Skocz do zawartości

Jeździłaś(eś) Dziś??? Czyli kto jeszcze daje radę a kto już odpuszcza


maruha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam jeszcze śmigam :icon_razz: fakt, teraz zadko sie widuje inne moto na ulicy ale sie zdazaja. w niedziele jechałem sobie moją maszynka ( GS 500E) słysze ryk i nagle j*b....jakis kolo na KOLE MNIE WYPRZEDZIł, MIAł Z 2 oaki i na jednym zapier*alał, tak typuje ze to było fireblade 900RR, ale nei dam sobie głowy urwac :flesje: pozdro dla wszystkich RIDERS !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę , że lata nas jeszcze troche. Wczoraj odpoczywałem , ale dziś znowu :banghead: :banghead: :lalag: . Na temp. nie narzekam, ale chyba zakupię podgrzewane manetki. Na trasie trochę chłodno w dłonie, reszta ciała , ciepełko ;)

 

Zgadza się w dłonie to chłodno, pomimo grubych rękawic. Dalekie traski to raczej ciężko by było jechać ale pośmigać po okolicy czemu by nie, aby nie było ślisko można pojeździć na motocyklu jak najbardziej. Teraz mam już zamontowane gmole, przewrotki boczne nie są już tak straszne dla motocykla, trochę spokojniejszy jestem o motocykl. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się w dłonie to chłodno, pomimo grubych rękawic. Dalekie traski to raczej ciężko by było jechać ale pośmigać po okolicy czemu by nie, aby nie było ślisko można pojeździć na motocyklu jak najbardziej. Teraz mam już zamontowane gmole, przewrotki boczne nie są już tak straszne dla motocykla, trochę spokojniejszy jestem o motocykl. :biggrin:

Ja dziś założyłem zimówki /do skuterka*/, gdyż sezon użytkowy (w odróżnieniu od rekreacyjno-turystycznego) trwa dla mnie cały rok. A w dłonie mi nie chłodno, gdyż mam fabrycznie zamontowane wydajne handbary. :cool:

 

*Bandita pewnie niedługo zagarażuję, ale skuterkiem zamierzam nadal śmigać. :)

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym śmiganiu moje moto wygląda jak rasowe Enduro po kilku godzinach jazdy po lesie, co za syf na drogach :icon_mrgreen: Powiem wam Panowie że sezon nas rozpieszcza ;)

 

Co do rękawiczek to musze sobie zakupić jakieś zimowe bo łapki marzną czasami. Kominarka z kołnierzem zakupiona, bo niestety ten kołnierz co mam troszke sie nie nadaje na chłodne dni, nie sięga kasku i wieje troszke po szyji :icon_evil:

 

p.s. Jeszcze wytrzymuje w dżinasach i kalesonach pod spodem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj zaczepiłam tablice <LU> :)

i nie mam zamiaru czekać do wiosny, zwłaszcza że piątek i sobota w regionie zapowiadają sie całkiem interesująco :lalag:

pozdro dla wszystkich, którzy jeszcze nie skończyli sezonu - szerokiej drogi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś 40 km pewnie nie ostatni dzień ale zaczyna robić sie ślizgo :lalag: nie wiem jak długo sie jeszcze polatam bo mam trochę rzeczy do zrobienia przy mojej kawie ale chęć jeżdżenia jest większa niż chęć robienia :) szerokiej prostej bez dziur :) :lalag:

Edytowane przez Rez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę 140km w towarzystwie dwóch gsxrów było miło. Ostatnio śmigam tylko w weekendy ale to dlatego że jak kończę szkołę to jest już ciemnawo i drogi robią się wilgotne

POZDRAWIAM motonitów walczących z dystansem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...