Skocz do zawartości

666 edition (rybol)


broda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem !!!!!!!! myśle , że określenie " permanentni degustatorzy " było by po środku :P

Jestem świeżak w temacie "rybol" ale wszystko przedemną ......... pomysł motorynkowy :) więc dajcie numer konta i niech coś ruszy z miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Browar, trzebaby sie przespacerowac po Rybnickich sklepach moto (dwa na Koscielnej, O&K motocykle, Szpila) i poogladac tablice ogloszen. Moze tam jakas pizdorynka sie znajdzie :). Bo jechac pol Polski po trupa bez papierow za 100zl, to sie nie oplaca :P.

Mam jeszcze kumpla w Kamieniu, ktory sie bawi takimi sprzetami - moze sie uda cos u niego znalezc.

 

A wracajac - zrzuta bez konta faktycznie nie ruszy. Mysle, ze trzeba zalozyc osobny watek z numerem konta i tytulem, ze to zrzutka na motonga do zabawy :crossy:.

Tylko ustalic, kto nadstawia swoje konto i robi stronke z informacja ile kasy juz jest :flesje:.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!!

 

Zbyhu nie bój nic dziś w "Żelaznej" obgadamy szczególy !

 

Zalozy sie temat i konto wrzuci i kupi jakiego padake z okolic...

 

... a co do chodzenia po mieście i szukania ogloszeń ja jestem za :flesje: :crossy: :icon_idea: :flesje: bo w pobliżu jest dużo barów :icon_idea: :flesje: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Jesli kupimy motorynke, to Stodoly odpadaja. Tam nie ma gdzie jej spalic :P. Chyba, ze uda sie wam ja w murowanego grila wcisnac ;).

Niby tam najwygodniej, ale to nie ten klimat :P. Pierniki z EKG niech sobie przypomna mlode lata - jedziemy na Lesna Polane lub po hardkorze na Kotwice :buttrock:.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje KOTWICE ... bo to miejsce jakoś tak kojarzy mi sie z Hardkor Rybol Multi Editions :icon_mrgreen: :buttrock: ... jest gdzie się przespać ,,, jest gdzie spalić motoryne ... jest gdzie się wykąpać ... a rzygać gdziekolwiek można bo to tam właścicieli nie wzrusza... tylko mały problem jest że jak na drugi dzień łóżkiem chce się zakryć plame po rzygach to po przesunęciu go .. okazuje sie że juz ktoś zakrył nim dwie inne plamy :buttrock:

.. więc powoli zaczyna brakować czystej wykładziny ... także trzeba wykorzystać fakt że jeszcze w tym roku kombinacji przesuwu łóżka nie powinno braknąć .. ale kto wie co bedzie za rok lub dwa :buttrock:

 

 

Pozdro !!

 

 

KOTWICA RULEZZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co sie tak nagle wszyscy oburzyli na slowo ochleje.

Nagle wszyscy degustatorzy itp. :flesje: :icon_mrgreen:

 

PGR a gdzie znalazles taka posadke gdzie ci polewaja a ty smakujesz :)

Tez bym potrzebowal robote ktora realizuje moje hobby i pasje :icon_twisted:

 

A co do miejsca to mi to wsio jedno bo i tak zrobimy masakre i rzeznie :)

 

Zbyhu ta tdm na twoim avatarze to jakas niepodbna do twojej ale koles na niej wypisz wymaluj caly ty :cool: :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zbyhu ta tdm na twoim avatarze to jakas niepodbna do twojej ale koles na niej wypisz wymaluj caly ty :biggrin: :D

 

 

..no nie! to samo pomyślałem ... Zbyhu też ma takiego garba jak ten z awataru :biggrin: :lalag: :biggrin:

 

.. a w ogóle szacun za dzisiejszą rajze ! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...