Skocz do zawartości

Oblany egzamin.


Vlaad
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nikt sie tu nie chwali i nikt cie nie karci wiadmo egazmin stres itd ale to miała byc dobra rada ze tylko jedyny sposób aby weszło ci to w nawyk tzn zeby nie myslec o tym jak jechać siadając na moto. To musi byc odruch cos naturalnego .

 

powodzenia życze na kolejnym egzaminie i mniej stresu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt sie tu nie chwali i nikt cie nie karci wiadmo egazmin stres itd ale to miała byc dobra rada ze tylko jedyny sposób aby weszło ci to w nawyk tzn zeby nie myslec o tym jak jechać siadając na moto. To musi byc odruch cos naturalnego .

 

powodzenia życze na kolejnym egzaminie i mniej stresu :D

 

ok spoko dzięki..:)

 

kończę już wątek (choć chciałem jeszcze odpisać do simon_r) ale już się nagadałem .. wiem, że najlepszym patentem na nauczenie się jazdy jest poprostu jazda. Niestety nie każdy ma od razu możliwości na czymś pojeździć, a godzina doszkalająca na motocyklu to ok 50 zł - na drodze nie leży (biorąc pod uwagę dodatkowo koszt kursu i egzaminu). A takie pojedyncze godzinki niewiele tak naprawdę dają.

 

mam nadzieję, że wszyscy coś z tego tematu wyciągnęliśmy i my początkujący i wy jeżdżacy już od jakiegoś czasu - czasem trzeba dla nas trochę zrozumienia.

 

pozdrawiam

Rafał

Edytowane przez banka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mozna temu egazminatorowi powiedziec ze ma sie opanowane ruszanie z hamulca recznego i miec obu nog na ziemi ??? :)

Poza tym jak mowicie ze to plaska "górka" to w czym problem ?

Spróbujcie podjechac albo ruszyc pod góre gdzie jest 10-15 % nachylenia :biggrin:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to wyglądało tak że jak mam zaczynać egzamin maszyna zapalona głowa w lewo, 1 wbity ruszam a kolo prosze jeszcze raz ja :biggrin: , no to ok jeszcze raz ruszam a kolo dziekuje nie zdał pan nieprawidłowo pan rusza bo zawsze ma pan mieć prawą noge na podnóżku na mieście też na to patrzył i ulał jednego gościa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze ruszam pod trzymajac tylny hamulec i w razie problemow delikatnie pomagajac sobie przednim :]

Dacie rade, macie jeszcze kilka miesiecy do sezonu wiec mozna probowac ;] ja zdawałem 17 stycznia i dałem rade wiec wy tez probujcie w zime :icon_rolleyes:

 

 

P.S czy znaczek z avatara Klebera nie przypomina wam pozycji na "pieska" ?? czy tylko ja jestem tak zboczony :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze ruszam pod trzymajac tylny hamulec i w razie problemow delikatnie pomagajac sobie przednim :]

Dacie rade, macie jeszcze kilka miesiecy do sezonu wiec mozna probowac ;] ja zdawałem 17 stycznia i dałem rade wiec wy tez probujcie w zime :icon_mrgreen:

P.S czy znaczek z avatara Klebera nie przypomina wam pozycji na "pieska" ?? czy tylko ja jestem tak zboczony :P

 

Dzięki za pocieszenie i pozytywny odzew :) Ja mam termin pod koniec listopada może będzie ok :)

 

jeśli chodzi o ten znaczek z avatara to jak najbardziej też to zauważyłem ;)

 

U mnie to wyglądało tak że jak mam zaczynać egzamin maszyna zapalona głowa w lewo, 1 wbity ruszam a kolo prosze jeszcze raz ja :icon_rolleyes: , no to ok jeszcze raz ruszam a kolo dziekuje nie zdał pan nieprawidłowo pan rusza bo zawsze ma pan mieć prawą noge na podnóżku na mieście też na to patrzył i ulał jednego gościa.

 

Dobrze wiedzieć. Nie miałem o tym pojęcia. Myślałem, że tylko przy ruszaniu pod górkę na egzaminie trzeba używać tylnego hamulca. Kurcze jak bardzo różni się technika jazdy na egzaminie od tego jak faktycznie się jeździ. Zdawałeś na odlewniczej ?

Edytowane przez banka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tu był inny post ale coś się pochrzaniło i zacytowałem sam siebie więc wywaliłem to co napisałem :icon_rolleyes:

 

nie rozumiem jednej rzeczy.. to czy na egzaminie nie można używać biegu neutralnego ? No bo jak wrzucić jedynkę np. podczas postoju na światłach gdy mamy prawą nogę na podnóżku.. chyba, że ja czegoś nie rozumiem :icon_mrgreen: albo z zasadami egzaminu jest coś nie tak :) w każdym razie dzięki za podpowiedź będę się starał na to zwracać uwagę :)

Edytowane przez banka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tu był inny post ale coś się pochrzaniło i zacytowałem sam siebie więc wywaliłem to co napisałem :icon_mrgreen:

 

nie rozumiem jednej rzeczy.. to czy na egzaminie nie można używać biegu neutralnego ? No bo jak wrzucić jedynkę np. podczas postoju na światłach gdy mamy prawą nogę na podnóżku.. chyba, że ja czegoś nie rozumiem :wink: albo z zasadami egzaminu jest coś nie tak :) w każdym razie dzięki za podpowiedź będę się starał na to zwracać uwagę :)

 

Ja pod światłami trzymałem obie nogi na ziemi lub lewa na podnóżku. Jakoś się mnie nie czepiał :)

 

Powodzenia na egzamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba kazdy wie ze jazda na kursie i egzaminie ma malo wspolnego z jazda w rzeczywistosci. Jest wiele "trickow" ktore znaja tylko egzaminatorzy.

Zdany egzamin nie swiadczy o umiejetnosciach kierowycy!!

Poprostu na miescie kazdemu nawet najlepszemu moze sie zdazyc cos czego nie oczekiwal... (nawet moj instruktor mowil ze sam nie wie czy by zaliczyl egzamin na miescie)

Ale na placu kazdy wie czego moze sie spodziewac. Widocznie cos musialo byc nie tak - albo ty sie bardzo zestresowales i chyba to bylo przyczyna bo nawet pomimo sprzegla wyregulowanego nie tak jak Ty banka bys sobei tego zyczyl to w normalnej sytuacji powinienes uporac sie z tym problemem za 2 razem.

 

Mam nadzieje ze zaliczysz za nastepnym razem. Trzymam kciuki :icon_razz:

Edytowane przez Sylwek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to cieszcie sie ze nie jezdzicie po Anglii.

Tam juz jak tylko zólte zobacza to staja i mozna komus w dupe wjechac

To jest chyba efekt lepszego szkolenia tez i przede wszystkim. Swiadomosc duuuzych klopotow w przypadku wyzadzenia komus szkody.............

A zauwazyles, ze jednak w Anglii jest przyjemniej i bezpieczniej poruszac sie czym kolwiek po drodze, nawet parowozem :) bo takie tez tu jezdza przeciez po drogach publicznych :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na placu kazdy wie czego moze sie spodziewac. Widocznie cos musialo byc nie tak - albo ty sie bardzo zestresowales i chyba to bylo przyczyna bo nawet pomimo sprzegla wyregulowanego nie tak jak Ty banka bys sobei tego zyczyl to w normalnej sytuacji powinienes uporac sie z tym problemem za 2 razem.

Ooo. I to chyba o to chodzi, a nie o sprzęgła, obroty, tylny czy przedni itp. Ja na egzaminie nie byłem w stanie sobie nawet kasku zapiąć tak mi się łapy trzęsły. A jak mam jakiś egzamin na uczelni to często czekam, czekam i jak zbliża się moja kolej to idę do domu :) No tak, k***a, mam i nic na to nie poradzę. Będzie dobrze.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...