Skocz do zawartości

Samokształcenie jazdy


Fidel5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a to pech,

podobno w weekend ma byc cieplej, może wtedy Pan Nauczuciel się zjawi, może ty masz na niego pwływ Klaudiuszu?

 

Wlaśnie wróćilem z małego śmiganka z Ryżym po mieście :buttrock:

 

Jeżeli nie będzie padało to czemu nie, zaraz mu linka do tematu wyśle :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości. Coś pojeździliście czy tylko było stanie i pierdzenie w spodnie?

 

mie wiem jak inni ale musiałem przejechać kawałek bo mi się moto przez siekierkowski pchać nie chciało :cool: ;)

 

Ale serio mówiąc to nie lataliśmy bo instruktor dał ciała ... :buttrock: :cool:

Edytowane przez Fenix69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, bez instruktora jakos nie mielismy odwagi :buttrock:

TUREK: wspolczuje tej wczorajszej feralnej sytuacji. Musialo byc Ci bardzo przykro, dobrze, ze jestes caly!

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa to ja byłem niezbędny? Sami ze sobą to już uwag i doświadczeń nie wymienicie?

Kręciłem wczoraj do późna Toolbox'a i tak wyszło.

Hehehehe skoro jestem niezbędny żeby przemówić do rozsądku to spoko.

Z tego ca ja wiem to w weekend ma trochę padać ale jeśłi nie... to można w takim razie w sobotę jakoś się spotkać

A tak z ciekawości. Coś pojeździliście czy tylko było stanie i pierdzenie w spodnie?

trzeba bylo dawac w spodnie bo było zimno :buttrock:

szanowny kolego Ryży sami zapodaliście chęć isntrukatazu a teraz dworujecie sobie z naszej kompanii :cool:

 

Lub obleciał was strach??????

Edytowane przez Fidel5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do tego byl pomyslodawca ustawki we srode o 20! Wiedzial jak bedzie zimno i chcial nas wystawic na probe! :buttrock:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool:

kurka znowu mnie rozgryzłeś, ale tak naprawde to chodzi mi o zdjecie z gwiadą telewizjii

 

No, no :cool: Takie z odciskiem szminki i dedykacją "Dla kochanego..." ;)

 

P.S 666 postów :buttrock:

Edytowane przez karol1001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Klaudiuszowi za chęć hałasowania pod oknem mym na swej czterocylindrowej lutni. Cieszę się, że podwyższyliście swe umiejętności podgrzewania spodni w chłodne dni i obiecuję, że w przyszłym roku nauczę Was, jak szybko, łatwo i nieprzyjemnie pokonywać długie, szybkie łuki na naszych auostradach...jeśli oczywiście będą chętni. Będę dawał Wam wskazówki z samochodu.

 

Pozdrawiam szczególnie Karola (mrraaauuuu :cool: )...dla którego od wczoraj jestem Misiaczkiem. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde w środę było tak zimno, że dopiero dzisiaj rozmarzł mi net i mogłem się zalogować na 4um :D

Gdy dojechałem do domu po naszej ustawce byłem tak przemarznięty, że stwierdziłem, iż właśnie kończę sezon ale następnego dnia już zapomniałem o tym bzdurnym pomyśle! :D

Do następnego razu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...