Skocz do zawartości

Bank Krwi - Poznań, Wielkopolska


Sheriff
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie wszyscy wiecie lub słyszeliście że krwi wciąż brak więc myślę że pora i na nas aby coś dolać do naszego banku

po wstępnych ustaleniach jest propozycja terminu:

01 września 2007 sobota

 

po oddaniu zwykle nie pisaną stara świecką tradycja był wypad do Szmotuł do dzieciaków

więc proponuję także aby wpaść do nich na rozpoczecie roku szkolnego

03 września 2007 jest to poniedziałek godzina 17.30 na Bułgarskiej

jest jeszcze troszkę czasu więc wolne można sobie załatwić a w razie W jak by ktoś nie dostał mozna oddac krew właśnie w poniedziałek 03.09 i wtedy jest wolne z Urzędu

przyjadę i chętnie oddam krew jadnak nie wiem czy bede mogła oddawałam ostanio 20 czerwca a kobiety moga do 3 miesiące jednak spróbować niezaszkodzi! do zobaczania:)

napiszcie tylko o której godzienie? i czy spotykamy sie bezposrednio na Marcelińskiej? do szamotół niestety niepojadę - praca!

Hangaround AMAZONS WMC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w pizdu :) Ja nie mogłem się doczekać kolejnej akcji więc byłem oddać krew we wtorek. Więc znowu kicha.

 

Propozycja jest taka że z trochę większym wyprzedzeniem organizować takie akcje a ni z tygodniowym wyprzedzeniem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy!

 

TRZEBA KRWI!!!

 

Maria Żarek jest w Wielkopolskim Centrum Onkologii - 61-866 Poznań ul. Garbary 15

http://www.wco.pl/

i pilnie potrzebuje krwi. Jeśli ktoś z Was może w najbliższych dniach oddać krew, proszę o oddanie krwi dla Marysi.

W Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa proszę powiedzieć, że oddajecie krew dla

Marii Żarek z Wielkopolskiego Centrum Onkologii, ul. Garbary 15, 61-866 Poznań.

 

Po oddaniu krwi proszę pobrać ze stacji krwiodawstwa zaświadczenie,

iż krew została oddana dla Marii Żarek, która jest w WCO - Poznań, ul.Garbary i dostarczyć je do WCO http://www.wco.pl/ lub na Politechnikę Poznańską do sekretariatu Instytutu Matematyki ul. Piotrowo 3A, p. 708. Jeśli wybieralibyście się na Politechnikę, to IM jest w wysokim budynku BEZ zegara na dachu, na 7 piętrze, a sekretariat jest na lewym (gdy wychodzi się z windy) końcu korytarza i jest czynny w dni robocze od 10 do 14.

 

Dziękuję i pozdrawiam,

Ankha

Hangaround AMAZONS WMC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jutro zbiórka w centrum krwiodastwa na marcelińskiej koło 9.00 oddajemy co potrzeba i można lecieć na bazar zobaczyć (przynajmniej ja tak robię)

co dalej po bazarze się pomyśli bo w ten wekend atrakcji jest sporo

 

 

w związku z małym zainteresowaniem wyjazd do domu dziecka 03 września 2007 NIEAKTUALNY

Edytowane przez marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam serdecznie po dłuższej przerwie.

w dniu dzisiejszym byłem w stacji krwiodawstwa. Pytałem o krew karty. mimo, że trzeba za nie płacić jest jednak małe odstepstwo.

Taką krew kartę można otrzymac za darmo, na następujących warunkach:

"*od dnia wprowadzenia wydawania kart z grupą, otrzymuja ją nieodpłatnie, po trzecim kolejnym oddaniu w ciągu 15-tu miesięcy".

W Poznaniu krew karty rozpoczeto wydawać 25 kwietnia 2007. więc nasza akcja z kwietnia się nie łapie. Ale ta wrzesniowa juz tak. więc jezeli wpadniecie do nas na dwie kolejne akcje, to taką karte otrzymacie za darmo.

Niniejszym spiesze donieść, że najbliższa akcja MBK jest planowana jak zwykle na sobotę- 15 GRUDNIA 2007.

Bedzie okazja spotkac się, żlożyc życzenia.

Póki co pracuję nad utrakcyjnieniem akcji. ale jeszcze nie moge niczego zdradzić. jak się uda, to bedzie mała niespodzianka.

Zapraszam do komentowania terminu lub zgłaszania chęci przybycia.

gdyby coś, to wiecie, gdzie i kogo pytać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z żalem zawiadamiam, że mamy pierwszego "klienta" naszej dzialalności. Jest nim kolega Paweł, który dość mocno sie potłókł. Ma ma połamane kości stopy lewej, słamaną kość udową. Główka kości udowej się złamała, a sama kośc wbiła mu sie w brzuch, niszcząc trochę w środku.

Jako bank pomogliśmy niejako "odpisując" krew zebraną na koncie, a Pawłowi i jego rodzinie daliśmy tym samym trochę spokoju, że nie musza sie juz o krew martwić.

Pawła czekają jeszcze kolejne operacje, ale może dzięki naszej pomocy, nie będzie jemu i rodzinie tak ciężko przez to przechodzić.

Dlatego przypominam o akcji w dniu 15 grudnia 2007 w RCKIK w Poznaniu.

Jak widać, jesteśmy przydatni a hasła które głosimy, to nie są frazesy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...