Skocz do zawartości

Jakie ENDURO za ok. 10k?


Yogi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Yzf-a to jest motocykl crossowy i nie da sie go zarejstrować. Nie posiada oświetlenia. Olej w takim moto trzeba zmieniać co 15 nawet 10 godzin. Nie posiada rozrusznika i jest to moto wyczynowe. A spalaniu sie nie bede wypowiadal bo nie ma sensu. Kto ma taki motor to wie że pali bardzo dużo ale kogo to interesuje

 

Ja mam yzf 426 zarejestrowana :) a co do oleju wymianiam go co 30 godz:] spalanie nie jest takie zle ..... duzy dostep do czesci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam yzf 426 zarejestrowana :) a co do oleju wymianiam go co 30 godz:]

Gratuluję głupoty :D Bardzo proszę, nie powielaj takich informacji, bo ludzie chcą się stąd czegoś nauczyć, a tak będą zacierać sprzęty. Pewnie filtr powietrza też czyścisz raz w roku? :)

P.S.

Masz tytanowe zawory po kilka stówek za sztukę, one wymagają częstej zmiany oleju. Nie chciałbym trafić na motocykl po tobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość napisał że nie chce wyczynowego moto, żeby jeździć po ulicach. A yzf-a to wyczynowe moto które nadaje sie na tor i do lasu. A o długim i bezproblemowym użytkowaniu możemy zapomnieć w wypadku takiego moto. I to nie dotyczy tylko yamahy tylko wszytkich crossówek

 

Czlowieku ja czytam te twoje posty, to krew mi sie gotuje. Gdyby nie to, ze nie mam czasu bo mi autobus do szkoly ucieknie poprosiłbym moderatora, zebys odpoczal sobie od klawiatury.

 

po 1. WR 426/450 jest mozna powiedziec, niezniszczalna zapytaj kolegi paciana (niedawno cos o tym pisal), ze w sezonie procz wymiany oleju nie robil w niej nic (w silniku). Ja mam yz 426 czyli pewnie jak kolega 1171 mysli robie remonty co 2 dni. Moto ma dwie wady:

 

- padajace swiece co kilkanascie mth

- czesta wymiana oleju (zalezy jak jezdzisz jak w miare lajtowo to 7-8 mth wypadaloby wymienic)

 

 

Poza tym jest bezawaryjna !! Kolega od kilku lat ma WR 426 i jest ona nie do zajechania, nie ma z nia zadnych problemow.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy SXC to jest LC4 czy tez czegos nie rozumiem?

czesto na allegro widze w opisie motocykla SXC LC4.

Odpowiedź masz tu, klikasz na mapa strony, dalej na modele i masz opis 625 SXC ze wszystkimi detalami, możesz sobie porównac do normalnej LC4 640. SXC625, czy SXC540 to jest jedna z bardzo wielu wersji LC4. Kiedyś takie najostrzejsze wersje były nazywane competition/super competition.

Tradycyjne u KTM-mydlenie oczu pojemnością skokową-tegoroczna 625 i 640 mają tę samą pojemnośc skokową 625 ccm.

Doczytałem że 625SXC ma oryginalnie wyczynowy gaźnik Keihin, w przeciwieństwie do 640 gdzie jest Mikuni.

Edytowane przez jarek s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LC4 to oznaczenie modelu silnika. Dlatego masz LC4 w dawniejszej wesji EXC, LC4 duke (szosówka), Supermoto LC4, Adwenture LC4, LC4 enduro (tak nazwali model 2006), i własnie LC4 SXC.

Pryzjeo sie ze na moto do 97r mowi sie pioprstu LC4 bo byla jedna odmiana a po 98 powstalo plno odmian KTM z silnikiem LC4. Stara i niezawodna konstrukcja stosowana do dzis. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gawron, nie chcę tu wchodzić w dyskusje akademickie o LC4, ale głęboko mijasz się z prawdą (lub swiadomie upraszczasz) mówiąc ze przed 97` była jedna odmiana LC4. Do 97` było tez naciapane tych podgatunków LC4, i mistrzostwo swiata dla tego kto ogarnie te wszystkie wersje, zmiany i modyfikacje jakie były w tym modelu na przestrzeni już prawie 20 lat. To jest jedna zalet tego modelu-ma trochę budowę jak z klocków lego, z wersji SXC możesz zrobić Adventure i na odwrót, można też zbudować różne wersje pośrednie.

Edytowane przez jarek s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale wszystkie miały przed 97 te same silniki (no moze tam jaki9es róznice w zapłonie itp ) i te same ramy i plastiki. no a terazniejesze DUKE czy SUPERMOTO tez są sygnowane oznaczeniem LC4 i ni troche nie sa do siebie podobne :) pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...