Skocz do zawartości

ile moge wziac za sima?


Jimmy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no nic, wystawie za 1500 zobacze ile osob pyta jak bedzie malo no to zmniejsze cene, a z tymi przerobkami to zalezy od kupca, jesli bedzie mial 12-13 lat to bedzie mu sie podobalo, ale znowu jak jakis starszy gosc no to wiadomo, ale tak naprawde jak dam rejstracje z tylu to duzo od orginalu nieobiega, wlasciwie tylko przyciete blotnikia na naklejki to zaden kupiec raczej uwagi niezwraca bo jakby co to w 20sek. mozna je odkleic.

Edytowane przez Jimmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś moze czy oryginalny lakier podwyższa wartośc pojazdu, czy to taki "bajer"? Na moim jest oryginalny, fakt, jest trochę odprysków, ale zamierzać się za to zabrać przez zimę (domieszają mi taki sam lakier i zaszpachtluje i zamaluje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy na jakiego klijenta trafisz. Jeśli ktoś chce mieć już gotowe moto żeby się lansować to raczej woli polakierowny ładnie, natomiast jak trafisz na jelenia - konesera tematu to woli stary lakier. Ale dla dziadka który będzie sobie podjeżdzał na działke bzykiem to nie będzie różnicy (bo jeśli jej nie widać to po co przepłacać :P )

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do głównego tematu to ja wyceniłbym tego Simsona na max 1000 zł, co prawda na zdjęciach wygląda na dosyć zadbanego, ale niewiem co z silnikiem i zawsze to S50, a nie S51 :P

 

 

a co do tego:

Wie ktoś moze czy oryginalny lakier podwyższa wartośc pojazdu, czy to taki "bajer"? Na moim jest oryginalny, fakt, jest trochę odprysków, ale zamierzać się za to zabrać przez zimę (domieszają mi taki sam lakier i zaszpachtluje i zamaluje).

 

Jak dla mnie orginalny lakier to wielka zaleta, widać po nim jak szanowana była maszyna i czy nie miała wypadku. Mój Simek niestety pozbył sie orginalnego lakieru jakieś 1,5 roku temu po zetknięciu z Karcherem ,ale teraz cieszy się nowiutkim metalicznym lakierkiem :biggrin:.

 

(Fotki w linku "Mój SIMSON")

Edytowane przez Cycu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...