Skocz do zawartości

Spodnie enduro


thefex
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moze nie strikte enduro ale ja jestem zadowolony, sa nie przemakalne i nie przewiewne, nie krepuja ruchow, wlozysz podnie co bedziesz chcial :icon_rolleyes:

 

http://www.akcesoriamotocyklowe.pl/product...products_id=247

 

jest tez wersja "biale moro"

Edytowane przez YAGO

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odnośnie festyniarstwa... wg. mnie ktoś na enduraku obuty w świecące ubranka fly'a z mnóstwem mazów, tribali i świetnych tekstów typu mx,cross,freestyle to po prostu żenada ;-)

 

 

oj, chłopaku chyba masz jakiś problem, czy fobię :clap:

jakie to ma znaczenie - i tak jest cały czas brudne i nic nie widać :icon_mrgreen: :icon_razz:

 

z drugiej strony, jako częsty "pierwszy z grupy" zapierdalacz leśny, życzyłabym sobie aby wszyscy inni zapierdalający w tym samym czasie i po tym samym lesie (i jak to zwykle bywa oczywiście - w przeciwnym kierunku :buttrock: ), świecili się wszystkimi walącymi po oczach kolorami tęczy z daleka, nieustannie i na maxa..

nie myślisz o innych kamuflując się w moro i tym podobnych - to nie po chrześciańsku! ;)

 

 

 

Co do spodni, to polecam zawsze przymierzyć.

Ja miałam mega trudności (długa i chuda). Sylwetka męska jest zupełnie inna i w dodatku odzież ma inną rozmiarówkę. Jakby tego było mało muszę jeździć w szynach a te nie w każde nogawki wchodzą.

W końcu wylądowałam w średniackiej Diadorze - 4 sezon, ledwo zipią, cerowane były milion razy (pozdrawiam Panie ze szwalni spadochronowej :) ) i w tym sezonie je definitywnie pochowam.

Warto inwestować w lepszą odzież.

Edytowane przez ucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio dostałem spodnie firmy MSR model Axxis i musze przyznać, że są dość solidnie wykonane i dobrze sie prezentuja. Jeszcze nie próbowałem ich podczas jazdy więc nie wiele moge powiedzieć.

Miejsca na ochraniacze mają sporo i materiał też dość dobry. Firma ta jest mało spotykana na polskim rynku, co nie świadczy, że zła :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam!

Fiba

Edytowane przez Fiba_Enduro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ja tam mam SCOTTY i nie narzekam xP Spodnie bardzo fajne leżą , mają fajne protektory i , są przewiewne i ogólnie spoko , jedyny mankamet jaki przy nich jest , to przy zakładaniu ( przy nogawce ) materiał lubi sie zawijać i nie można normalnie nogi włożyć xD trzeba na czymś usiąść i ręką sobie pomagać :) Ale gdyby nie to , to wszystko super ( bardzo wytrzymałe spodnie ) .

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka

mam pytanko czy śmigał ktos z was w spodniach THOR-a ?

widze że są dobrze wykonane i ładnie się prezentują i mają miejsce na ochraniacze itp i co najwazniejsze są stosunkowo nie drogie w porównaniu do innych, chodzi mi o wytrzymałe i w miare tanie spodnie do Enduro i nieraz zeby polatać na torze MX więc co sądzicie o tych spodniach >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

witam!

Nie bede zakladal nowego tematu bo szkoda smiecic forum wiec pytam:

 

Chce kupic nowe spodnie i jersey, model 08.

Ciuchy oczywiscie do enduro.

Forum przestudiowalem wiec w gre wchodza dwie firmy:

-fox:model 180 i 360(blitz chyba zbyt przewiewne)

-thor:core

 

Nie zalezy mi na ochraniaczach w tym ubiorze(kupilem juz zbroje thora Impact Rig SE i na kolana mam zamiar kupic EVS - SX02). Czy do tych modeli spodni wejdzie orteza? Ktore spodnie wybrac pytam do osob ktore maja stycznosc z tymi firmami.

 

thx. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...