Skocz do zawartości

Co lepsze DT 125 CZY MTX 125 ??


Litrus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Bym wolal Mtxa silnik napewno zywotniejszy i oryginalna japonska produkcja a nie Minarelka tak jak w nowszej dt..

pomyliłes 50-ke ze 125-ką

w 125-kach zawsze były japońske silniki

 

Po odblokowaniu można wiele wydusić z każdego motoru, jak sądzę.

17 KM to fabryczna wersja chociaż były też i słabsze chyba 14-stki.

mylisz chyba odblokowanie z tuningiem

to że DT czy inne moto mają różne moce spowodowane jest tym , żeby dostosowac moc do przepisów aby można było poruszac sie na A1

blokowanie silnika to "zamulanie go" (celowe osłabianie) żeby nie osiągał pełnej mocy - tak własnie głównie w niemczech blokowano np. DT-ki z 27 koni na 14 czy iles tam

Edytowane przez robak

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po odblokowaniu można wiele wydusić z każdego motoru, jak sądzę.

17 KM to fabryczna wersja chociaż były też i słabsze chyba 14-stki.

A czy 17 KM to nie 11 kw czyli tyle ile dopuszcza kategoria A1?

Ja się broń Boże nie wymądrzam, tylko z takimi DT akurat się spotykałem.

Fabryczna ma 27KM, tylko jest dławiona w zależności od rynku i przepisów. MTX to starszy model i nie jest tak kastrowany. Starsze DTki też nie były tak dławione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a wiec do lekkich nie naleze (80kg) ... dobrze sie mtxem po miescie jezdzi ? nie mowie tam o jakims bardzo duzym skladaniu sie ... bo coraz bardziej jestem przekonany do mtx ... chyba ma tansze czesc niz do yamahy ? a nie ma problemu z zakupywaniem czesci do mtx ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem 2800, ładnie utrzymana i na razie bez zarzutu....

Hamulec przód tarcza żyleta, tył słabawy.... choć sprawdzałem przy okazji wymiany rozwalonej dętki - bęben i szczęki ok, regulacja też, więc chyba taki jej urok :bigrazz:

 

Waga 124 kg. Co do szaleństwa na gumie to za krótko bujam żeby coś powiedzieć :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nie dales za duzo :bigrazz: tyle moge spokojnie wylozyc jak by byla w fajnym stanie :icon_razz:

To dobrze ze hamulec jest mocny bo to wazne ...

Jest tam dozownik tak ?

Zna ktos strone o mtx 125 ?

Taka o danych technicznych itp ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

co Ty gadasz ze 50 biara dt 80? to ladnie musisz miec dorznieta 2 biego w dol i jedzie jak glupia

 

mtx bo honda;)

zawsze mi sie mtx 125 podobaly ale nie wiem jak to w ternie sie sprawdza dt 125 bede mogl sprawdzic w niedziele

 

ale i tak bardziej jestem za mtx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawasaki KMX 125 z MTX nie mam porownania ale DT przy KMXie wysiada

Boze widzisz a nie grzmisz . Ludzie dlaczego wy tak ciezko przyjmujecie wiedze zrozumcie jest tak jak mowi Strzalek 90% niby odblokowanych DT ktore wy widzicie jest tak naprawde zablokowanych i stad wasze porównania , mało kto umie doprowadzic Dt to swojej pełnej sprawnosci . Ja pare lat temu miałem właśnie taka DT :clap: odblokowana w 100% na 3 biegu jechala na jednym kole . Twój KMX tak potrafi :> .Szczerze mowiac wasze wypowiedz to czysta proba zaszpanowania przed innymi userami tego forum co to jego maszyna nie potrafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i jeszcze co? To niby DT 125 ile ma koni ?? jakoś mój kolega ma i wkreca mu 11,5 tys obr i v-max ma w granicach 130km/h i co powiesz ze jest zablokowana?? :icon_rolleyes: :biggrin: :biggrin: :clap: , jak miałbym kupowac MTX z poczatku lat '90 to wolałbym KMX z końca lat '90 albo '00-'03 :biggrin: , No to niby jak się w pełni odblokowuje DT ?? pozatym kwestia postawienia na koło to nie tylko moc ale i technika czyż nie tak ??

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i jeszcze co? To niby DT 125 ile ma koni ?? jakoś mój kolega ma i wkreca mu 11,5 tys obr i v-max ma w granicach 130km/h i co powiesz ze jest zablokowana?? :D :buttrock: :clap: :clap: , jak miałbym kupowac MTX z poczatku lat '90 to wolałbym KMX z końca lat '90 albo '00-'03 :crossy: , No to niby jak się w pełni odblokowuje DT ?? pozatym kwestia postawienia na koło to nie tylko moc ale i technika czyż nie tak ??

To, że się wkręca do 11.5tyś to nie zanczy że jest do końca odblokwana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...