Skocz do zawartości

Elefantentreffen 2007 (zlot słoni) ktoś się wybiera???


orkanek2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

> Tam lizac nie musisz

 

Glodnemu chleb na mysli ;) :D

BTW: Lizac moze nie, ale pogadac by sie przydalo.. a przynajmniej sie zakwaterowac etc. :) :lalag:

 

Zaden problem, wybierasz sobie ktoras zaspe sniegu i rozkladasz namiot gdzie Ci sie zywnie podoba. Mozesz nawet na srodku obozowiska jakiegos klubu i nikt Ci zlego slowa nie powie ( po za klubami z kaczygrodu).

Edytowane przez Storm007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaden problem, wybierasz sobie ktoras zaspe sniegu i rozkladasz namiot gdzie Ci sie zywnie podoba. Mozesz nawet na srodku obozowiska jakiegos klubu i nikt Ci zlego slowa nie powie ( po za klubami z kaczygrodu).

A nawet jesli powie, to i tak do mnie to (z powodow w/w) nie dotrze :D

.. ale wolalbym wiedziec, co sie o mnie mowi :lalag:

Tak czy siak, musze wpierw nieco pojezdzic i sie 'rozjezdzic', poznac motocykl, etc. zanim wybiore sie gdzies dalej. A szkoda, bo zima w tym roku wydaje sie byc zima tylko z nazwy :)

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem z kumplami w 2005 roku i było super. co prawda sprzęt miałem niezbyt na tę imprezkę ale cóż. jechałem na fj 1200 a kumple na freewidndzie i sv 650. w przyszłym roku jadę na fjr wiec też bedzie ciekawie (na fj wywaliłem sie 2 razy w górach) :biggrin: ale za to opisali nas w świecie motocykli (artykuł pod tyt "Zimowa Mekka"). trzeba sie naprawde ubrać ciepło bo w nocy w namiocie sople z dachu zwisają. w nocy było -18 a w dzień -9 :biggrin: Żarcie zamarzło na kamień, fante kroić można było nożem a bułki odmrażałem pod koszulą :biggrin: ale cherbata ze śniegu nigdzie nie smakuje tak wybornie jak tam!!!! (z wkładką oczywiście).

pozdrawiam i do zobaczenia na trasie!!!

p.s. koszt to 800 zł, z noclegiem w pradze, koszulką i znaczkiem zlotowym, paliwem.

Edytowane przez paluch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ustalmy jakiś znak rozpoznawczy np. flage lub cos innego aby sie znaleśc na miejscu ?

 

Jest tam zawsze "oboz" polski gdzie powiewa nasza flaga. Po akcji jaka tam widzialem w tym roku stwierdzilem ze dobrze ze sie rozbilismy dalej od rodakow. RR lalo po mordzie swoich rodakow (do innych pewnie by sie bali podskoczyc). My sie rozbilismy przy czerwonej szturmowce, tam gdzie bylo najwiecej maszyn radzieckich. Okazalo sie to trafne rozwiazanie bo przynajmniej pomogli nam troche przy remoncie maszyn przed droga powrotna. Atmosfera nie p[owtarzalna, kazdy kazdemu pomaga, tak jak powinno byc w motocyklowej rodzinie.

 

W tym roku dla odmiany chyba bedzie Gizycko, dla mnie ta sama droga, a przyda sie porownanie...

Edytowane przez Storm007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak przygotowania do Elefanta ??? U nas powoli ruszają: klocki, olej no i podstawa na Elefanta to dobry akumulator !!!! Organizujemy nocleg w Pradze wiec jeśli ktoś planje tę drogę na dwa dni to może sie do nas dołączy? Ruszamy z Poznania.

 

Pozdrawiam!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cy ktoś już na 100% wie że jedzie?

my wyruszamy w czwartek ruskami

jeden motocykl z międzyrzecza, jeden ze zbąszynia, przez kościan, wrocław, pragę

planujemy także nocleg w okolicach prag

Paluch- czy macie już jakieś konkretne plany co do noclegu w czechach-czy coś już rezerwujecie?

ilu was jedzie i jakimi sprzętami?

czy bierzecie ze sobią jakiegoś busa jako zaplecze?

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do wrocka mam 120km więc nie opłaca mi się tam zatrzymywać

potem z wrocka na miejsce jest ok. 550km a na ruchole to by było za dużo jak na raz

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do Wrocławia mam 320 km a w czwartek pracuje do 16 więc trasa bedzie odpowiednia :) Mam nadzieje że się spotkamy na miejscu i załozymy polski obóz .

Jakby co możemy sie wymienić telefonami na priva.

Pozdrawiam

Edytowane przez macbrus

Macbrus Shl M17 Gazela, Junak B20, WSK M21 S1 Sport, WSK M06B3, BMW R1200GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do Wrocławia mam 320 km a w czwartek pracuje do 16 więc trasa bedzie odpowiednia :biggrin: Mam nadzieje że się spotkamy na miejscu i załozymy polski obóz .

Jakby co możemy sie wymienić telefonami na priva.

Pozdrawiam

Jakis dziwny bedzie ten Elefant bez sniegu... Polowa przygody mniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...