Skocz do zawartości

bez komentarza [na razie]


bert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wizerunek motocyklisty ? hmm ... powiem tak ... są ludzie i ludziska ... jednemu motocykl zajedzie droge i to oleje inny bedzie rzucał kur**ami na wszystkich na moto .... staniemy przy puszcze ktora ma awarie zaoferujemy pomoc jeden zapamieta to do konca życia a drugi zapomni po dojezdzie do domu ... Reasumując jadąc motorem robie swoje ... nieraz gest kozakiewicza i kita a nie raz usmiech machniecie rączką i przepuszczenie :notworthy: [ szczególnie piekne blond w suvach ! :( ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Możnaby poprawić wizerunek motocyklisty np. poprzez nieinstalowanie głośnych wydechów, bo to ludzi drażni. Ale kiedyś już była dyskusja o głośnych wydechach i sporo osób wychodziło z założenia, że im się to podoba a reszta, której to nie pasuje, niech się wali. A jeśli na 5 "porządnych" motocyklistów znajdzie się jedna czarna owca, i tak wizerunek będzie kiepski.

 

 

Tak tak oczywiście, Ci posiadacze motocykli ( bo nie motocykliści) montują sobie akcesoryjne wydechy żebyś nie mógł spać na ul JP II ... I heniek śmieciarką też o 5 rano hałasuje żebyś nie mógł spać... Pewnie za tym stoi jakiś układ. Trzeba więc powołać komisje. :(

 

Hyhy ostatnio staruszka na przejściu dla pieszych pomachała na mnie palcem i coś tam pod nosem ględziła pomimo tego że grzecznie stałem... hyhy ale miałem ubaw, nawet bym się tego nie spodziewał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów uogulnianie. Każdy motocrossowiec rozjeżdża ludzi... Nie mogę. Przecież już sam tytuł artukułu prowokuje i jest manipulacją. Ludzie nie mają zielonego pojęcia o tym co piszą. Zgadzam się, że nie powinno się wjeżdżać do rezerwatów, parków narodowych, czy lasów [tam gdzie nie można]. Ale na Boga, jeśli zdarzy się jakiś wypadek to niech nie mówią, że wszyscy motocykliści to zabójcy.

Gdzie tam masz napisane, że "wszyscy motocykliści to zabójcy"???

Jest proste stwierdzenie faktu, że wielu jest motocrossowców jeżdżących tam, gdzie jeździć nie powinni. Jest przecież cały akapit o tym, że nie można wrzucać wszystkich offroadowców do jednego worka. Natomiast skala opisanego zjawiska natomiast wcale nie jest mała, bo jeśli podczas jednej wycieczki na 2 godzinnych szlaku w Gorcach mijam 6 motocykli (tak było jakieś 1,5 miesiąca temu), to ilu jest ich w sumie na wszystkich szlakach?

Tu wcale nie jest tak, że po jednym wypadku podnosi się szum, że każdy motocyklista to morderca. Szczerze się dziwię, że dopiero teraz o tym piszą...

 

miclaw - w Sudanie codziennie giną dziesiątki ludzi, więc jeśli jutro ktoś Ci walnie pałą w tył głowy dla zabawy, to to jest ok, norma i nie ma o co robić szumu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miclaw - w Sudanie codziennie giną dziesiątki ludzi, więc jeśli jutro ktoś Ci walnie pałą w tył głowy dla zabawy, to to jest ok, norma i nie ma o co robić szumu?

 

Ale smierć pod kołami samochodu czy mootcykla to jest wypadek-nikt tego nie chciał.Chyba nikt nie rozjeżdza ludzi dla zabawy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale smierć pod kołami samochodu czy mootcykla to jest wypadek-nikt tego nie chciał.Chyba nikt nie rozjeżdza ludzi dla zabawy :(

 

 

A myślisz że w Sudanie zabijają dla zabawy??

 

No ale co tam to tylko w końcu jeden człowiek i to w dodatku stary. Nie ma co się spierać. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co wy chcecie poprawiać wizerunek motocyklisty? Mi średnio zależy na tym co pani Genia i pan Zdzisław spod piątki myślą o mnie.

Dla mnie lepiej by było żeby ludzie się mnie bali gdy jadę motocyklem bo wtedy nikt by mi nie zajeżdzał drogi, dwa razy pomyślał czy zdąży się włączyć do ruchu, dziadek idący z kościoła nie próbował by swoich sił w biegu przez jezdnię widziąc zbliżające się świeciące jedno światło, żaden cieć z puszki w korku by nie rzucał ku**ami bo przecież do motocyklisty bandyty strach się odezwać :notworthy:.

Jak każdy by myślał że zapi****am czysta w mieście na jednym kole to by się bał że mogę nie wyhamować i by stał cierpliwie aż przepyrkam obok niego :(

Dla mnie było by bezpiecznie i miło i byłbym zadowolny :notworthy:

 

... chłopie nie mieszaj pojęć ... oni się Ciebie nie boją tylko Cię nie lubią ... co w połączeniu z ich domniemanym bezpieczeństwem w katamaranie ... źle Ci wróży ... a ja wolałbym żeby było jak w UK ... żeby sie mniej bali a bardziej szanowali ... wiem głupie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem tylko przykład a wy wyjeżdżacie z Sudanem,zachwile zaczniecie mi opowiadać o wojnach,obozach zagłady-ile tam ludzi zgineło...

Ale gdyby ten starszy pan zginął pod kołami samochodu to przejął by sie tym ktos oprucz jego rodziny ??

Dobra widze ze to nie dział dla mnie.NARA :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z samej treści tego artykułu wynika, że napisał to jakiś buszmen i antymotocyklista. Po takich stwierdzeniach jak;

cyt: "zagrażają ludziom i środowisku, plaga dzikich motocrossowców"

mam odczucie, że pismak robi z motocyklistów jakąś dziką zwierzynę którą trzeba "odstrzelić", a po drugie to te maszyny nie furczą cichutko by ich nie słyszeć i wpakować się pod koła w pogoni za kapelusznikami. Ale wina i tak zawsze będzie przyklejona motocykliście, bo jak określają ludziska " motocykliści to wariaty".

Nawet jak ginie motocyklista z winy innych - to i tak przyklejana jest mu wina "bo to wariaty"

 

Nie ma co poprawiać wizerunku motocyklisty bo to "walka z wiatrakami", ludzie i tak już sobie swoje teorie na ten temat zakodowali, ale ja mam to głęboko w d... co o tym myślą.

 

Pozdrawiam.

 

Dobre :( podoba mi się :notworthy: plaga brzmi jak stonka :notworthy: Jeszcze pewnie zrzucili nas Amerykanie ...

 

greetz,

 

&REW :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak oczywiście, Ci posiadacze motocykli ( bo nie motocykliści) montują sobie akcesoryjne wydechy żebyś nie mógł spać na ul JP II ... I heniek śmieciarką też o 5 rano hałasuje żebyś nie mógł spać... Pewnie za tym stoi jakiś układ. Trzeba więc powołać komisje. :(

 

Heh, to widzisz, należysz po prostu do tych, którzy innych mają w d... :notworthy:

Możesz się obrażać na rzeczywistość i stwierdzać, że pies dupą szczeka, ale nie zmienisz faktu, że ludzie reagują agresywnie i niechętnie na ryczący wydech. Po prostu tak jest :) Możesz ich jeszcze wszystkich powystrzelać za to, że nie doceniają Twojego "klangu" :clap:

pozdrawiam :notworthy:

 

LYsY

 

PS Nie mieszkam na JPII, nawiązywałem tylko do wątku z kiedyśtam :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tam masz napisane, że "wszyscy motocykliści to zabójcy"???

Jest proste stwierdzenie faktu, że wielu jest motocrossowców jeżdżących tam, gdzie jeździć nie powinni. Jest przecież cały akapit o tym, że nie można wrzucać wszystkich offroadowców do jednego worka. Natomiast skala opisanego zjawiska natomiast wcale nie jest mała, bo jeśli podczas jednej wycieczki na 2 godzinnych szlaku w Gorcach mijam 6 motocykli (tak było jakieś 1,5 miesiąca temu), to ilu jest ich w sumie na wszystkich szlakach?

Tu wcale nie jest tak, że po jednym wypadku podnosi się szum, że każdy motocyklista to morderca. Szczerze się dziwię, że dopiero teraz o tym piszą...

 

miclaw - w Sudanie codziennie giną dziesiątki ludzi, więc jeśli jutro ktoś Ci walnie pałą w tył głowy dla zabawy, to to jest ok, norma i nie ma o co robić szumu?

 

Motocrossowcy rozjeżdżają góry i ludzi

 

To jest jednoznacznie. Ja rozwodziłem się nad tytułem, bo kto będzie czytał cały artukuł z postronnych ludzi. Zobaczy tytuł i tak mu zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam czytam i się śmieje

1.

Dla mnie sprawa jest jasna na to aby poruszać się po drogach leśnych nie mówiąc już o jeździe na przełaj w lasach trzeba mieć specjalne zezwolenie ( nie wspominam już o parkach narodowych - no coments)

2.

Leśniczy odpowiada za mienie powierzone mu przez lasy państwowe i jeżeli ktoś je dewastuje lub mu zagraża powinien wlepiać kary jest do tego jak najbardziej uprawniony

3.

Jeżeli ktoś ucieka a uciekając niszczy w ten sposób mienie powinien być powstrzymany ładunkiem śrutu a w najlepszym wypadku soli z sierścią

4.

W dupie mam wizerunek motocyklisty nie mam za to w dupie świętego prawa własności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lysy za wizerunek motocyklisty są odpowiedzialne media i nawet gdybyś stawał chłopie na głowie tego nie zmienisz.Dla większości ludzi jestesmy dawcami nerek i noszącymi śmierc na drogach wyslannikami piekieł :( Media kreują nasz wizerunek i maja zaje...ty wpływ na ludzi i to trzeba zmienić.Większośc z nas ma to w doopie a wiesz dlaczego??Bo to jest walka z wiatrakami .Media szukają sensacji tym sie żywią są jak sępy wypatrujące ofiary.Liczy sie ogladalnośc ,poczytność i ZYSK.Oczywiscie nie popieram agresywności na drodze i tyczy się to nie tylko Nas ale i katamaranów i na swój sposób z tym walcze .Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... chłopie nie mieszaj pojęć ... oni się Ciebie nie boją tylko Cię nie lubią ... co w połączeniu z ich domniemanym bezpieczeństwem w katamaranie ... źle Ci wróży ... a ja wolałbym żeby było jak w UK ... żeby sie mniej bali a bardziej szanowali ... wiem głupie ...

 

W 100 % podzielam twoje zdanie, ale Polska to nie wyspy i mamy tu wciąż drogowy dziki zachód. A mój poprzedni post był raczej ironiczny i też bym chciał żeby motocykle były normalnością w Polsce a nie powszechnie uważanym dziwactwem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lysy za wizerunek motocyklisty są odpowiedzialne media i nawet gdybyś stawał chłopie na głowie tego nie zmienisz.

 

jasne Rafał, ja się w pełni zgadzam, popatrz na mój pierwszy post w temacie :notworthy: Jeden motocyklista, który będzie przeginał, "pracuje" na opinię całego środowiska. I tego nie zmienimy, bo taki jeden ZAWSZE się znajdzie i ZAWSZE się znajdzie jakieś medium, które te "oburzające ekscesy" pokaże czy opisze. No i pozamiatane. Nie da się wygrać z łatką... :(

 

pozdrawiam :notworthy:

LYsY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...