Skocz do zawartości

To Cię na pewno rozgrzeje


Rekomendowane odpowiedzi

Opis troche za dlugi, pod koniec drugiej strony odechciewa sie czytac. Ogolnie dziesiatka ma troche za male relfektory. Potwierdza sie jednak to, co zawsze jest powtarzane w tematach spod znaku 'Kawasaki/Yamaha/Suzuki vs Honda'. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis zdeczka długi i średnio ciekawie napisany.

 

Osobiście :

kawasaki -- Bleeee! Hondzia -- Cacy!

 

Mimo ze nie jezdziłem na nowej 10 to i tak bym wziął hondzinke. Nie bede pisała o prarametrach bo ta 10 sie mi poprostu nie podoba i do tego ten zielony kolor bleeee - i pachnie tandetą heheh

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Osobiście :

kawasaki -- Bleeee! Hondzia -- Cacy!

 

Mimo ze nie jezdziłem na nowej 10 to i tak bym wziął hondzinke. Nie bede pisała o prarametrach bo ta 10 sie mi poprostu nie podoba i do tego ten zielony kolor bleeee - i pachnie tandetą heheh

 

 

Nic dodać, nic ująć !!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojoj...Hondziarze poczuli sie zagrozeni i na kazdym kroku probuja chocby postami poprawic reputacje Hondy :P

Nastala smutna dla Was rzecz...Hondy sie skonczyly :biggrin: Teraz to sa nudne wozidelka i do tego za chora kase (jako nowe).

W artykule nie zostalo jeszcze wspomniane ze nowa ZX-10R jest pare tysiecy zl tansza i do tego ma rok dluzsza gwarancje (3 lata).

Takze wybor jest prosty: ZX10R :)

 

Ale szczerze mowiac jakbym mial kupowac teraz 1000-ca to tylko GSXR1000 K6,nie mowiac juz o 1000 K7 :biggrin:

Edytowane przez Angel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W artykule nie zostalo jeszcze wspomniane ze nowa ZX-10R jest pare tysiecy zl tansza i do tego ma rok dluzsza gwarancje (3 lata).

 

 

Nom jest tansza bo sie chcą tego pozbyc, a jak cos nie idzie to sie cene obniza zeby pogonic i dodaje sie rozne gratisy np 3 letnia gwarancje.Wazne jest zeby sprzedac, pozniej bedą sie martwic reklamacjami. heeeee ;-) hehe noi cała twoja idea legła w gruzach. < joke>

 

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesay... nie mozna tak sobie mowic ze Kawy to shit ... HONDA to zawsze honda ... osobiscie wybralbym zygzaka ... a co to suzi to co wy z tymi gixerami macie za manie ... pozatym ten najnowszy wyglada jak by mial dwa tlumiki od skutera FEEEE ... YAMAHA R1 oto jest ODPOWIEDZ :D POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom jest tansza bo sie chcą tego pozbyc, a jak cos nie idzie to sie cene obniza zeby pogonic i dodaje sie rozne gratisy np 3 letnia gwarancje.Wazne jest zeby sprzedac, pozniej bedą sie martwic reklamacjami. heeeee ;-) hehe noi cała twoja idea legła w gruzach. < joke>

pozdr

To nie idea tylko marketing :buttrock:

 

 

a co to suzi to co wy z tymi gixerami macie za manie ... pozatym ten najnowszy wyglada jak by mial dwa tlumiki od skutera FEEEE ... YAMAHA R1 oto jest ODPOWIEDZ :clap: POZDRO

No fakt,jesli potrzebujesz moto do lansu to masz racje,kup R1 :D

Ja nie mam potrzeby lansowania sie wiec wole kupic to co dobrze jezdzi a nie dobrze wyglada :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...