Skocz do zawartości

pilna pomoc prosze o porade ktora kurtka


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro.pl/item136657131_nowa_...lowa_metro.html

 

http://www.mttr.pl/sklep,1380,27333467,771...n,181155,0.html

 

 

jako ze sie przesiadlem na honde, ramoneska mi wogole nie odpowiada strasznie ja podwiewa i wogole do dupy;) kasy tez niemam zaduzo bo musialem przed zima motocykl na wiosne przygotowac, teraz mi troche kasy wpadlo i zastanawiam sie nad tymi kurtkami osobiscie jestem bardziej przekonany do metro- marka cena wyglad co na to forumowicze?? moze ktos posiada taka kurtke, albo jakis link do innych kurtek w cenie 300zl aha NIE WYMAGAM ZA 300 CODOW wiec pominmy komentarze zebym dolozyl 300zl i kupil cos leprzego bo czeka mnie jeszcze kask rekawice spodnie i buty :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item136657131_nowa_...lowa_metro.html

 

http://www.mttr.pl/sklep,1380,27333467,771...n,181155,0.html

jako ze sie przesiadlem na honde, ramoneska mi wogole nie odpowiada strasznie ja podwiewa i wogole do dupy;) kasy tez niemam zaduzo bo musialem przed zima motocykl na wiosne przygotowac, teraz mi troche kasy wpadlo i zastanawiam sie nad tymi kurtkami osobiscie jestem bardziej przekonany do metro- marka cena wyglad co na to forumowicze?? moze ktos posiada taka kurtke, albo jakis link do innych kurtek w cenie 300zl aha NIE WYMAGAM ZA 300 CODOW wiec pominmy komentarze zebym dolozyl 300zl i kupil cos leprzego bo czeka mnie jeszcze kask rekawice spodnie i buty :bigrazz:

 

Pwoiem tyle co wiem od forumowiczow. Podobno METRO ma to do siebie, ze szybko sie siepie, czyli puszczaja nitki na szwach, szczegolnie po praniu. Zrezygnowalem, kupilem HEINE - GERICKE, podobno okazyjnie. Z drugiej strony, co motocyklista to inny poglad. Napewno zalezy od uzytkownika, jak bedzie sie z szatą obchodzic. Powodzenia i udanych zakupów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie widziałem pozytywnej wypowiedzi nt metro. jeśli już produkt krajowy, to ludzie polecają raczej retbike. za 300 kupisz nową retbasic z membranką

IMHO nie ma się co spieszyć - lepiej odłożyć kasę, poczekać na noworoczne albo wiosenne wyprzedaże w niemcowie. albo jechać, albo poczekać, zawsze po wyprzedażach pojawia się sporo tanich ciuchów na allegro, od handlarzy

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym sledzil baczenie oferty na allegro, za 300 zl mozna wyhaczyc uzywke w swietnym stanie, ze skory, dobrej firmy. rozgladaj sie :bigrazz:

co do tej kurtki Metro to kolega w takiej jezdzi, pytalem - mowi ze jest zadwolony (ma ja od jakiegos roku i wszystko jest w porzadku).

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba poczekam... a co do luisa odpada niby jak to mam kupic;)

Hmm jakbyś chciał to mógłbym się taty zapytać czy mógłby paczkę odebrać w Niemczech :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mogę skomentować użytkowość kurtki metro ale inny model Motorbike po sezonie używania

da się w tym jeździć chociaż mankamentem są słabe rzepy tzn. musiałem je doszywać bo się pruły

na szwach kurtka trzyma dobrze , chociaż nie wiem jak po praniu będzie

ogólnie przyjemnie się w niej jeździ

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...