Skocz do zawartości

URAL POWER!!!


granat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz kazdy kto ma urala niech sie melduje, bedzie wiadomo kto jak i co ma. jaki model, jaki stan -czy na chodzie czy dopiero w remoncie, jak go chce zrobic kolor i fason. Jest to demonstracja siły, ale i pomoc np. dla mnie i inych składających puzzle:-)taki temat juz kiedys był, ale to było dawno i sa chyba nowi:-)Ja mam Urala M-67-36 z roku 82, przynajmniej oficjalnie, ale praktycznie to jest pomieszany z kaska-lampa, silnik, dyfer, robie go na militarke, zielono-czarny, minimum chromu, na orginalnym silniku z bakiem mki, i lampa kaski, swiatłem tylnym z junaka, moze to nie jakis wielki orginał ale bedzie wygladał rasowo:-) rama juz stoi poskładana ale teraz szlag mnie trafia z dodatkiami, gumki, pierdki, przełaczniki, koszmar. czekam na ine posty. Tak to wyglada na dzis.

http://img399.imageshack.us/my.php?image=dzishu4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie.

Widze że mało właścicieli Urali jest na forum.

Opisze po krutce moją maszyne. Jest to urtal M67 z 71r. Jest trosze skundlony to znaczy poprawiony przezemnie optycznie i mechanicznie. Zbiornik , bagażnik i tylna lampka są od M72, obnizony przedni błotnik, obcięty pałąk tylnego błotnika, lakier metalic i troche chromów.

Z przeróbek mechanicznych:Skrzynia szybka 4, pradnica od malucha, gaźniki Jawa TS 350, polerki w głowicach i takie tam pierdoły. Ogólnie niezawodna maszyna.

http://img48.imageshack.us/my.php?image=ural1kq6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat nabył niedawno Urala M62 z 1962 roku. Bardzo ładna sztuka. Wszystko od "jednej matki". Numery na tabliczce zgadzaja się z numerami ramy i silnika. Jak to moto od rusków pomalowany został w całości czarna farbą. Praktycznie 95 procent oryginału. Aż mu zazdroszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ze spalaniem na tych gaznikach od jawy?

drugie pytanie, jak w uralach z wytrzymaloscia walow. mam obrzydzenie do lozyskowania rolkowego korby, tak po junaku mi zostalo :rolleyes:

 

teraz szukam jakiegos rusa, dniepra badz uralca, jednak ciezko cos ciekawego dorwac za odpowiednie pieniadze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie spalani w jeździe we dwoje przy 100 km/h nie przekracza 5l. To spalanie to jeszcze kwestia polerki w kanałach i przełożeń a nie tylko gaźników. Ja mam dyfer 9 i szybką 4 a to znacznie obniża obroty silnika.

Co do wały to mam na nim nakulane 15 tys i jak na razie nie szłysze objawów zmęczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam M-61 ale niestety nie posiadam oryginalnego silnika do niego, miałem z M62 aktualnei właożylem nowszy 12V bo ma lepszego kopa i dużo lepsze światła.

Jeśli ktoś ma oryginalny silnik z M61 lub wie kto moze mieć prosze o namiar z chęcia taki nabede.

:icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...