Skocz do zawartości

Wysyłka moto DhL lub innym kurierem


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co mi wiadomo to wymagaja zapakowania na palecie + usuniecie wszelkich plynow z motocykla. Nawet akumulator trzeba osuszyc :) .

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firma 7- siodemka, MZ etz 150,trasa w-konin-200zl 400km poltory palety, z paliwem w baku z akumlatorem z olejem z plynem hamulcowym/ znajomy pracuje w tej firmie i tak mi poslal dodam ze umowa byla podpisywana przy kurierze i wrocila do mnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem żeby mi dogadany moto z Anglii dostarczyli UPS-em ale odmówili bo towar z możliwością wycieku czy coś w tym stylu zakwalifikowali jako towar niebezpieczny i cene zaspiewali ponad 1500zł, po polsce się przemieszczam sam :) jak chcesz z Anglii moto mam namiar na człowieka który za 150funtów pod dom postawi moto na które dasz namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysyłałem moto firma OPEK. Koszt wysyłki zależał nie od odległości ale od wagi, wychodził przelicznik mniej więcej 1zł za kilogram(moto 130kg zapłaciłem 134zł+15zł za ubezpieczenie i coś tam jeszcze). Umocowane musiało być na palecie pasami. Do płynów sie nie doczepiali. Moto wysłane z nad morza koło godziny 14 na drugi dzień rano stało w Tarnobrzegu :) Wiem że jeżeli moto na palecie dostarczy sie do oddziału firmy i odbierze w oddziale wychodzi taniej dosc sporo. DHL dosc sporo chce za wysylke w porownaniu do innych firm, przynajmniej tak było rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz widziałem jak Stolica wiozła KTMa na paletach. Po tym jak już nasamochodzie dostał parę razy z obu stron i stracił lusterko, wszyscy musieli sobie usiaść na niego i zobaczyć jaki jest fajny.

Innym razem DHL wiózł samobiezną kosiarkę. Chłopcy na magazynie w Wałbrzychu urządzili sobie jazdę (spięli na krótko) i rozjebali ją o słup podtrzymujący dach.

To tak ku przstrodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem swoją kozę UPS-em, w euro-palecie, waga palety 100-200kg i zapłaciłem jakieś 120zł, z tym, że moto musiało być rozłożone, bo by się nie zmieściło. Koszt wysyłki jest u Nich niezależny od trasy, bynajmniej tak mi się wydaje, a moto przejechało 500km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys kupiłem Charta na allegro, koszt transportu chyba DHL-em wyniósł mnie 100 zł, innym razem kupiłem zwłoki Rysia, transport kosztował 50 zł. Pozdro

Edytowane przez marcpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 15 lat później...

Witam serdecznie mam taki problem klient w angli zapewnią mnie ze mogę zakupić od niego motocykl przez firme dell cargo i umowa jest tak skonstruowana ze wpłacam pieniądze do firmy dell i mam Ok 5dni na sprawdzenie moto  po dostawie tzw bezpieczna transakcja czy faktycznie tak to działa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...