to łańcuch, zapomnij o dragstarze 650 motocykl jednosezonowy za mała moc. Maraudera owszem można już kupić za małe pieniądze w dobrym roczniku ale to mówi samo za siebie, łatwo go kupić trudniej sprzedać. VN 800 duży zajefajny koń o nie zajefajnej pracy silnika :icon_rolleyes: wymaga dobrej opieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejszej rzeczy nie napisałeś ile byś chciał przeznaczyć kasy jeśli to nie ma znaczenia na Twoim miejscu brał bym Shadow jedyne co odstrasza w tym motocyklu to łańcuch, zapomnij o dragstarze 650 motocykl jednosezonowy za mała moc. Maraudera owszem można już kupić za małe pieniądze w dobrym roczniku ale to mówi samo za siebie, łatwo go kupić trudniej sprzedać. VN 800 duży zajefajny koń o nie zajefajnej pracy silnika ;) wymaga dobrej opieki.

 

Na zakup crusera przeznaczam do 17 tys zł, przymierzałem już się do Drag stara 650 classic, bardzo mi sie podoba. Co do maraudera odstraszyły juz mnie jego wady (czytałem na forum). Mysle ze silnik 650 mi wystarczy, lubie jeździć rekreacyjnie po mieście i krótkie wypady z małżonką za miasto. Nie przekraczam prędkości 130km/h więc mysle że Drag Star będzie wsam raz dla nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na krótkie wypady do lasu :icon_rolleyes: to pewnie da rade.

Na dluzszej trasie to z pewnoscia byłby problem.

Ja od zawsze smigam sam ( w sensie : moto solo )i jestem zwolennikiem posiadania dwóch sprzetów w domu ( jak finanse i inne mozliwosci pozwalaja ).

Tak jak juz pisalem, smigalem swoim 95 mil/h czyli kolo 140 i jeszcze spokojnie szedl ( czytaj: mialem jeszcze pod manetka calkiem sporo do odkrecenia ), ale to juz nie jest przyjemnosci bo strasznie wieje i trza sie mocno trzymac.

Mozna, ale po co ???? :icon_evil: :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale do 17 tys. z cruiserów trudno coś wybrać. Na Volusię raczej nie wystarczy, choć dawno się nie orientowałem. Jeździłem tym 2 lata, ponad 20 tys.km i bardzo sobie chwaliłem sprzęta. Do 17 maruda byłaby fajna. W tych pieniądzach lepiej utrzymana od shadowy. Drag 650 też niczego sobie. Ostatecznie - kup co chcesz, byle technicznie było bez zarzutu. Kulde, kiedyś jeździli we 2 nie na takich sprzętach, a teraz zastanawiamy się czy 40kmów nie będzie mało... po jakimś czasie będzie... tak samo i 150 i 200 itd. To droga w nieskończoność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się już na Drag Stara 650 koniecznie Classic. Myśle ze mi w zupełności wystarczy (przesiadka z Burgmana an400), tak jak pisąłem predkość podróżna 130 w 2 osoby powinna wystarczyć. Ogólnie latam spokojnie i nie jest mi potrzebny silnik 1100.

 

Powiedcie mi jeszcze na co zwrócić uwage przy zakupie drag stara, jakie są jego bolączki i przy jakich mniej więcej przebiegach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się już na Drag Stara 650 koniecznie Classic. Myśle ze mi w zupełności wystarczy (przesiadka z Burgmana an400), tak jak pisąłem predkość podróżna 130 w 2 osoby powinna wystarczyć

 

To żebyś się kurna nie ździwił :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompka: co zes taki sceptyczny ??? :banghead:

130 nie pociagnie ??? :cool:

Spokojnie jak go odpowiednio rozbujasz to da rade :D

I nawet nie trzeba mocno rozbujac. Ja co prawda sam, ale 95 mil/h smigalem i jeszcze mial zapas pod manetka, wiec na blizsze wypady spokojnie wystarczy.

xedos1: a co spowodowalo ze Classic a nie Custom ? :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompka: co zes taki sceptyczny ??? :banghead:

130 nie pociagnie ??? :cool:

Spokojnie jak go odpowiednio rozbujasz to da rade :D

I nawet nie trzeba mocno rozbujac. Ja co prawda sam, ale 95 mil/h smigalem i jeszcze mial zapas pod

 

A pociągnie 2 osoby 130 km/h na trasie? Bo ja obawiam się, że utrzymanie takiej prędkosci będzie trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel, rozbujać to można do takich prędkości, ale dla moto są one górną granicą i dłużej nie ma sensu ich utrzymywać. Ale spoko! Będzie sobie jeździł z plecaczkiem w przedziale 100-120 (oczywiście km/h :) ) i tez będzie dobrze. Sama przyjemność nawet bez szyby. Bjoern masz rację - wybrał sam, wg własnego gustu :) A do każdego moto mozna się przyczepić. Taaa, wybrał ale jeszcze nie kupił :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...