Skocz do zawartości

Chyba kupie ruska :O


Lukasz89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestes pewien? Ja coraz bardziej wątpie ze lubie grzebac przy motorkach:-(Urala składam po remocie i szlag mnie trafia, bo rusek nakombinował po swojemu a teraz nie ma czeci i to nie grubych ale duperel-uszkodzone gumki, plastiki, przełaczniki i to jest ból bo tego nie ma:-(i cały czas kombinacje koszmar!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes pewien? Ja coraz bardziej wątpie ze lubie grzebac przy motorkach:-(Urala składam po remocie i szlag mnie trafia, bo rusek nakombinował po swojemu a teraz nie ma czeci i to nie grubych ale duperel-uszkodzone gumki, plastiki, przełaczniki i to jest ból bo tego nie ma:-(i cały czas kombinacje koszmar!!

 

Bazar, bazar i allegro- idzie jeszcze wszystkie czesci dostac do ruskow, a juz najmniejszy problem jest z roznymi gumowymi elementami. Trzeba tylko troche cierpliwosci i jezdzenia po bazarach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes pewien? Ja coraz bardziej wątpie ze lubie grzebac przy motorkach:-(Urala składam po remocie i szlag mnie trafia

 

 

Dlatego kupuje japonie do jazdy na codzień a potem rozejrze sie za czymś do grzebania :biggrin:

Romet Kadet -> Wsk 125 -> Bandit 600 -> Intruder 1400 -> Dr 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazar, bazar i allegro- idzie jeszcze wszystkie czesci dostac do ruskow, a juz najmniejszy problem jest z roznymi gumowymi elementami. Trzeba tylko troche cierpliwosci i jezdzenia po bazarach...

 

 

ha, tyle to i ja wiem, dla tego mówie-czas, czas, czas i kasa kasa kasa:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witalski,

 

1. oplac skladke na redmotorz i czytaj,czytaj,czytaj (to nie raklama)

2. uwaga na jazde z koszem!!!Ja jak kupilem swojego dniepra to chcialem wracac do domu od razu 450km na kolach. Po 70 km, zajechal mi droge transit, no i laweta, strupy, przod odlecial w pole i rok w plecy na remont, nie mowiac o kasie!!!!!!

3. cierpliwosc i pieniadze. niewtapliwie i jedno i drugie jest potrzebne do jezdzenia ruskiem. w pewnym momencie wywalilem zeszyt z zapisywanymi wydatkami na dniepra, nie zeby remont co 2 tygodnie, ale zawsze sobie wymyslalem jakies piardy do zrobienia. podejrzewam ze po prawie trzech latach uzytkowania jakbym podliczyl kase to kupilbym np. royala enfielda

4. po za tym jezdzi sie tym pieknie. w chwilach zwatpienia jak chcialem sprzedac i kupic bmw k75, to zona na to: "co?taki nowy brzydki, plastikowy i bez kosza?Jak ja mam nim z toba jezdzic?"

 

A tak naprawde POWODZENIA z Rosja...uczy pokory...cierpliwosci i wielu innych rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupuj ruska albo jakiegoś innego zabytka - napewno nie pożałujesz.

A panny które leca na motor to nie dla mnie

:icon_evil:

 

z czesciami napewnonie bedziesz miał problemu i prawie wszystko przy takim moto mozesz zrobić samemu :D

Edytowane przez IRBIT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kupuj ruska albo jakiegoś innego zabytka - napewno nie pożałujesz.

 

:banghead:

 

z czesciami napewnonie bedziesz miał problemu i prawie wszystko przy takim moto mozesz zrobić samemu :bigrazz:

 

Nie chcę tworzyć nowego tematu, więc postanowiłem tutaj dołączyć takie zapytanie;

Sam mam zamiar własnie kupic ruska - i chciałbym zapytac jak jest z papierami do tych sprzętów - tzn. krok po kroku co trzeba zrobić - no i ile to orientacyjnie kosztuje;

W miare możliwości proszę o info w tej sprawie;

 

Chodzi mi oczywiście o "przeróbkę" ruskiego papieru na polski :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok - dzięki;

Poszukam w takim razie gdzieś na forum;

Sorki, że rozpocząłem temat "po raz kolejny" - to wynika z tego, że jestem nowy i jeszcze nie opanowałem wszystkich "funkcji" na tym forum;

 

Wkażdym razie dzięki za odpowiedź :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...