Skocz do zawartości

GIXER CUP 2007


Bandzior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w litrach jest nas juz 13 :D a jak wariat to jezdzi w gixer cup wiekszosc :P

mam zaszczyt dosiadać najstarszego spośród zgłoszonych sprzęta w pucharze ;) Najważniejsze szlifowanie umiejętności i dobra zabawa :icon_razz: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i chyba jedynego 3/4:)

sa juz 2

 

w litrach jest nas juz 13 :D a jak wariat to jezdzi w gixer cup wiekszosc :P

czyli jest po rowno, bo specjalista od wyscigowych mieszanek paliwowych jest jeszcze nie wpisany a przeciez wiadomo ze bedzie startowal chocby mial kase spod ziemi wykopac :wink:

 

niby w opisie pakietu nie było o tym wzmianki ale może Wam się trafi :icon_mrgreen:

www.grandysduo.com.pl/galeria/105.jpg

prawde mowiac mi sie bardziej podobaly te w ubrankach obecnie "konkurencyjnego" pucharu (czyli wolczanki)

http://www.scigacz.pl/zdjecia/gallery/tema...rzadek.jpg.html ale oczywiscie od dobrobytu glowa nie boli :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jest po rowno, bo specjalista od wyscigowych mieszanek paliwowych jest jeszcze nie wpisany a przeciez wiadomo ze bedzie startowal chocby mial kase spod ziemi wykopac :icon_razz:

 

Taaa, tylko gdzie ona jest zakopana, w d..e jeża... Tak na marginesie: w poniedzialek przypływaja nasze "szejset".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu pojawiły sie tak długo oczekiwane regulaminy http://www.pzm.pl/sporty.asp?ID2=menu_mot_...regulaminy.html Bodzyn mam dla Ciebie złą wiadomość , regulamin techniczny 1.03.34. ....ilość tłumików musi byc taka jak w homologowanym motocyklu.Przewaga litrów maleje 15/14 :icon_mrgreen:

Edytowane przez CRASH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest troche dziwne, bo po ch*j w takim razie wystawili tlumik w promocji na stronce gixer cup i tak tez mowili

 

BTW i tak zamierzalem kupic podwojny ;)

 

dobra doczytalem i juz wiem , ze wyglad ukladu wydechowego jest dowolny czyli moge miec 1 koncowke :D

Edytowane przez Bodzyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest troche dziwne, bo po ch*j w takim razie wystawili tlumik w promocji na stronce gixer cup i tak tez mowili

 

BTW i tak zamierzalem kupic podwojny :cool:

 

dobra doczytalem i juz wiem , ze wyglad ukladu wydechowego jest dowolny czyli moge miec 1 koncowke :wink:

zadzwon najlepiej do Jacka i dopytaj :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...