Skocz do zawartości

Kamieniec Podolski na wiosnę 2007


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...kolejny za...

 

pozdr,

w

Nie no jak ten pijak jedzie w czerwcu to jade w maju :D :)

 

Ale w czerwcu tez mogę pojechać...... ...

 

 

Kladio się wszędzie, jak zwykle pisze. Ja czekam na zapodanie terminu, bo w długi weekend majowy EKG ma obowiązkowe spotkanie ... Nowy ... spotkanie jest obowiązkowe dla I Giermka też !!! :icon_razz:

 

 

 

Wiem wiem . gadalismy na ten temat nie raz......

Jak bedzie wszystko oki, to bedę ..... zobaczymy......czas pokaże :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak toc'na, Tawariszcz Kamandir !!! :icon_twisted: Okolice Bożego Ciała są przepięknym terminem :icon_razz: musze podac urlopy w robocie to wstępnie ten podaję.

 

Jeszcze tylko motocykl kupię drugi bo we dwójkę z druga połówką jadziem... Tylko nie wiem czy Diversion czy TDMa :)

 

To będzie mój pierwszy tak daleki wypad na moto. Liczę na porady doświadczonych kolegów jak się przygotować. Z tego co doczytałem to dobrze się też zaszczepić przed paroma choróbskamy typu wirusowe zapalonko wątróbki (nie obowiązkowe ale zalecane) - pamiętajmy o tym kto nie miał. Jeszcze czas ale... Ja już myślę intensywnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak toc'na, Tawariszcz Kamandir !!! :icon_twisted: Okolice Bożego Ciała są przepięknym terminem :icon_razz: musze podac urlopy w robocie to wstępnie ten podaję.

 

Jeszcze tylko motocykl kupię drugi bo we dwójkę z druga połówką jadziem... Tylko nie wiem czy Diversion czy TDMa :)

 

To będzie mój pierwszy tak daleki wypad na moto. Liczę na porady doświadczonych kolegów jak się przygotować. Z tego co doczytałem to dobrze się też zaszczepić przed paroma choróbskamy typu wirusowe zapalonko wątróbki (nie obowiązkowe ale zalecane) - pamiętajmy o tym kto nie miał. Jeszcze czas ale... Ja już myślę intensywnie :D

 

... ja nadal za ... tylko jak mario_BS ... pirwszy raz taka wyprawa ... więc wiadomo ... opieki moge potrzebować więc ... jakby jakaś płcia piękna ... to wiadomo ... i takie tam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak toc'na, Tawariszcz Kamandir !!! :P Okolice Bożego Ciała są przepięknym terminem :biggrin: musze podac urlopy w robocie to wstępnie ten podaję.

 

Jeszcze tylko motocykl kupię drugi bo we dwójkę z druga połówką jadziem... Tylko nie wiem czy Diversion czy TDMa :biggrin:

 

To będzie mój pierwszy tak daleki wypad na moto. Liczę na porady doświadczonych kolegów jak się przygotować. Z tego co doczytałem to dobrze się też zaszczepić przed paroma choróbskamy typu wirusowe zapalonko wątróbki (nie obowiązkowe ale zalecane) - pamiętajmy o tym kto nie miał. Jeszcze czas ale... Ja już myślę intensywnie :biggrin:

Zaszczepić sie też dobrze ale ci którzy nie chcą to beczka nalewki wskazana,choć bimbru tam brakować nie powinno :flesje:Ponoć w tamtych rejonch jest to na porządku dziennym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kladio się wszędzie, jak zwykle pisze. Ja czekam na zapodanie terminu, bo w długi weekend majowy EKG ma obowiązkowe spotkanie ... Nowy ... spotkanie jest obowiązkowe dla I Giermka też !!! :P

 

Czytaj dokladnie, termin jest CZERWCOWY!!!!!!!!!!!!!! :biggrin: Do zobaczyska :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jak większość za czerwcem to i ja też. przydało by się maszynkę zmienić na ostrzejszą i wygodniejszą, no, ale mój mały grzmot też da se radę :biggrin: , tylko trzeba kilka czynności reanimacyjno-konserwatorskich wykonać. Mam jeszcze pytanko, orientuje się ktoś, czy na Ukrainie mocno ścigają za głośne wydechy? :biggrin: może swoje troche będę musiał poprzytykać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff...

Człowiek na chwilę na wakacje wyjedzie i 82 strony nowych postów :biggrin:

Ale ten jest najważniejszy:

Kamandir, trzeba jechać, uregulujemy zaszłości historyczne i wszystko wreszcie będzie tak jak być powinno :biggrin:

Dla zachowania pozorów profesjonalizmu przedwyjazdowego - mam pług od moto zostawić w garażu... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ja nadal za ... tylko jak mario_BS ... pirwszy raz taka wyprawa ... więc wiadomo ... opieki moge potrzebować więc ... jakby jakaś płcia piękna ... to wiadomo ... i takie tam :biggrin:

Mam,mam dla ciebie płeć piękną-moją teściową.Może trochę nadszrpniętą czasem (75 lat)ale się jeszcze rusza.Może być Ha,Ha,Ha :P :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże ciało ok z tym że sobota o świcie 2.06 by mi pasowała :crossy: w piątek będe musiał zamknąć miesiąc więc do wieczora w robocie :(

a dla kolegów mniej doświadczonych w dalszych podróżach polecam sudocrem na odparzone tyłki bo potem na zdjęciach wychodzi nieciekawie :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla kolegów mniej doświadczonych w dalszych podróżach polecam sudocrem na odparzone tyłki bo potem na zdjęciach wychodzi nieciekawie :bigrazz:

 

Lub wystarczy podpinke wypiąć, jeżeli sie ją ma, oczywiście :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam,mam dla ciebie płeć piękną-moją teściową.Może trochę nadszrpniętą czasem (75 lat)ale się jeszcze rusza.Może być Ha,Ha,Ha :crossy: :( :(

 

 

 

... a dla kolegów mniej doświadczonych w dalszych podróżach polecam sudocrem na odparzone tyłki bo potem na zdjęciach wychodzi nieciekawie :bigrazz:

 

 

Lub wystarczy podpinke wypiąć, jeżeli sie ją ma, oczywiście :(

 

 

... czyli wyjścia są trzy ... jedno lepsze od drugiego ... chyba rzucę abstynencję ... skoro pierwszowa teściowa ma byc "płeć piekna"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tak bardziej merytorycznie pogadajmy :(

 

Nabyłem drogą kupna mapę Ukrainy - w miarę nowe 1:1.000.000 (polską i oryginalną ukraińską). Trochę są mało dokładne :bigrazz: ale do podrózy palcem po mapie w sam razik :( . Tawariszcz Kamandir, dawaj pogadamy o trasie :( Dyskusja dopuszczalna, propozycje mile widziane :crossy: czy mamy przyjąc rozkaz odgórny :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...