Skocz do zawartości

Oblałem na A1 :(


szulczyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko stary, ja też nie zdałem za pierwszym razem. A było to w mieście pięknym katowice.

Trasa prowadziło koło lotniska, jest tam bardzo wrednie ustawiony znak nakazu skrętu w prawo, który ma ze 3 metry wysokości. oczywiście znaku nie zauważyłem i pojechałem prosto.

Nie mogłem potem spać ze 3 dni :D :D ;)

 

Nie przypominam sobie, żebym musiał się oglądać podczas ruszania... że przy slalomie to tak, ale ruszanie? Raczej nie. Pozatym, z tego co wiem nie wywala się za jeden błąd, szczególnie tak "lekkiej wagi". Jakbyś potrącił słupek to może, ale i tak twierdziłbym, że gości był wredny.

 

ps. a ja dzisiaj nic nie jadłem.

 

 

ruszanie pod gorke bylo traktowane jako wlaczanie sie do ruchu po zatrzymaniu pojazdu i normalne jest ze trzeba sie ogladnac czy cos nie jedzie niestety na placu tez i nie jest to blad wagi lekkiej bo gdyby kolega na ulicy sie obejrzal i wjechal pod tira to bylby to blad wagi super ciezkiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urzekła mnie Twoja historia, a ja dzisiaj pracowalem. Robiłem "kulikowego" GS`a 500 i kilka innych rzeczy (a włąściwie motocykli). Wykonalem kilka telefonów, kilka esemesów, zamówilem częsci. W sumie spokojny dzień. A, dowiedziałem się, że mam tekst napisać na poniedziałek, więc zapierdziel czeka. Echhh, człowiek to ma cięzkie życie, na dodatek zimno jak skurczybyk. A !!!! Obiad zjadłem jeszcze, to ważne w życiu człowieka.

 

Pawel

 

PS. Pewnie nikogo to nie obchodzi co ?? Zgadza się, tak samo jak informację, że oblales prawko. Może za drugim razem się uda.

... przeczytajcie jeszcze raz dokładnie ... Pawel miał naprawdę ciężki dzień ... a i wieczór nie zapowiadał się na siedzenie przy piwku (text na poniedziałek) ... i jeszcze to zimno ... na kims się musiało to wszystko skrupić ... padło na szulczyka ... dobrze że nie na mnie ... też czasem coś chlapnę na Forum ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

No może jestem dziwny, ale przecież dział nazywa się: "Szkoła jazdy, stunt, wypadki". Moim zdaniem nie ma nic złego, że ktoś pisze o zdanym bądz nie egzaminie. Wychodząc z Twojego założenia to niedługo post w stylu "zaliczyłem szlifa" również nie będzie pasował i będziecie je tępić ... Troszke wyrozumiałości panowie :D

 

Zgadzam się. Szulczyk napisał, że oblał bo nie obejrzał się. Ok. Jest to wiadomość dla innych, że nie powinni tak robić. Dlaczego nie miałby tego napisać. Przecież ktoś szukający informacji o egzaminie nie przejrzy sobie działu "Przy piwie", bo tam takich informacji nie znajdzie.

 

Poza tym jak się nie podobają takie tematy to przyklejcie jeden temat np. Egzaminy - zdany? niezdany?, czy jakiś podobny.

Edytowane przez Prog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość centymetr_sześcienny

Ja naprawdę nie pamiętam, czy się oglądnąłem, czy nie. Raczej nie, a prawo mam.

Fakt faktem, że trzeba się uczyć dobrych zachowań, ale według mnie to "bez przesady".

Spójrzmy prawdzie w oczy, na kursach nie uczą jeździć, a egzaminy są według mnie tak skonstruowane, że nie oceniają prawdziwych umiejętności (tyczy się to prawa B i A, o reszcie nie mam pojęcia).

 

Nie uczyli ciebie na kursie, że trzeba się rozglądać podczas ruszania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az dziw bierze - bo znam wieluuuuu motocyklistow i oni akurat potrafia sie zachowac Zeby "brat" do "brata" takim tonem - no ale w tym kraju wszystko mozliwe, generalnie ludzie schodza na psy !!!

 

 

Ludzie piszac tu oczekuja wsparcia, wiedzy czy wskazowek na temat motocykli i wszystkiego co z tym zwiazane. Ja sama czesto-gesto zagladam tu po wazne dla mnie info, i nie raz zapewne moje pytanie dla innych wydalo sie smieszne,

 

 

Z bardzo sie napinasz, tylko tyle Ci powiem. Nie widzisz ironii i humoru w tym co napisałem ?? Nie obraziłem nikogo, a Ty to robisz dając mi do zrozmumienia, że BURAK jestem i do "brata" odnoszę sie złym tonem. W takim razie Twoj ton był kilka razy bardziej nie na miejscu. Ludzie oczekują wiedzy piszesz ... OK, chetnie odpowiadam na pytania, poradzę (np. w mechanice, również 15-ty raz na ten sam temat, nie zlewam nikogo). Ale w tym temacie nie było pytaniam chęci uzyskania porady co zrobić, by następnym razem zdać!

 

Napisałem to specjalnie !!! Bo w usprawnieniach toczy sie dyskusja o spamie i postach o niczym. Mogłem sie założyć, że znajdzie sie obrońca uciśnionych :-). I tak sie stało !!!

 

Co mam teraz zrobić jako moderator szanowni "forumowicze" ?? Usunąć, zamknąć, zostawić, by dalej się rizwijała dyskusja o niczym ?

 

Piekna prowokacja !!

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co mam teraz zrobić jako moderator szanowni "forumowicze" ?? Usunąć, zamknąć, zostawić, by dalej się rizwijała dyskusja o niczym ?

 

Piekna prowokacja !!

 

Pawel

 

Nie pękaj. Moderator powinien być twardy i konsekwentny. :cool:

Usuń ten wątek i tak samo każdy następny, który jest o niczym :buttrock:

Jak autor ma solidne poczucie własnej wartości to się nie potnie....

A jak będzie miał żal to znaczy, że pajac, nie mężczyzna.

 

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo dopiero od tego postu zaczęła się akcja "tępimy bezsensowne tematy, które nie pasują do działu "Szkoła jazdy stunt wypadki". Od kogoś trzeba było zacząć, więc trafiło na Szulczyka.

:buttrock:

Trudno.

Na kogoś musiało trafić.

 

To mi przypomina wypowiedź pewnej osoby z czasów stanu wojennego: "Na pytanie, czy do stanu wojennego musiało dojść, jest tylko jedna odpowiedź. Widocznie musiało, skoro doszło" :cool:

 

Greetz,

 

&REW. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A !!!! Obiad zjadłem jeszcze, to ważne w życiu człowieka.

 

FAk! wiedziałem, że o czymś zapomniałem!

 

 

jesień już, prawie się nie jeździ, wiele osób zakończyło sezon to i zaczynają się 'zimowe' wypowiedzi :buttrock: na szczęście póki co jeszcze nie ma 'zimowych tematów' :cool:

___________________________________

 

zdasz za drugim razem - tak jak ja :cool: /nie musiałem się oglądać na górce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na A1 za drugim razem zdałem za pierwszym egazminator tak pozytywnie nastawiany że z 10 osub nikt niezdał A.B i A1. Wymyśli coś takiego ze na slalomie trzabyło wyciągać reke skrencac gowe i jeszce kierunkowskaz włonczyć ;/ . Jak 2 raz podchodziem do egzaminu to jak sie o tą renke egzaminatora spytałem to się śmiał powiedzał od czego są kierunkowskazy nawet głowy nietzrabyło obracać powiedzał ze poto są lusterka. Ogulnie Sprzęt na A1 umnie yamaha TW był w takim stanie ze placowy jak rozgrzewał motocykle zrobił sobie najpierw pare 8 na GN250 uceszony ze mu wyszło prubował na TW nieudało my się ani 1 wykecić podszedł do nas spytał sie kto na A1 zdaje. zdawąłe z grupy tylko ja. Muwie ze ja to poklepał mnie po ramieniu i powiedzał powodzenia. To mnie nastawiło conajmniej nieoptymistycznie ale się udało bez problemu. Na miesice bałem sie że to się rozleci siedzenie sie nietrzymało wibracje takie ze szok. Jak ktoś niewie jak to wyglaa to powiem tylko ze opona z tyłu jak balon coś al jakaś plażuwka. Wogule niechciało sie na winklach skąłdać. Podgórke żeby 50Km/h urzymać tzrabyło biegi redukowac i żyłować to ;/ . pojske warunki.

Powodzenia następnym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA niektórych forach panuje nieskazitelny ład i porządek (nie mówie że tutaj nie panuje :D) ponieważ:

Pierwszy OFFTOP zrobiony przez daną osobe: ostrzeżenie ustne

Drugi OFFTOP: odrazu 10%

I tak chyba powinni moderzy przyjąć i na tym forum (ale to tylko moja sugestia :D )

Oczywiście chodzi o działy tematyczne, nie Przy Piwie itp.

Edytowane przez RuDeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...