Skocz do zawartości

KOBIETKI!!Organizujemy spotkanko w stolicy Wlkp.


Madzik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sorry monia a gdzie wy To chcecie jesc ??? salatke ??? na alkohol hmm to brzmi troche dziwnie no nie, niesmaczne mowisz jak bedzie dobra salatka to mozna ipalcami jesc no nie :icon_twisted:

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry monia a gdzie wy To chcecie jesc ??? salatke ??? na alkohol hmm to brzmi troche dziwnie no nie, niesmaczne mowisz jak bedzie dobra salatka to mozna ipalcami jesc no nie :icon_razz:

Skoro taka grupa uczta sie szykuje to moze ja torta upieke???? :icon_twisted: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to miala byc imprezka przy alkoholu chyba :icon_twisted: a tu wyjdzie niedlugo imprezka u Cioci na imieninach :icon_razz:

 

ale sie nudze w tej robocie jeszcze do 15 musze wytrzymac potem male latanko po miesci i o 20 bal wszystkich swietych

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak to wtedy obrzucimy sie nim.Kiedyś na takiej imprezie wylądowałam i całkiem.. ślisko było:D

 

to miala byc imprezka przy alkoholu chyba :icon_razz: a tu wyjdzie niedlugo imprezka u Cioci na imieninach :)

 

ale sie nudze w tej robocie jeszcze do 15 musze wytrzymac potem male latanko po miesci i o 20 bal wszystkich swietych

Bal Lal! :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po salatkach ladne spawy wychodza :icon_twisted: :icon_razz: jak sie ja zmiesza z alkocholem

 

dokładnie nieraz bardzo dziwne sprawy wychodza :D

 

Tak tak to wtedy obrzucimy sie nim.Kiedyś na takiej imprezie wylądowałam i całkiem.. ślisko było:D

Bal Lal! :)

mówisz ślizko było .... dziwne aż jak ... ja tylko kiedys tortami rzucalem sie na jakims festynie pod Toruniem było bardzo ciekawie

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie nieraz bardzo dziwne sprawy wychodza :D

mówisz ślizko było .... dziwne aż jak ... ja tylko kiedys tortami rzucalem sie na jakims festynie pod Toruniem było bardzo ciekawie

 

Czyli co pieczemy torty.....??!! :icon_twisted: bedzie doskonale...ubierzcie sie w ciuchy robocze!!!!

 

Tak tak to wtedy obrzucimy sie nim.Kiedyś na takiej imprezie wylądowałam i całkiem.. ślisko było:D

Bal Lal! :)

 

Bal motorowych LAL :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadam kuzynka mi na głowe dzieciakami wlazla i musze te szkodniki pilnować cały dzień i noc :icon_twisted: i nie mam wyjścia starsi jada na jakaś tam impreze gdzie nie miałam zamairu sie wprosić i mi kuzynka wyskoczyła normlanie spoko loko luz blus i spontan, szkodniki jako tako cicho są (oby cały czas) wybaczcie ludziska :icon_razz: do nastepnego spotkanka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry monia a gdzie wy To chcecie jesc ??? salatke ??? na alkohol hmm to brzmi troche dziwnie no nie, niesmaczne mowisz jak bedzie dobra salatka to mozna ipalcami jesc no nie :icon_razz:

 

Jak mi tu Gitta na ambicje wjechala, to bedzie salatka z pyrufff!!!! One wioza sledzie... :icon_twisted: ponoc ;)

Ogniska w Longu Waldasowi nie zrobimy, wiec pyrek z ogniska nie bedzie. Wybralam lajtową wersje, wiec bedzie salatka :D

Talerzykow nadal nie mam.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest jeszcze się nikt nie obudzil ???KOBIETKI leczycie kaca ? :biggrin: :icon_evil: podziękowania dla Luziego i pozdrowienia dla pozostalych (nawet tych co mówily o oczyszczalni :biggrin: :biggrin: )

Impreza bardzo udana :bigrazz: można by kiedyś powtórzyć :banghead: Co wy na to ? :P

Ps. Gdzie będzie można znaleźć zdjęcia??

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Kiler ja wstalem juz ale mam napadowe bóle głowy, kurcze nic nie pamietam, ale imprezka przednia na maxa, dawno tak nie popilem, i jeszcze gratis mam jakiegos guza na głowie :P do ktorej siedzieliscie ?

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...