Skocz do zawartości

666 edition (rybol)


broda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja się powtórzę:

 

kupujemy dwa piździki!

 

Dzięki temu będzie można zrobić trochę zabawy pod tytułem zawody! A konkurencji można wymyślić sporo: najwolniejszy przejazd 20 m w linii prostej bez podparcia, guma na motorynce, stoppie na motorynce i w cholere innych rzeczy (dawać pomysły!! :bigrazz: )

 

I nie powiem, padła też myśl, żeby jedną motorynkę może spalić, ale drugą... utopić :smile: Pewnie znalazł by się jeden odważny, któryby rozebrał się do majtów, wsiadł na motorynkę i wykonał na niej efektowny skok do zalewu :banghead: :crossy:

 

pozdr

LYsY

Edytowane przez LYsY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Co by tylko wyplynal :banghead:

 

Pozdro

 

PS

No to demokratyczne wybory:

Kto jest za tym, zeby to LYsY skakal na pizdorynie do zalewu??

Ja!! :crossy:

 

PS2

Dla wiekszego hardkoru w locie musi wywalic rycha! :smile:

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łysy we Wrocku ustalilismy, że obydwie dziwki topimy :icon_razz:

 

Ja się zapisuję pierwszy na listę chętnych do skoku na rumaku w otchłań ;)

 

W końcu Łysy podobno jest ratownikiem to może i usta usta będą :icon_mrgreen: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. lepiej dla urozmaicenia będzie jednego spalić

 

taaa hehe napchamy mu trawy w wydech i go spalimy :biggrin: oryginalny jointcik hehehe .........taka piękna chmura nad zalewem:P

 

Ja też jestem za spaleniem conajmniej jednej maszynki a druga może szukac smumów mutantów w rybnickim zalewie!!! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do konkurecji to moze bieg z zepsutym juz pizdzikiem na plecach. A pozniej z plonacym pidziekiem na plecach. Albo ilu ujedzie naraz na pizdziku :icon_razz:

 

A ja mowicie ze paly przyjedzaja na kotwice to moze ucieczka przed radiowozem pizdzikiem na gumie :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja pierwsza:

Ja bym proponowal spalic gume na piasku motorynkaa potem ja w nim zakopac :biggrin:

 

Opcja druga:

Dac pojezdzic bajtlom i zebrac kase za to coby sie zwrocilo za koszty pizdzikow a potem starszy na Bolsa jakiegos

 

 

Opcja trzecia:

Wyniesc do lasu i powiesic jakos na drzewie,a potem ja puscic i patrzec jak spada :banghead:(było w Jackasach)

 

Opcja czwarta:

Przegiem jeziora wzdłóż niego jechac tak długo aż zgasnie :biggrin:

 

Opcja piąta:

susensuns ..........?I nie kupic pizdzika(ale to odpada)

 

Opcja szósta:

 

Pomysłu brak.....

 

 

I to tyle na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...