Skocz do zawartości

Przykre, ale prawdziwe...


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do wypadku to nie sądze by skonczyło sie na potłuczeniach- nawet jesli dżokej nie przywalił centralnie, co trudno stwierdzic, to zobaczcie jakie przeciążenie-jedzie rozpedzony i nagle jebs-gosciowi mogła załatwić kark sama bezwładność.

 

 

Mycior, Ty to pechowiec jestes

 

MYCIOR nie przejmuj sie takimi tekstami(bez obrazy Waldi). Nie daj sobie wmówić z tym pechem :bigrazz:

Dla mnie jesteś w czepku urodzony koleś, że z takiego dzwona jaki Cie spotkał wychodzisz bez większego szwanku a na dodatek masz jeszcze pare by jechać gościa z taką finezja :icon_razz: Wiem, że to nie pierwszy wypadek ale dać wmówić sobie pech to chyba gorsze niż cokolwiek.

Sorry za OT ale takie moje zdanie, że powinniśmy sie wzajemnie wspierać a nie dołować :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy, ale ja nie potrafię znaleźć słów wytłumaczenia dla kierowcy puszki. Jakim pajacem trzeba być, jak bardzo zajętym innymi sprawami w czasie jazdy żeby nie zauważyć nie tylko czerwonego światła, ale nawet faktu, że wszyscy inni kierowcy się zatrzymali??!!

 

A może to była kobitka i właśnie sobie poprawiała makijaż korzystając ze wstecznego lusterka, a po wszystkim wyszeptała słodko "przepraszam nie zauważyłam pana...

:bigrazz: :icon_razz: :icon_razz:

 

PS. Przepraszam Kobiety za dygresyjkę :buttrock:

Człowiek wolny idzie do nieba taką drogą, jaka mu się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to wytlumaczalne a więc ciężarowka zasłoniła sygnalizator a ten z prawej strony zarósł drzewami ot i cała filozofia :) tym bardziej że kierowca puszki widział oddalający sie samochód :)

Edytowane przez hz10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...