Skocz do zawartości

Oblałem na A1 :(


szulczyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Urzekła mnie Twoja historia, a ja dzisiaj pracowalem. Robiłem "kulikowego" GS`a 500 i kilka innych rzeczy (a włąściwie motocykli). Wykonalem kilka telefonów, kilka esemesów, zamówilem częsci. W sumie spokojny dzień. A, dowiedziałem się, że mam tekst napisać na poniedziałek, więc zapierdziel czeka. Echhh, człowiek to ma cięzkie życie, na dodatek zimno jak skurczybyk. A !!!! Obiad zjadłem jeszcze, to ważne w życiu człowieka.

 

Pawel

 

PS. Pewnie nikogo to nie obchodzi co ?? Zgadza się, tak samo jak informację, że oblales prawko. Może za drugim razem się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urzekła mnie Twoja historia, a ja dzisiaj pracowalem. Robiłem "kulikowego" GS`a 500 i kilka innych rzeczy (a włąściwie motocykli). Wykonalem kilka telefonów, kilka esemesów, zamówilem częsci. W sumie spokojny dzień. A, dowiedziałem się, że mam tekst napisać na poniedziałek, więc zapierdziel czeka. Echhh, człowiek to ma cięzkie życie, na dodatek zimno jak skurczybyk. A !!!! Obiad zjadłem jeszcze, to ważne w życiu człowieka.

 

Pawel

 

PS. Pewnie nikogo to nie obchodzi co ?? Zgadza się, tak samo jak informację, że oblales prawko. Może za drugim razem się uda.

 

 

a siku było czy dziś jeszcze nie???

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urzekła mnie Twoja historia, a ja dzisiaj pracowalem. Robiłem "kulikowego" GS`a 500 i kilka innych rzeczy (a włąściwie motocykli). Wykonalem kilka telefonów, kilka esemesów, zamówilem częsci. W sumie spokojny dzień. A, dowiedziałem się, że mam tekst napisać na poniedziałek, więc zapierdziel czeka. Echhh, człowiek to ma cięzkie życie, na dodatek zimno jak skurczybyk. A !!!! Obiad zjadłem jeszcze, to ważne w życiu człowieka.

 

Pawel

 

PS. Pewnie nikogo to nie obchodzi co ?? Zgadza się, tak samo jak informację, że oblales prawko. Może za drugim razem się uda.

 

To takie lekko bezczelne bylo co nie kolego ... ???

To po co to forum, myslalam, ze zbieraja sie tu ludzie, ktorych laczy jedno - pasja motocyklowa, milosc do dwoch kolek i uczucie wiatru we wlosach, ktore tak kochamy ... a moze dla tego mlodego czlowieka prawo jazdy na kategorie A1 byly waznym wydarzeniem, cieszyl sie tym i czekal z niecierpliwoscia na to ... a Ty jako stary wyjadacz dwoch kolek olales go "sikiem prostym" Jesli Cie to nie interesuje to po prostu nie czytaj i nie komentuj. Ja uwazam, ze forum jest dla wszystkich nie tylko dla tych co znaja sie na rzeczy. Ludzie piszac tu oczekuja wsparcia, wiedzy czy wskazowek na temat motocykli i wszystkiego co z tym zwiazane. Ja sama czesto-gesto zagladam tu po wazne dla mnie info, i nie raz zapewne moje pytanie dla innych wydalo sie smieszne, bo lepiej sie na tym znaja, ale to nie oznacza, ze chcialbym byc olana czy wysmiana. Bo forum jest dla wszystkich motocyklistow i tych doswiadczonych i poczatkujacych !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Siedlcach miałem egzamin praktyczny i teorytyczny . Teoria prosta 0 błędów . Gorzej z praktyką na placu było wszystko ok do czasu nie obejrzałem się ruszajać pod górke i mnie oblał :D . Egzaminator był spoko

Nie rozumiem, od kiedy to sie trzeba ogladac ruszajac pod gorke? Lekka przesada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To takie lekko bezczelne bylo co nie kolego ... ???

Ja sama czesto-gesto zagladam tu po wazne dla mnie info, i nie raz zapewne moje pytanie dla innych wydalo sie smieszne, bo lepiej sie na tym znaja, ale to nie oznacza, ze chcialbym byc olana czy wysmiana. Bo forum jest dla wszystkich motocyklistow i tych doswiadczonych i poczatkujacych !!!

 

 

W całej rozciągłości się zgadzam z tym co Paweł napisał, a koleżanka Crossgirl to niech nie broni kolegi Szulczyka tylko sobie i jemu uświadomi, że od takich pierdół jak "zdałem", "nie zdałem", "oblałem" czy "się wysiusiałem" jest dział przy piwie a nie "szkoła jazdy, stunt, wypadki".

 

I tam można się wypłakać na czyimś ramieniu, albo się wzajemnie pocieszać...

Tyle :D

 

Paweł, bądź twardy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W całej rozciągłości się zgadzam z tym co Paweł napisał, a koleżanka Crossgirl to niech nie broni kolegi Szulczyka tylko sobie i jemu uświadomi, że od takich pierdół jak "zdałem", "nie zdałem", "oblałem" czy "się wysiusiałem" jest dział przy piwie a nie "szkoła jazdy, stunt, wypadki".

 

I tam można się wypłakać na czyimś ramieniu, albo się wzajemnie pocieszać...

Tyle :D

 

Paweł, bądź twardy :D

 

kilka tematów niżej jest temat użytkownika PROG "22 września 2006 - Egzamin zdany"

i jakoś nikt tam się z niego nie wyśmiewał . Dziwne prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość centymetr_sześcienny

Spoko stary, ja też nie zdałem za pierwszym razem. A było to w mieście pięknym katowice.

Trasa prowadziło koło lotniska, jest tam bardzo wrednie ustawiony znak nakazu skrętu w prawo, który ma ze 3 metry wysokości. oczywiście znaku nie zauważyłem i pojechałem prosto.

Nie mogłem potem spać ze 3 dni :D :D ;)

 

Nie przypominam sobie, żebym musiał się oglądać podczas ruszania... że przy slalomie to tak, ale ruszanie? Raczej nie. Pozatym, z tego co wiem nie wywala się za jeden błąd, szczególnie tak "lekkiej wagi". Jakbyś potrącił słupek to może, ale i tak twierdziłbym, że gości był wredny.

 

ps. a ja dzisiaj nic nie jadłem.

Edytowane przez centymetr_sześcienny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka tematów niżej jest temat użytkownika PROG "22 września 2006 - Egzamin zdany"

i jakoś nikt tam się z niego nie wyśmiewał . Dziwne prawda ?

 

Bo dopiero od tego postu zaczęła się akcja "tępimy bezsensowne tematy, które nie pasują do działu "Szkoła jazdy stunt wypadki". Od kogoś trzeba było zacząć, więc trafiło na Szulczyka.

:D

Trudno.

Na kogoś musiało trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W całej rozciągłości się zgadzam z tym co Paweł napisał, a koleżanka Crossgirl to niech nie broni kolegi Szulczyka tylko sobie i jemu uświadomi, że od takich pierdół jak "zdałem", "nie zdałem", "oblałem" czy "się wysiusiałem" jest dział przy piwie a nie "szkoła jazdy, stunt, wypadki".

 

I tam można się wypłakać na czyimś ramieniu, albo się wzajemnie pocieszać...

Tyle :P

 

Paweł, bądź twardy ;)

 

No to tak trudno napisac - hej kolego to nie tu z tym tematem, to swiezak - moze tego nie wiedziec, ale jak widac niektorych nie stac na odrobine kultury. Az dziw bierze - bo znam wieluuuuu motocyklistow i oni akurat potrafia sie zachowac :D Zeby "brat" do "brata" takim tonem - no ale w tym kraju wszystko mozliwe, generalnie ludzie schodza na psy !!!

A swoja droga - jak to nie miejsce na taki temat - to koniec tematu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

"tępimy bezsensowne tematy, które nie pasują do działu "

No może jestem dziwny, ale przecież dział nazywa się: "Szkoła jazdy, stunt, wypadki". Moim zdaniem nie ma nic złego, że ktoś pisze o zdanym bądz nie egzaminie. Wychodząc z Twojego założenia to niedługo post w stylu "zaliczyłem szlifa" również nie będzie pasował i będziecie je tępić ... Troszke wyrozumiałości panowie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...