Skocz do zawartości

Jaki motorek byście polecili ?


Wiśl@k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

SENDA to gowno, no sorry... kolega kupil nowiutkiego derbika SM, i psul sie caly czas... w ciagu roku od kupienia wydal na niego kolejne ponad 2tys zl [po 8tys km w serwisie wymienili bez jego wiedzy zestaw napedowy - 1200zl, zepsul sie termostat [niby gwarancja nie obejmowala] 200zl, no i zebatka w skrzyni biegow 300zl + 150 robocizna] aaa i klocki i tarcza tez pare stowek] to wszystko dzialo sie do przebiegu 11tys, moto oczywiscie jezdzone tylko i wylacznie po szosie ;/ moze to przez ten badziewny serwis kawasaki w czestochowie. Niestety owy kolega ma glowe na tyle wypchana pieniedzmi, ze srednio go obchodzilo czy gwarancja cos obejmuje [choc to raczej przyklad glupoty]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No paru moich kumpli teraz tez ma spore problemy z nowymi skuterami. Jeden idzie sie wykłacać o reklamacje, bo po 3 naprawach producent jest zoobowiązany do wymiany wadliwego towaru. Tak jest w prawie, a jak bedzie w praktyce, sie okaże.

Edytowane przez Wiśl@k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mowilem o nowej Sendzie tylko uzywce bo te nowe troche zje~~chany wyglad maja i gorzej jada :)aaa no i z nowej Sendy nie koniecznie trzeba sciagac blokady bo po zdjeciu gwarancja znika :] a uzywke znajdziesz ladna, bez blokad za tez ciekawa cene zwlaszcza ze Sendy teraz stanialy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nom wiadomo, że cross lepiej pujdzie na jedno..... nsr... ma za mało mocy, chyba że będzie nap**dalał ze sprzegła, to moze sie uda... .ale nie wiem, bo nigdy nie prubowałem.... a za taką kase, to szkoda troche sprzetu pałowac.... biorac pod uwage, że to będzie twoje pierwsze moto, napewno będziesz dbał o niego jak o panienke, ale znając zycie to nawet bardziej :cool: ja osobiście na pierwszy moto wybrałem GS 500E... na jedno idzie.... chociasz bardzo cięzko, ale na miasto idealnie si nadaje.. i jak na początek mocy nie owinno brakowac :flesje: pozdrawiam i zycze udanego zakupu :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale 2 kumpli maja sendy jedna 99' druga 00' ale juz sprzedana, mieli je prawie od nowosci i nienarzekaja, wlascicwie nic nieruszali jeszcze w nich przebieg jedenj to 15 tys. druga miala 24 chyba cos kolo tego. chyba ze te nowsze roczniki to takie padaki

Edytowane przez Jimmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

na wiosnę tego roku, a dokładniej rzecz biorąc to na kwiecień, planuję kupno motorku. Budżet to bedzie jakieś 5200zł. Motor do miasta. Doświadczenie w jeździe po ulicach mam małe, ale coś tam wprawy w jeździe mam. Mam troche pojęcia o mechanice, ale chyba sprzęt za 5200zł, nie bedzie wymagał co weekendowego grzebania . . . Obecnie w piwnicy stoi Jawa 50 typ 20 odrestaurowana, i w cześciach WFM M06. Niedawno brat sprzedał motor, więc coś tam styczności z motorkami mam.

 

Kupuję motor, z nadzieją na naukę stuntu ( czytać nie długo zamówie crashpady :crossy: ).

 

Fajnie by było zeby był wmiare wygodny w codziennej eksploatacji i przy okazji miał jako takie osiągi.

 

Myślałem o jakimś małym pierdziku alo jakiś ścigacz. Myślę o NSR 125/50, albo o RSce, chociaż do stawiania na koło jedno i drugie to lepszy jakiś crossik/supermoto . . . Dlatego mam dylemat i prosiłbym o życzliwe doradzenie.

 

Mam karte motorowerową.

 

( Jak chcesz przykozaczyć i napisać mi jakiś niby smieszny komentarz to daj sobie spokój )

 

Pozdro

 

 

 

 

 

SIEMA!, polecałbym Derbi Sende R Xtreme 50cc z 02` jest to naprawde swietny i mocny motorek (sam go mam) możesz śmigać do 80km/h po ulicach na zębatce 13z oczywiście jak zwiększysz o jeden ząb czyli zębatka 14z będziesz mógł śmigać 90km/h (mówię o prawdziwych prędkościach) jest znakomity w teren jak i na ulice, jak zrobiłem nim jezde próbną jak go kupowałem byłem w szoku że 50cc może tak chodzić! ale senda jest wysoka dorasta wiekościom yamasze wr450, yamaha jest na siedzeniu 5 cm wyższa, wieć jeśli jesteś wysoki czyli 183cm polecam sende r a jeśli niższy do sende sm. Za 5200zł spokojnie kupisz z 2000r. i naprawde jeszcze razu przy nim nie grzebałem, niedawno mój kumpel też sobie kupił sende r identyko jak moja i też nie narzeka:D w wakacje zrobiłem nim 6tys km. (naprawde), jedynie wymieniłem w nim olej w skrzyni bo był przepracowany i w amorkach, teraz już cacuszko chodzi :icon_mrgreen:

 

 

SENDA to gowno, no sorry... kolega kupil nowiutkiego derbika SM, i psul sie caly czas... w ciagu roku od kupienia wydal na niego kolejne ponad 2tys zl [po 8tys km w serwisie wymienili bez jego wiedzy zestaw napedowy - 1200zl, zepsul sie termostat [niby gwarancja nie obejmowala] 200zl, no i zebatka w skrzyni biegow 300zl + 150 robocizna] aaa i klocki i tarcza tez pare stowek] to wszystko dzialo sie do przebiegu 11tys, moto oczywiscie jezdzone tylko i wylacznie po szosie ;/ moze to przez ten badziewny serwis kawasaki w czestochowie. Niestety owy kolega ma glowe na tyle wypchana pieniedzmi, ze srednio go obchodzilo czy gwarancja cos obejmuje [choc to raczej przyklad glupoty]

 

 

 

to ten twój kumpel chyba zbił lusterko:P no takiego pecha mieć!! mam sende r z 02` i jeszcze razu nie zaglądałem do silniczka, jedynie wymieniałem zębatki, olek w skrzyni i amorkach (normalka), a łagodnie nie jeżdze, cały czas w dupe dostaje ale senda lubi jak się nią ostro jeździ:P do tego jest stworzona:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

myśle ze gillera GSM aprillia RX derbi senda czy riejiu to najlespze propozycje:D pamietaj ze takie moto to stunt z gazu:D jak jest w dobrym stanie a ty masz pojecie jak je poderwac!Kupuj i pisz co i jak:D POCHWAL SIE! :icon_mrgreen:

 

 

Twoja wypowiedź o stuncie z gazu bardzo mnie zaciekawiło. No cóż mam Aprilie MX z tym samym silnikiem co RX senda itp. w dobrym stanie i na dodatek z większym gaźnikiem i nadal nie ma szans na postawienie na gume sprzęta z gazu!!! Nie wiem jak to żeś wymyślij bo nawet 40 konne 125 z gazu nie idą na koło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...