Skocz do zawartości

KOBIETKI!!Organizujemy spotkanko w stolicy Wlkp.


Madzik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O ja je*ie, super i w ogóle.....

Dziewczyny zabawa rewelacja, właśnie dochodzimy do siebie.

Oczywistym jest , że Dżamprę trzeba powtórzyć.

 

 

czesc Kiler ja wstalem juz ale mam napadowe bóle głowy, kurcze nic nie pamietam, ale imprezka przednia na maxa, dawno tak nie popilem, i jeszcze gratis mam jakiegos guza na głowie :P do ktorej siedzieliscie ?

Riko dziękujemy Ci za chęć zrobienia striptisu, szkoda że poziom alkoholu nie pozwolił Ci z gracją zdjąć spodni, a skłony w tańcu doprowadziły do "śliwki czaszkowej"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wogole mam proźbę, wczoraj mi cos zaszkodziło na obiad i sie źle czułem w longu i nic nie pamiętam :biggrin: a chcialem wiedziec z kim czatuje, znalazlem jakies zdjecie wczorajsze grupowe i jak moge prosić o przedstawienie sie :P

 

http://rysnas.w.interia.pl/PA280043.JPG

 

dziękuje z góry

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Kiler ja wstalem juz ale mam napadowe bóle głowy, kurcze nic nie pamietam, ale imprezka przednia na maxa, dawno tak nie popilem, i jeszcze gratis mam jakiegos guza na głowie :bigrazz: do ktorej siedzieliscie ?

 

...ja sądzę, ze będziesz miał problemy z założeniem kasku.... :P :biggrin:

TOMAJ... dzieki za avatarek ;) na krowe nie mogłam już patrzeć... :biggrin:

Ja tez dziekuje za przednią imprezkę i za to, że przybyłyście tak licznie ;) szczególne :biggrin: dla Fetorzyc Szczecinianek, bo miały najwięcej samozaparcia i przejechały taki kawał drogi, żeby się z nami bawić :bigrazz:

Ponadto też mam nadzieję to powtórzyć... Carioka do cholery, czy Ty spać nie możesz???? :banghead:

Chłopaki też przesympatyczne były, ale zgodnie z przewidywaniami większość szybko się ZNISZCZYŁA :icon_evil:

Edytowane przez Monia:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki też przesympatyczne były, ale zgodnie z przewidywaniami większość szybko się ZNISZCZYŁA

no nie wiem kto pierwszy do domu poleciał :biggrin:

riko ja chyba wiem co się stało ale na gg :P

PS

ja już więcej tego miodowego główna nie piję :biggrin:

Edytowane przez marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja już więcej tego miodowego główna nie piję ;)

 

Marco co masz na myśli bo ja np nie narzekam :P :biggrin: :biggrin:

 

 

Chłopaki też przesympatyczne były, ale zgodnie z przewidywaniami większość szybko się ZNISZCZYŁA :icon_evil:

 

 

Kto ????? ja widzialem tylko jednego góra dwóch :banghead: :bigrazz: :bigrazz: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty JUŻ w domu??? Ja to byłam ok. 15-ej :biggrin:

 

Impreza zacna, warto było toczyc sie az do Poznania, zeby sie spotkac i zabalowac w takiej ekipie.

 

Blondynki cała drogę dochodziły do siebie, a Carioka dzielnie zmagała się z trasą i huraganowym deszczem :P

 

Dzięki i do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się po raz pierwszy odezwę w tym temacie !

 

Na imprę szykowałem się od tygodnia :biggrin: i powiem szczerze, że warto było jak diabli ! ale next time trzeba będzie zrobić takie 3 dniowe spodkanko bo nie zdążyłem wszystkich was poznać (i kilku z was rozgryźć :biggrin: )

 

Była rewelacja - szkoda, że kobitki tak szybko się zmyły ! z Tomajem i Norbim (striptizerem) ostatni wychodziliśmy !

 

Kiler - za co te podziękowania ? ty sie na suchara wje*ałeś :P :icon_evil:

 

Szczególne pozdrówki dla madzika, moni, koleżanki madzika, góraleczki, koleżanki co uszkodziła nam rika i całe reszty! :biggrin: :banghead:

Edytowane przez LUZIPOWER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże dlaczego mnie do tej pory boli głowa?

Sorki za uszkodzenia... w lokalu:)

Powrót był największą karą.

Dzięki za miłe spotkanie.Zapewne powtórzymy:)

 

 

"Gitta wszystko w porządku, cała jesteś :( " :bigrazz:

 

Rico, powinieneś zmienić nicka na "Jednorożec" :crossy:

 

Dziewczyny jesteście mechate i boskie, imprezka była rewelacyjna. Oby więcej takich.

Czekam na zdjęcia

Dzięki serdecznie i do zobaczyska :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wkońcu doszłam do siebie. Nie wiem co to były z beczki ale miały działanie konkretne.

Celyna wczoraj jak wracałyśmy to normalnie skleroze miałam jak się nazywasz ale dzięki wielkie że dzisiaj się przypomniałaś. Tylko z tego lądowania pod stołem ciebie zapamiętałam. :crossy:

Jeśli komuś krzywdę zrobiłam to sorki.Mówiłam że będzie potrzebny zestaw renimacyjny ale widzę że i naprawczy też :bigrazz:

Madzik czy przesyłkę nie zapomniałaś zabrać do Wrocławia?

Baba Jaga pozdrawiam krymi :bigrazz:

Nie pamiętam waszych nicków-powiedzcie mi kto był kto z chłopaków.Słynny lot Rico zapamiętałam,Luziego z jego kolorową koszulką, Kilera co tylko coś o hądzach mówił.Aha a kto się rozbierał?

A Long to faktycznie jest long.W pewnym momencie nie wiedziałam gdzie jest koniec lokalu-szłam i szłam...

W każdym razie dzięki dziewczynom i chłopakom.

Zdjęcia są już gotowe do ściągania z netu-a jest ich sporo :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...