Skocz do zawartości

KOBIETKI!!Organizujemy spotkanko w stolicy Wlkp.


Madzik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widze, że Gosi nie ma na gg ( może już zaczeła rodzić przyszłego motocykliste :flesje: ),

Chyba jeszcze nie zaczeła bo widziałam ją dziś o 2 w nocy na forum, chyba żeby to właśnie o tej porze, ale wzieła ze sobą kompa na porodówkę hihihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że Gosi nie ma na gg ( może już zaczeła rodzić przyszłego motocykliste :icon_arrow: ), dlatego odpowiem za nią.

Koszt imprezy sylwestrowej to 150zł.

Co do noclegów to nie jestem pewna ale podam telefon kontaktowy do Śnieznika 074 8 141 356 ( Poznaniak

 

No nie to jakieś jaja. Zosia ma takie śliczne imię!!!A ja byłam przekonana że Zosia to Zosia.

A nad sylwkiem się zastanawiamy, bo i tak bedziemy na święta jechac do Oświęcimia więc wracając do Szczecina Kletno po drodze :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już o tym rozmawiałyśmy.Plan jest po nowym roku chyba ze d tego czasu o nas zapomnicie;)

 

Nie zapominamy o Lafiryndach ze Szczecina :buttrock: ,ale rzuccie jakos w polowie grudnia nowy temt ,zeby jak najwiecej ludzi sie dopasowalo!!!!!a nie chcecie przyjechac 16 grudnia za akcje oddawania krwi dla motocyklistow??????

Edytowane przez Madzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny ? Jak tam decyzje w sprawie Sylwestra w Kletnie ?

Czasu mało zostało na rezerwację miejsc noclegowych (znaczy do jutra), potem te miejsca będa dostepne dla wszystkich chetnych - czyli może je błyskawicznie zająć jakaś obca grupa :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie o Was nie idzie zapomnieć :biggrin:

Ojjjj, aż się cieplej na seduszku zrobiło :banghead:

Obstajemy przy terminie po nowym roku, bo teraz to juz gonitwa z czasem się zaczęła, a tak to połączymy spotkanie z karnawałem :buttrock:

Do rychłego zobaczenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...