Skocz do zawartości

Jaki motor kupić? Pomocy!


Rekomendowane odpowiedzi

Może to i trochę głupio ale potrzebuje pomocy w najbardziej (pewnie dla was) prostej sprawie.... A więc... Chciałabym kupić motor... Ale nie wiem jaki! Strasznie podobają mi się motory sportowe... Zacznijmy od początku... Nie mam jeszcze prawka, zaczynam od kupna motoru, nieważne! Dajcie jakieś pomysły... Proszę! Aha moje wymiary 90-60-90, żartuje jestem bardzo malutka 160 cm i właśnie nie wiem czy to w czymś przeszkadza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem najlepiej przejedź się na jakiś zlot czy motobazar. na samym opisie i zdjęciach nie ma co budować sobie opinii, nic nie zastąpi najzwyklejszego realu. może i nawet będziesz miała okazję się kawałek przejechać, a usiąsc i się dopasować - na pewno. co najważniejsze bedziesz mogła porównać choć troszke motorki ze sobą pod swoim wzgledem :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja walne jedyna mozliwa odpowiedz :icon_razz:

Oczywisce choppera i to jeszcze widlaka :bigrazz:

Polecalbym dla Ciebie, mala i filigranowa, Virazke lub Drag Stara.

:icon_razz: :buttrock: :)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eida nie wnerwiaj się. Przeczytałaś temat w liku? Poza tym czoperki są rzeczywiście jedne z najniższych motocykli. Jednak forumowa koleżanka filgranowej postury jeździ właśnie Drag Star'em 1100. Jak ją ktoś pyta, dlaczego taka drobna kobitkla takim ciężkim klocem, to ona odpowiada, że przecież tego się nie nosi...

 

Musisz się przymierzyć do paru sprzętów. Połazikuj po salonach, pomarudź sprzedawcom. Sama się przekonasz, na czym się dobrze poczujesz.

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

jeśli ze sportów i niska to CBR 600 na poczatek .... no chyba ,że jeszcze w ogóle nie jeździłaś szybkim moto

ale kwestia przezwyczajenia

ja na swoją vfr wsiadłem po ponad 10 latach przerwy w jeździe gdzie najmocniejszym moim moto była jawa 350 :bigrazz:

i sezon przejeździłem bez ślizgu i innych niespodzianek

jeśli Ci się podoba moto , nie słuchaj innych ,że za dużo koni itp. bzdura

bierz co Ci serce doradza a nie inni :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

160 cm wzrostu to na pewno scigacze odpadają. Kumpel mierzacy 170 wzrostu przymierzal sie do mojej CBR 600F2 i prawde mowiac wygladal na niej niepewnie. Calymi stopami ledwo dotykal jezdni, a w czasie jazdy dosc mocno byl pochylony ( lezal na baku, w czasie gdy ja 188wz jade prawie wyprostowany ). To nie jedyny problem, kierownica w scigaczy to nie w rowerze troszke pary trzeba miec zwlaszcza przy malych predkosciach, przy predkosci ok 180km/h delikatny podmuch wiatru moze cie zniesc do przydroznego rowu. Slowem wszystko mozna, ala jazda scigaczem bedzie wymagala duzo wiekszego wysilku niz mi, no i z tego powodu mniej frajdy.

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...