Skocz do zawartości

Jeździłaś(eś) Dziś??? Czyli kto jeszcze daje radę a kto już odpuszcza


maruha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

testowalem nowe buty Probiker Traveller, sa dopasowane w czesci palcowej - zmarzly mi palce po kilku km'ach po miescie - ale moze sie rozbija.

 

Nie bardzo :D

Mam takie buty i one są raczej na dni cieplejsze. I niestety absolutnie nie są wodoszczelne - jak deszczyk pada na nie to jest OK, ale jak dostaniesz strugę wody spod kół, to w butach robi się jeziorko. I bardzo trudno je potem dosuszyć. Ale poza tym są fajne, a wiem, że niektórym moim znajomym podobnie przemakają buty za 700-800 zł :wink:

 

A żeby nie było tak całkiem OT... ostatni raz jeździłem w ostatni dzień listopada :banghead:

 

pozdr

LYsY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni miesiąc jezdziłem tylko z kumplem a inni motocyklisci byli żadkością. Ale wczoraj na trasie znowu zaczołem podnosić rękę w celu pozdrowienia innych motocyklistów, ponieważ zaczeło się "nas" pokazywać coraz więczej.

 

Ocieplenie klimatu-sezon motocyklowy przez cały rok!!!

Edytowane przez radzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zezon motocyklowy tylko ruskami trwa caly rok, no chyba że ktoś lubi częste gleby na śniegu :icon_mrgreen:

Obecnie śniegu jeszcze nimA, ale ja nie moge się go doczekać. Ostatnio jeździłem przedwczoraj, teraz bym też pojeździł ale jestem chory (ale nie od jeżdżenia) i motocykl musi postac jeszcze ze 2-3 dni. Ja sobie pojeżdżę jeszcze trochę po śniegu i czas robić silnik bo dzwoni jakby ktoś młotkiem po cylindrach napierdzielał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem dziś buzer :) 5 gleb zaliczyłem przy jednej troche sie pokulałem i musze powiedzieć że jestem zadowolony z buzerka DOBRA RZECZ ale nie stety spaliłem sprzęgło w DRce :buttrock:

Ogulnie pozytywnie zaliczony dzionek :buttrock:

W uszach szum w oczach łzy na liczniku tylko 3

 

http://www.bikepics.com/members/siwydr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez dzisiaj polatalem na swojej KLRce

choc zimno to przyjemnosc niopisana ;)

 

pozdro :flesje:

 

zgodze sie zupełnie

styczen - moto - + 8 stopni i bez sniegu od marca 2006 to przyjemnosc maxymalna. Mimo ze naginam na snowbordzie to to mnie bardziej cieszy i jestm gotowy zrezygnowac z zimy całkowicie.

 

 

pzdr

Edytowane przez MYCIOR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm

 

tak przy okazji....

 

to czy nie zauważyliście, że w tym sezonie sezon nam się nie skończył? :crossy:

 

poza tym.... jeszcze tylko 2 miesiące.. yyyyyyy do rozpoczęcia nowego :clap:

 

nie wierzę że od 3 połowy marca będą śniegi i mrozy....

mówią że zima sie opóźni.... eeeeeee ja mysle ze będzie ciepło :notworthy:

 

motory cos w tym roku nie mają czasu na sen zimowy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm

 

tak przy okazji....

 

to czy nie zauważyliście, że w tym sezonie sezon nam się nie skończył? :crossy:

 

poza tym.... jeszcze tylko 2 miesiące.. yyyyyyy do rozpoczęcia nowego :clap:

 

nie wierzę że od 3 połowy marca będą śniegi i mrozy....

mówią że zima sie opóźni.... eeeeeee ja mysle ze będzie ciepło :cool:

 

motory cos w tym roku nie mają czasu na sen zimowy :crossy:

 

Tjaa... a planowalem przez zime odlozyc troche kasy, oszczedzic na paliwiem jezdzic komunikacja miejska :biggrin: a tu kurde pogoda mi nie pozwala, wredna no :lalag:

 

Nie mam prawka na samochod wiec wybor miedzy komunikacja miejska a motocyklem jest chyba oczywisty przy takiej pogodzie :D

Jak to dzisiaj w wiadomosciach mowili, zima w tym roku tylko drogowcow nie zaskoczyla :notworthy: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...