Skocz do zawartości

Rękawiczki na ściga


Rekomendowane odpowiedzi

Podałeś aukcje, gdzie można je kupic za 125 zł a sam chcesz sprzedac za 140 zł :icon_exclaim:

 

Hehe, coś tu nie gra :icon_rolleyes:

 

Przeczytaj kolego dokładnie to, co jest napisane w aukcji a później pisz głupie posty...

 

125 zł + 25 koszty wysyłki z Francji = 150 zł. Jeśli umiesz liczyć a zakładam, że umiesz to dojdziesz do tego, że 150 zł to więcej niż ja chcę.

 

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dziś przyszła przesyłka z http://www.moto-akcesoria.pl z zamówionymi rękawicami Cafe Racer Sport II. Wszystko OK, lecz nie trafiłem z rozmiarem, są za duże. Generalnie palce są za długie co przeszkadza przy chwytaniu za klamkę hamulca albo sprzęgła. Po prostu zahaczam palcami o klamkę. Nie wyobrażacie sobie mojej złości. Na razie testowałem na sucho, jutro jak będzie pogoda to chwile w nich pojeżdżę. Najbardziej przeszkadzają za długie palce, a tak poza tym to mogą być. Nie wiem co zrobić. Czy odesłać i wymienić czy zostawić i się przyzwyczaić..? Eh zawsze musi być coś nie tak! :icon_biggrin:

 

Pozdrawiam,

kulawy

 

Mam te rękawice i teraz jestem z nich zadowolony ale na początku tak nie było. W letnie(ciepłe) dni ręce w środku się gotowały i po pewnym czasie zaczęły capić w środku, szybkie rozprucie do prania i w środku były zaszyte drugie rękawice foliowe, które wyrzuciłem, rękawice zostały zszyte i teraz jest super, później jeszcze lekko rozpruło się na palcu ale zszycie i jest ok. Za tą cenę z rękawic jestem teraz zadowolony.

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem Sp-2 w intermotors niedawno ...

Leżą fajnie, są dobrze wykonane, ale Sp-1 są jeszcze lepsze i te kupie :icon_mrgreen:

Musze tylko jeszcze dooszczędzic troszkę kasy :buttrock:

 

Mar Cin - okej, masz racje, ale na pierwszy rzut oka tak to wyglądało, sorry.

Edytowane przez QóBa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem Sp-2 w intermotors niedawno ...

Leżą fajnie, są dobrze wykonane, ale Sp-1 są jeszcze lepsze i te kupie :notworthy:

Musze tylko jeszcze dooszczędzic troszkę kasy :)

 

Mar Cin - okej, masz racje, ale na pierwszy rzut oka tak to wyglądało, sorry.

 

 

Nie ma sprawy :banghead:

 

BTW, poczekaj trochę, oszczędź więcej kaski i bierz SP1 Alpinestars'a. Są super wykonane, wygodne i wyglądają świetnie.

 

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie przez net JAKICHKOLWIEK czesci ubioru na moto (no moze oprocz pasa nerkowego) bez mozliwosci zwrotu/wymiany ze wzgledu na rozmiar czy tez kroj IMHO jest bez sensu. To nie T-Shirt, ktory moze byc rozmiar lub dwa wiekszy i nie ma problemu. Kask - sprawa oczywista, rekawiczki podobnie - jedni maja dluzszy kciuk, inni szersza reke, kolejni palce-serdelki - bez przymierzania nie znajdziecie sobie odpowiednich do waszej reki. Z butami jest identycznie - podbicie, przestrzen na palce, ksztalt piety i uchwytu na sciegno achillesa czesto (indywidualnie) dyskwalifikuja niektore modele. Rozmiarowki bywaja bardzo rozstrzelone, czesto sie zdarza iz but rozmiaru 41 jest takiej samej wielkosci jak 43 innej firmy lub nawet w obrebie tej samej firmy rozne modele roznia sie rozmiarowo od siebie. Troche wiecej miejsca na manewr jest przy kurtkach i spodniach - lecz tam takze znaczenie ma nie tylko ogolny rozmiar, lecz takze dlugosc i grubosc nogawek czy rekawow. Jesli beda za dlugie to protektory wyladuja pod kolanami lub poza lokciem. Jesli nogawka/rekaw jest za szeroka, protektor nie bedzie utrzymywany na miejscu i bedzie sie obracal - w momencie wypadku nie ochroni stawu bo znajdzie sie gdzies obok. Generalnie nie mozecie miec pewnosci kupujac kurtke w roz. 52 - "bo taki garnitur nosze", ze sprawdzi sie ona jako ubior motocyklowy. Bardzo czesto takie internetowe "oszczednosci" bywaja pozorne bo w rezultacie trzeba kase wydac dwa razy. Oczywiscie pozostaje jeszcze kwestia jakosci - nie zawsze to co na zdjeciu ladnie wyglada w konfontacji z rzeczywistoscia wytrzymuje te probe. Oczywiscie ryzyko zakupu przez net moze miec tez pozytywna strone - czesto zdarzaja sie rzeczywiste okazje cenowe i mozna trafic na cos co lezy idealnie - lecz jest to losowanie i jak to przy losowaniu: "jeden przegrywa, drugi wygrywa".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te rękawice i teraz jestem z nich zadowolony ale na początku tak nie było. W letnie(ciepłe) dni ręce w środku się gotowały i po pewnym czasie zaczęły capić w środku, szybkie rozprucie do prania i w środku były zaszyte drugie rękawice foliowe, które wyrzuciłem, rękawice zostały zszyte i teraz jest super, później jeszcze lekko rozpruło się na palcu ale zszycie i jest ok. Za tą cenę z rękawic jestem teraz zadowolony.

 

Kurcze, trochę mnie zmartwiłeś tymi drugimi "foliowymi" rękawicami w środku. Kiepsko trochę. Trzeba będzie coś pokombinować jeśli tak faktycznie się dzieje. No ta, czego można się spodziewać po rękawicach za 80zł.

 

Kulawy,oddawaj te rękawice jak najszybciej,wymień na mniejsze.te Ci sie lekko rozciągną i bedą jeszcze luźniejsze.Ja juz to przerabiałem.

 

Spoko, rękawice już odesłane na wymianę na mniejszy rozmiar. :icon_mrgreen:

 

Kupowanie przez net JAKICHKOLWIEK czesci ubioru na moto (no moze oprocz pasa nerkowego) bez mozliwosci zwrotu/wymiany ze wzgledu na rozmiar czy tez kroj IMHO jest bez sensu. To nie T-Shirt, ktory moze byc rozmiar lub dwa wiekszy i nie ma problemu. Kask - sprawa oczywista, rekawiczki podobnie - jedni maja dluzszy kciuk, inni szersza reke, kolejni palce-serdelki - bez przymierzania nie znajdziecie sobie odpowiednich do waszej reki. Z butami jest identycznie - podbicie, przestrzen na palce, ksztalt piety i uchwytu na sciegno achillesa czesto (indywidualnie) dyskwalifikuja niektore modele. Rozmiarowki bywaja bardzo rozstrzelone, czesto sie zdarza iz but rozmiaru 41 jest takiej samej wielkosci jak 43 innej firmy lub nawet w obrebie tej samej firmy rozne modele roznia sie rozmiarowo od siebie. Troche wiecej miejsca na manewr jest przy kurtkach i spodniach - lecz tam takze znaczenie ma nie tylko ogolny rozmiar, lecz takze dlugosc i grubosc nogawek czy rekawow. Jesli beda za dlugie to protektory wyladuja pod kolanami lub poza lokciem. Jesli nogawka/rekaw jest za szeroka, protektor nie bedzie utrzymywany na miejscu i bedzie sie obracal - w momencie wypadku nie ochroni stawu bo znajdzie sie gdzies obok. Generalnie nie mozecie miec pewnosci kupujac kurtke w roz. 52 - "bo taki garnitur nosze", ze sprawdzi sie ona jako ubior motocyklowy. Bardzo czesto takie internetowe "oszczednosci" bywaja pozorne bo w rezultacie trzeba kase wydac dwa razy. Oczywiscie pozostaje jeszcze kwestia jakosci - nie zawsze to co na zdjeciu ladnie wyglada w konfontacji z rzeczywistoscia wytrzymuje te probe. Oczywiscie ryzyko zakupu przez net moze miec tez pozytywna strone - czesto zdarzaja sie rzeczywiste okazje cenowe i mozna trafic na cos co lezy idealnie - lecz jest to losowanie i jak to przy losowaniu: "jeden przegrywa, drugi wygrywa".

 

Zgadzam się. Już nigdy nie kupie ubrań motocyklowych przez neta. Chyba, że wcześniej uda mi się gdzieś przymierzyć.

 

Pozdrawiam,

kulawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te rękawice i teraz jestem z nich zadowolony ale na początku tak nie było. W letnie(ciepłe) dni ręce w środku się gotowały i po pewnym czasie zaczęły capić w środku, szybkie rozprucie do prania i w środku były zaszyte drugie rękawice foliowe, które wyrzuciłem, rękawice zostały zszyte i teraz jest super, później jeszcze lekko rozpruło się na palcu ale zszycie i jest ok. Za tą cenę z rękawic jestem teraz zadowolony.

 

 

W piątek odebrałem przesyłkę z wymienionymi rękawicami. Szybka i sprawna obsługa sklepu moto-akcesroia.pl - to się chwali :lalag:

A co do rękawic to wszystko super, ok, wygodne ale... tak jak napisał spiwor strasznie łapsko się poci w nich. Dziś jeździłem może z jakieś pół godzinki i już wilgotne w środku, więc pewnie niedługo zaczną capić jak jeszcze trochę pojeżdżę. Więc pytanie do Ciebie spiwor i innych ludzi z podobnym kłopotem. Jak rozprułeś te rękawice, dawałeś do jakiegoś krawca, czy tak domowym sposobem wyprułeś te foliowe rękawice??

 

kulawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek odebrałem przesyłkę z wymienionymi rękawicami. Szybka i sprawna obsługa sklepu moto-akcesroia.pl - to się chwali :biggrin:

A co do rękawic to wszystko super, ok, wygodne ale... tak jak napisał spiwor strasznie łapsko się poci w nich. Dziś jeździłem może z jakieś pół godzinki i już wilgotne w środku, więc pewnie niedługo zaczną capić jak jeszcze trochę pojeżdżę. Więc pytanie do Ciebie spiwor i innych ludzi z podobnym kłopotem. Jak rozprułeś te rękawice, dawałeś do jakiegoś krawca, czy tak domowym sposobem wyprułeś te foliowe rękawice??

 

kulawy

 

Dzisiaj przejechałem ok. 300 km i nic nie wiało po łapskach, lekko chłodno zrobiło się wieczorem ale nie tylko w łapy a wszędzie, więc szczerze nie mam pojęcia po co te foliowe rękawice w środku.

 

Wywiń materiał środkowy, jest przyszyty tylko na mankiecie a paluchy po prostu wsadzone, później odpruj w miejscu przyszycia, wywal foliowe rękawice i w ramach odwiedzin u mamy /dziewczyny/koleżanki daj jej do zszycia. Niech zszyje tam gdzie było odprute i paluchy wsadzi do paluchów zewnętrznych i gotowe.

Edytowane przez spiwor

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez posiadam te cafe racer sport II juz dobre 2 sezony. Po 2tyg jazdy w lato byly juz tak przesiakniete potem, ze nie mialem ich dosyc... wyprulem ta folie, wyprolem te wkladke i smigalem w nich bez tego srodka w lato, a na jesieni wkladam sobie te wkladke i jest znacznie cieplej... Tandetne rekawice, ale jak za te cene to do przezycia... Teraz czas rozejrzec sie za czyms powazniejszym...

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy przy "łapach" Alpinestars to mam pytanko. Czy wentylację (włoty powietrza) mają tylko megadrogie rękawice tej firmy, tj. model GP-TECH? A może zna ktoś źródło gdzie za serię GP (w tym np. GP PRO) nie płaci się jak za platynę?

Pozdrawiam! :banghead:

 

Jak chcesz to możemy ponegocjować ;)

 

http://cgi.ebay.pl/Alpinestars-GP-TECH-Glo...5QQcmdZViewItem

 

Jak to zwykle bywa za topowy model trza dopłacić extra:) W Techach masz kangura i to też robi cenę :(

 

Pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...