Skocz do zawartości

Prawie dziś bym zak(OŃ)czył sezon...


Marcin Neo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żyrardów Wtorek 10 X 2006

 

Wstaję spokojnie, do szkoły na 8.45 można było się wyspać...

Pogoda całkiem całkiem, ostre słońce,chłodnawo.

Wyjeżdżam zadowolony z garażu jadę spokojnie ok 55 do góra 60km/h :)

Pierwsze skrzyżowanie. Mam pierwszeństwo. Podporządkowania ze znakiem STOP linie na jezdni też były namalowane.

Ale jakiemuś palantowi w białym citroenie xsarze to nie przeszkadzało, wtacza się na skrzyżowanie jestem ok 5m przed nim on staje idealnie na środku :D

Wyminąłem go ledwo co. Do maski brakowało ok 50cm.

Ciepełko się zrobiło. Nawet nie zdążyłem nacisnąć na hamulec... może to i nawet dobrze. :)

Miałem się zatrzymać i coś mu powiedzieć ale po co szarpać sobie jeszcze nerwy.

Analizując na spokojnie to nie wiele brakowało.

Teraz w nowym sezonie nie wyjadę bez kombinezonu...<teraz po sezonowe promocje coś tzreba będzie kupić>

Z początku wydawało mi się etam na skuter? 50-tkę? Kombinezon? Po co komu? Nie widziałem nikogo w kombi na pierdopędzie... chyba będę pierwszy...

 

Nie trzeba jechać 100 żeby jakiś pacan nas nie zauważył. Wystarczy tylko 55...

Oczywiście jeżdżę w dzień na długich ale jak jak ktoś ma oczy w du*** to też nie pomoże.

 

Pozdrawiam wszystkich posiadaczy oo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z początku wydawało mi się etam na skuter? 50-tkę? Kombinezon? Po co komu? Nie widziałem nikogo w kombi na pierdopędzie... chyba będę pierwszy...

 

Najważniejsze, że nic Ci się nie stało.

Kupisz kombi, będziesz bezpieczniejszy i to się liczy. Poza tym jak już nie rośniesz to zawsze zostanie na przyszłość jak zakupisz większego sprzęta.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że Ci się udało i jesteś cały. ale takie są właśnie zagrożenia przy jeździe na 2OO.

 

ps. jakby to Kmicic powiedział? "kącz Waść wstydu oszczędź". gdzie Wy takie konstrukcje ortograficzne wynajdujecie :) :) ? pani od polskiego by się pochlastała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy się tak przyp...cie do Marcin Neo? Czy gość który ma neostradę, jest gorszy od człowieka który ma np. łącze przez kablówkę? :) :) :D

 

Zarówno ci pierwsi, jak i ci drudzy mogą być debilami. Wszystko zależy od człowieka, od jego inteligencji.

 

PS. Nie zauważyłem rażących błędów w jego poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam neostrady ! Mam internet przez kablówkę :biggrin:

Do matury mam dwa lata

więc luzik ortografię poprawię.

 

A tak na marginesie gdzie tam są błędy, bo ja ich nie widzę :buttrock: :bigrazz:

Tam tylko miejscami przecinka brakuje...

Edytowane przez Marcin Neo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna mać.

Nie mam 13 czy 14 lat. Niedługo będę mieć osiemnastkę. :buttrock:

Czy ja się przyczepiam do czyjegoś pseudonimu z forum?

Nie, więc Wy też się nie czepiajcie. Pseudo Neo używam od kilku lat (bodajże 3-4) i nie zamierzam zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...