Skocz do zawartości

Samokształcenie jazdy


Fidel5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...czy nie odbierzecie tego jako potwarz, jeśli wpadłbym na trening na wózku inwalidzkim?

 

Jak masz dobre gumy to wpadaj :bigrazz:

 

p.s. W Piątek niestety nie moge, będe trenowal ............ wątrobe :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawmy się z większym wyprzedzeniem. Bo ja na przykład lecę do Wisły jutro. Może, jeśłi dopisze pogoda to się umówimy wstępnie na przyszłą środę koło 20 pod Geantem?

no to sroda nowy termin, prosze o komentarz komu pasuje

embe moge wpaśc po ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje :flesje: O ile pogoda dopisze... Zachodni parking? ja to mysle, ze najlepszy bylby poludniowy :flesje: Po nim nikt nie jezdzi i jest sporo miejsca zawsze pustego (dla tych co nie wiedza to ten miedzy obi a budynkiem gdzie jest gymnasion, go sport, tam jak najbardziej przy jego koncu, przy plocie, bedzie cicho i spokojnie:) )

PS; Trening? Chcecie tam potrenowac ? Ja to myslalem by sie spotkac, przybic pjony i wymienic spostrzezenia apropos "aktualnej pogody" :P

 

Chodzi mi dokladnie o to miejsce zaznaczone kolkami :D Jest tam cicho i nie powinny przyjechac psy, a jak tam sie ustawimy to pomyslimy gdzie pokrecic....

 

http://img121.imageshack.us/img121/7817/mapkaforumdy6.jpg

 

(Uwierzcie mi, znam ten parking, pod gymnasionem latwo o kolizje ;p )

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi dokladnie o to miejsce zaznaczone kolkami :D Jest tam cicho i nie powinny przyjechac psy, a jak tam sie ustawimy to pomyslimy gdzie pokrecic....

 

http://img121.imageshack.us/img121/7817/mapkaforumdy6.jpg

 

Kurde, co za oznaczenie lokalizacji :flesje: Normalnie jak w WSI :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mowie narazie o ustawce by postawic sprzety bez robienia sensacji :flesje:

Z doswiadczenia wiem, ze parking pod gymnasionem jest w srody pelny i pelen niedzielnych kierowcow, ktorzy nie wiedza co to lusterka :flesje:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mowie narazie o ustawce by postawic sprzety bez robienia sensacji :icon_mrgreen:

Z doswiadczenia wiem, ze parking pod gymnasionem jest w srody pelny i pelen niedzielnych kierowcow, ktorzy nie wiedza co to lusterka :smile:

No własnie spotkanie umowione a reszta sie zobaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż Ryży to dla mnie przemądrzały chwalipięta :icon_mrgreen: ale ...

 

Taaa, nawet imię ma odpowiednie. Z księgi imion : DAMIAN - osiedlowy cwaniaczek, jezdzi do dupy za miasto, niedokochany

 

:smile:

 

Ja sobie jeździłem pośmigać na ronda koło M1 w Markach. Ale najlepiej sie to sprawdza w godzinech wieczornych, tuż przez zamknięciem centrum (potem potrafią pozapinać łańcuchy na niektórych uliczkach :-)). Później można też śmigać w tej samej okolicy - jest taki nowy wiadukcik nad Trasą Toruńską. Njelpiej jednak z "partyzanta" jednym motocyklem. Jak się zbierze grupa, to zawsze wyjdzie jakiś ochroniarz z kompleksem malego wacka i usiłuje przegonić. Najsuteczniejsz odpowiedź - niech se dzwoni po Policję. Zanim to zrobi można zrobić jeszcze dwa kółka i spokojie się ulotnić.

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o ronda, to dobre sa tez za arkadia :banghead: Oczywiscie musi byc spelniona zasada Pawla, max 2 moto bez robienia sensacji :flesje: Na tych rondach korzystajac z kamerki szybko sie przekonalem, iz moje hardkorowe skladanie sie w zakrecie na filmiku wyglada jakby w ogole nie bylo pochylu :cool:

Edytowane przez foks

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...