Skocz do zawartości

KOBIETKI!!Organizujemy spotkanko w stolicy Wlkp.


Madzik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez juz dostalam sie do kompa.

Wielkie dzieki za imprezke. Bylo super. Fajnie bylo was poznac. Szczecinianki wymiataly. Jestescie rewelacyjne. Przy was nie idzie sie nudzic. Gitta, dzieki Tobie bedzie co wspominac. Zwlaszcza lot na ziemie, hehe.

Madzik, Tob ie jeszcze raz wie4lkie dzieki za mozliwosc nocowania :bigrazz:

dziewczyny ze Szczecina...mopwilyscie cos, zer to piwko jakies takie slabe, nic was nie bierze...a tu sie okazuje, ze musialyscie dochodzic do siebie:).

Knajpka byla fajna, szefuncio tez swietny, chlopcy pozdrowcie go od nas :( kiedys :(

No i kurcze....zwiecie sie niezniszczalni (nietykalni :crossy:), a tu kurcze....okazuje sie, ze zniszczalni to jestescie :(

Luzi, dzieki.

 

Aha....jak to bylo....lafiryndy i ...l....zawsze zapominam tego okereslenia drugiego...cala drpge w pociagu do domku probowalam sobie przypomniec i mi to spokoju nie daje :(

 

Pozdrawiam was i jeszcze raz wielkie dzieki

Edytowane przez Beti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha....jak to bylo....lafiryndy i ...l....zawsze zapominam tego okereslenia drugiego...cala drpge w pociagu do domku probowalam sobie przypomniec i mi to spokoju nie daje :crossy:

 

Lampucery :bigrazz:

Spoko my też nie mogłyśmy sobie przypomieć tego waszego określonka"czymryja?" i drugie "ty dziwko bez szkoły?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest jeszcze się nikt nie obudzil ???KOBIETKI leczycie kaca ? :( :( podziękowania dla Luziego i pozdrowienia dla pozostalych (nawet tych co mówily o oczyszczalni :( :( )

Impreza bardzo udana :bigrazz: można by kiedyś powtórzyć :crossy: Co wy na to ? :(

Ps. Gdzie będzie można znaleźć zdjęcia??

Kiler do oczyszczlni:)

Luzi dzieki ,nie trzeba bylo........ale za to sie jeszcze napijemy

Dziewczynik wielkie dzieki za przybycie ,zabawa byla przednia,Gitta paczka bedzie dostarczona do rak wlasnych:),mam nadzieje ,ze to nie 1 nasze spotkanie!!!!

Edytowane przez Madzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampucery :bigrazz:

Spoko my też nie mogłyśmy sobie przypomieć tego waszego określonka"czymryja?" i drugie "ty dziwko bez szkoły?"

 

To było " czym ryj padlino" :(

 

Jeszcze raz dzięki, jestescie mocne :crossy:

 

Fajne foty :( Szkoda, ze cenzura musi byc :(

Edytowane przez zosia_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze imprezka byla wypasna! :(

Mam nadzieje, ze na nastepne spotkanko mi juz rowniez uda sie dotrzec. Teraz juz noga w stabilizatorze, takze jest git!

Zdjecia ekstra! :(

 

Masz czego zalowac :crossy: ,bylo doskonale ale pociesze Cie ,ze nie Ty bylas w stabilizatorze bo jeszcze Dormarcia z Wawy zrobila sobie cos w reke wiec szkoda ze was nie bylo ale coz....nastepnym razem jak zawiedziecie to pomysle ,ze Wawa wymieka.... :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny było zajebiście. Jesteście świetne :crossy: .

Koniecznie musimy to powtórzyć.

Musicie przyjechać do Kletna. Wiem do maja jeszcze daleko ale rezerwujcie już długi weekend, tam się będzie działo :(

 

 

 

"Gitta wszystko w porządku, cała jesteś :( " :bigrazz:

 

Gitta nie zrobila sobie krzywdy?

 

Rico, powinieneś zmienić nicka na "Jednorożec" :(

 

Zadzam sie. Mam nadzieje, ze głowa juz nie boli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Masz czego zalowac :bigrazz: ,bylo doskonale ale pociesze Cie ,ze nie Ty bylas w stabilizatorze bo jeszcze Dormarcia z Wawy zrobila sobie cos w reke wiec szkoda ze was nie bylo ale coz....nastepnym razem jak zawiedziecie to pomysle ,ze Wawa wymieka.... :)

Ja nigdy niczego nie zaluje czego powinnam zalowac :crossy: Ja stabilizator mam dopiero od piatku i to na zerowych stopniach, czyli prkatycznie calkowity wyprost, takze jeszcze dosyc trudno jest mi sie poruszac, ale za to mam kule do lania mych ,,sluzacych" :evil: Tez sie w sumie swietnie bawilam w sobote-koledzy zapakowali mnie do samochodu i pojechalismy na koncert-przynajmniej mialam caly czas miejsce siedzace.

Aha! I jeszcze jedno! Jestem jedna z tych ,,mazowszanek", ktore raczej nie daja ciala jak sie gdzies deklaruja! :) I wypraszam sobie te WARSZAWIANKE!!!!!! :( :crossy: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy niczego nie zaluje czego powinnam zalowac :bigrazz: Ja stabilizator mam dopiero od piatku i to na zerowych stopniach, czyli prkatycznie calkowity wyprost, takze jeszcze dosyc trudno jest mi sie poruszac, ale za to mam kule do lania mych ,,sluzacych" :crossy: Tez sie w sumie swietnie bawilam w sobote-koledzy zapakowali mnie do samochodu i pojechalismy na koncert-przynajmniej mialam caly czas miejsce siedzace.

Aha! I jeszcze jedno! Jestem jedna z tych ,,mazowszanek", ktore raczej nie daja ciala jak sie gdzies deklaruja! :( I wypraszam sobie te WARSZAWIANKE!!!!!! :( :( :(

 

Wykresl z opisu Warszawe to nikt Cie nie bedzie tak nazywal :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kilera co tylko coś o hądzach mówił.

 

Udowadniałem wyższość hondy nad innymi markami :buttrock: :flesje: :)

 

 

 

Aha....jak to bylo....lafiryndy i ...l....zawsze zapominam tego okereslenia drugiego...cala drpge w pociagu do domku probowalam sobie przypomniec i mi to spokoju nie daje :icon_mrgreen:

 

A kto i o kim tak mówil ??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wykresl z opisu Warszawe to nikt Cie nie bedzie tak nazywal :icon_biggrin:

Tego akurat zrobic nie moge. Choc pochodze i mieszkam w Konstancinie, to jednak wiekszosc czasu spedzam w Warszawie, bo tam sie ucze i pracuje i najczesciej bawie :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...