Skocz do zawartości

Jaki motur polecacie?


MaCieJek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

heheh trafne spostrzezenie ... skutery i wytrzymalosc (lol) kolega ma przejechane 10 tys i co chwile ma go w servisie ... juz zdazyl 2 remonty silnika zrobic :buttrock: skuter to Sym Jet euro X ... takze moim zdaniem nie jest to prawda ... poprostu jak sie katuje motor to wytrzyma krotko ... niewiem po co kolego powiedzialem o tym ze jak sie uzywa do stuntu to sie zuzywa ... od jazdy na kole nic sie w skuterze nie dzieje ... chyba ze masz na mysli palenie gumy ktore nazywasz stuntem ... a zaś drugi kolega ma peugeota speedfighta 2 WRC z 2004 bodajze roku i ma ponad 14tys i bez zadnego remontu tylko rzeczy typu hamulce, opony, zarowki czyli normalne rzeczy ktore sie zuzywaja ... jakies rolki i takie tam pierdoly ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no widze, że temat sie rozręcił, ale jest tak:

 

Rozmiawiałem z tatą i mówi, że lepiej nie robić 80/50 ani 125/50, zeby nie mieć problemów(policja nie jest taka głupia jak nam sie wydaje-ojciec jeździ zawodowo do Niemiec i coś o tym wie :buttrock: ). Mówi, zebym robił prawko A1 i potem legalnie sobie śmigał. W Niemczech stoi YAMAHA VIRAGO 125( 99r., mały przebieg-nie wiem doładnie ile, stan bdb, cena: 1000 EURO), więc moze coś z tego będzie.

 

Jeśli ojciec chce teraz dać kase na A1, a potem na A i B to ja nie będę mu się sprzeciwiał :banghead:

 

Co do ścigaczy:

Tata mi odradza, bo sie boi o mnie(normalne), chopera mi kupi. Wujek odradza mi chopera, bo on sam jeździ ścigiem. Tata mówi, ze choperem nie będę tak szybko jeździć, a wujek, że tym i tym będę tak samo zapie**alać-no, a jakże inaczej. :notworthy:

 

Myśle, że taki cienki koleś to ja nie jestem, żeby nie poradzić sobie z 125(ścigiem), bo od dawna jeżdże. Oto różne moto, na którym jeździłem: motorynka, skuter(4500km), wsk 125, shl 175, mz 250 i w końcu nawet Hondą cbr900(moto tego wujka powyżej-co prawda tylo na 1-dynce :buttrock: , ale zawsze coś) Kontakt z moto i samochodo mam od 6 lat :banghead:

 

Wychodzi na to, ze na wiosne zrobie A1, dostane YAMAHE VIRAGO 125, a o ścigach już nie chce narazie słyszeć, bo jeszcze sie rozmyśle z Yamahy i wcale nie dostane nowego moto :banghead:

 

To chyba wszystko! :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIDZE ŻE WSZYSCY COS CHWALOM JA POSADAM HONDE MBX 80 I JEST NIE ZAWODNA ŻADNA APLIRKA NAWET NIE MA SZANS POZATYM JAPONCZYKI SĄM LEPSZE I MIEJ AWARYJNE MAM JOM JUSZ 6 LAT I ŻADNA AWARIA LAC I JECHAC :evil:

Masz prawie 30 lat i nie potrafisz pisać??? Z krzesła prawie spadłem.... :clap: :clap: I jeszcze jedno... wiesz co oznaczaja wielkie litery??? :cool: :icon_razz: :banghead: :biggrin:

 

TAK JAK MÓWISZ KARZDA SROKA SWÓJ SPRZET CHWALI ;)

OOOOOOOoooooooooooo........... MAMO! :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...