Skocz do zawartości

KOBIETKI!!Organizujemy spotkanko w stolicy Wlkp.


Madzik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sie wydrukuje jutro w pracy:D

Kurde ale faza czuje sie jak bym jechała na jakąś wycieczke szkolną:biggrin:

Tak serio to jede po raz drugi do Poznania i po raz drugi na impreze wiec pewnie nie pozwiedzam nic wiecej po za lokalem w ktorym sie zadomowimy:)

Z tym że wtedy imprezowałam dwa dni z czego jeden był w drodze na bazel w Łodzi.

 

A ja z tymi rybami serio serio mowię, więc przygotujcie dla nas coś swojego:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie wydrukuje jutro w pracy:D

Kurde ale faza czuje sie jak bym jechała na jakąś wycieczke szkolną:D

Tak serio to jede po raz drugi do Poznania i po raz drugi na impreze wiec pewnie nie pozwiedzam nic wiecej po za lokalem w ktorym sie zadomowimy:)

Z tym że wtedy imprezowałam dwa dni z czego jeden był w drodze na bazel w Łodzi.

 

A ja z tymi rybami serio serio mowię, więc przygotujcie dla nas coś swojego:D

 

Mowisz, masz :biggrin: pyrufff Ci u nas pod dostatkiem :flesje:

A ztym zwiedzaniem to wiesz... :) ja dwa lata studiowalam w Szczecinie ( co prawda zaocznie), a zadnego Waszego zabytku nie widzialam :crossy: ale za to odjechane buty kupilam... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy laski jedziecie motorami?

 

No co ty, jedziemy sie pobawić a nie tracić prawo jazdy:)Wystarczy jedno doświdczenie :biggrin:

 

Mowisz, masz :biggrin: pyrufff Ci u nas pod dostatkiem :flesje:

A ztym zwiedzaniem to wiesz... :) ja dwa lata studiowalam w Szczecinie ( co prawda zaocznie), a zadnego Waszego zabytku nie widzialam :crossy: ale za to odjechane buty kupilam... :D

 

Ha ha ha buty "przeciwpowodziowe?" To podoobno było wizytówką Szczecina.

A z tymi pyrami to ja poprosze podsmażane a moje koleżanki w innej postaci zpewne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ty, jedziemy sie pobawić a nie tracić prawo jazdy:)Wystarczy jedno doświdczenie :D

Ha ha ha buty "przeciwpowodziowe?" To podoobno było wizytówką Szczecina.

A z tymi pyrami to ja poprosze podsmażane a moje koleżanki w innej postaci zpewne:)

 

Taaaa, przeciw[powodziowe :flesje: ale teraz to je juz zostawilam i pokaze corze jak podrosnie jaka mama miala faze :)

A co do pyrufff to skad ja Ci tam Gitta ogien znajde??? Albo w salatce albo wcale... Decydowac sie !!!! :biggrin: :biggrin:

Edytowane przez Monia:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ludziska chyba jutro ten lokal będzie przezywał druga młodość :biggrin: Tomaj bierzemy coś w piersiówy oczywiście, ciężko się zapowiada imprezka ale bedzie godnie na maxa zresztą jak co tydzień :D

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny zeby sie lepiej bawic to niech kazda wezmie po 0.5l w torebeczke hihi :D

 

No co ty ja nigdy torebet nie nosze no moze czasami.A te ćwiarteczki zawsze wnoszę między cysiami :biggrin:

 

Taaaa, przeciw[powodziowe :crossy: ale teraz to je juz zostawilam i pokaze corze jak podrosnie jaka mama miala faze :cool:

A co do pyrufff to skad ja Ci tam Gitta ogien znajde??? Albo w salatce albo wcale... Decydowac sie !!!! :biggrin: :flesje:

 

Ha ha ha to rękę możesz podać sobie tylko z jedną od nas-Adziną(Góreleczką).Ta też w tym potworach biegała.A wiesz ze odnotowano dwa wypadki śmiertelne z udziałem tych butów?

Oczywiście pyryyyy mogą być w każdej postaci:) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gitta, przestan, oni juz sa podnieceni na sama impre, a Ty im jeszcze tak rozgrzewasz wyobraznie... :biggrin: :D

 

Faceci to wzrokowcy,a puki co nie moga zobaczyc wiec trzeba ich wyobraznie pobudzic..... :biggrin: bedzie doskonale!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...