Skocz do zawartości

Po 12 latach czekania...


Rekomendowane odpowiedzi

Dopiąłeś swego kaizz, ale z tego co pamiętam to rozglądałeś się za 600ccm :icon_twisted:

W tym sezonie już sobie za dużo nie polatasz ale tak czy siak życzę bezglebowej jazdy bo kawal krowy z tej Twojej miłości jest.

Mam nadzieję, że fakt posiadania moto zmieni też Twój styl pisania na forum :icon_razz:

 

I jeszcze pytanie: Ile dałeś?

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chlopaki az sie wzruszylem ;( ...a myslalem ze moj temat zostal wyzucony :icon_evil: a jednak jest tutaj.WIELKIE DZIEKI codziennie do niej schodze i ja glaszcze i caluje :banghead: powoli zaczne ja czyscic na zime -wujek raczej sie odezwe- pan od moto powiedzail ze przez 4000km ktore zrobila w tym sezonie nie wziela oleju wogole - co do reszty pytan :P Oto jej historia miala slizg co widac na tlumiku i na palstikach ktore byly sklejone, ale sa ok . Brakuje mi przedniego blotnika, zaslepki(takiej malej od wlewu do chlodnicy) i napisu ale jednego KAWASAKI z baku(moze ktos ma) l ale pan uprzedzil - rama prosta:) silnik cacy przebieg 50.000 Pozdrawiam Piotrka od ktorego go kupilem zaj.... czlowiek:) tyle tylko ze te plastiki byly popekane i poklejone ale nie jest zle:) 4000 bez problemow wierzylem mu na slowo widac bylo w oczach ze uczciwy :biggrin: i oby tak bylo zaden przekretas cfaniczek mily facet ok32-35 lat z zona i dzieckiem .Przy 240 prowadzi sie rowno wszsytko ok ale tylko raz tak jechal .U mnie bedzie miala lepiej...:biggrin: A kask jest nie moj bo jeszcze nie mam tylko wlasciciela -moj bedize lezal na poduszcze :biggrin: Jeszcze raz dzieki WIELKIE DZIEKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz kaizz, ale takie przywiązanie do maszyny jest trochę niebezpieczne i niezdrowe, bo jakbyś się poczuł gdybyś z jakiś niezależnych od ciebie przyczyn musiał nagle sprzedać sprzęta? Ja mam teraz taki problem i sprawa sprzedaży wisi na włosku - (mam teraz katusze psychiczne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz zawsze mozna sprzedac nerke :( cholerka zimno sie robi a w garadzu 10 stopni :/ jakis kocyk czy cos:) ide ja przykryje :crossy: i poglaszcze.ps.trzymam kciuki abu sie udalo i twoj skarb zostal z toba po wiki wiekow... :bigrazz: DASZ RADE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Gratuluję moto - nie ma żartów :bigrazz:

 

Właściciele wszystkich moto które maja powyżej 250 cm3 - powinni posiadać pozwolenie na broń !

Bo przy braku wyobraźni to śmierć w oczach.

 

No i życzę szerokości na całej rozciągłości..

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz zawsze mozna sprzedac nerke :bigrazz: cholerka zimno sie robi a w garadzu 10 stopni :/ jakis kocyk czy cos:) ide ja przykryje :( i poglaszcze.ps.trzymam kciuki abu sie udalo i twoj skarb zostal z toba po wiki wiekow... :( DASZ RADE.

Kazdy ma swoj wlasny popie**olony swiat :( ale to dobrze... :( Tylko nie zapomnij!!!!!! KAIZZ nie zapomnij przeczytaj swojemu malenstwu bajki na zimowy sen...jeszcze wciagu tych kilku miesiecy przysni jej sie cos brzydkiego i co wtedy na wiosne bedzie?? :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pop.... do reszty :bigrazz:

A to niby czemu??? :crossy: Moja suczka tez stoi sobie w garazu przykryta kocykiem. Po co ktos ma ja dotykac brudnymi paluchami albo niepotrzebnie bedzie na niej osiadal kurz. Moja mama ostatnio pozwolila sobie postawic na moim motku kwiatki. Z mojej strony bylo tylko pytanie: ,,Na baku postawilas???" Moja mama na to odpowiedziala twierdzaco, za co ja zbesztalam i powiedzialam, ze na kanapie to jeszcze ujdzie, ale na baczku nie mam mowy! :crossy: Kazdy ma jakiegos bzika! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...