Skocz do zawartości

Zyjecie?


irek929
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co za temat :banghead: .

 

Akurat dzisiaj był według mnie wyjątkowo udany dzień na latanie (szczególnie przed południem). Niedziela, puste drogi, upałów nie było ale w kurtce w sam raz. Lecisz sobie ile chcesz, gdzie chcesz, słoneczko świeci, fura się dobrze chłodzi, czego chcieć więcej?

 

Swoją drogą ciekawe ile jeszcze sielanka potrwa :banghead: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

Fajnie,, jak tylko dostane nowe tablice to może razem gdzieś śmigniemy na weekendowy wypad :banghead: :biggrin: :biggrin:

 

.... dziś Śląsk 20 stopni na + :flesje: :) ;) jest pięknie !!!!

 

Wszystkich niezadowolonych z pogody zapraszamy na Śląsk :eek: :eek: :eek:

 

Pozdrawiam!! :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiłem ponad 300 km i dobrze, że wpiąłem podpinkę do spodni bo przed 9 rano zbyt ciepło nie było. Do kurtki podpinkę zostawiłem no i żałowałem. Trochę mnie przewiało i jakiś burak chciał mnie zepchnąć z drogi. Poza tym wszystko w normie. Śmiga się jak zawsze super.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...przed 9 rano zbyt ciepło nie było.

 

No właściwie tylko wcześnie rano i późno wieczorem robi się chłodnawo a tak poza tym jest naprawde cieplutko :buttrock: :crossy: :biggrin: oby tak dalej ...

 

.. zresztą jak dla mnie to zimy by w ogóle nie musiało być w Polsce :biggrin:

 

 

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyobrazcie sobie, że ja rano o 7.30 do roboty wyjeżdżam :) +4C mgła i mokra nawierzchnia...

Dzisiaj było zimniej niż wczoraj bo mi trochę palce zmarzły, reszta OK.

Ludzie to maja zajo...a na punkcie tych motorow...

Pozdro zza zaparowanej szybki...

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

ja dziś śmigałem po Pile, wcale nie było zimno. Niestety jeździłem sam. Nie wiem gdzie wszyscy się podziali, czyżby wystraszyli się pogody ?

Zapraszam do Piły.

Pozdro...

 

Ja śmigam codziennie wieczorem, pogoda mi nie straszna, gdybyś jeździł, daj znać. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigam codziennie wieczorem, pogoda mi nie straszna, ...

 

 

Ja też śmigam codziennie mimo że ukradli mi ostatnio tablice rejestracyjną i jeżdże na samodzielnie przez siebie zrobionej blasze :) :buttrock: :biggrin: :biggrin: do czasu aż dostane nowe oryginalne blachy z urzędu.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Browar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimno jak zimno, ale ciemno ... W niedzielę wybraliśmy się weteranami do Kazimierza ( 350km w obie strony ). Trzydzieści kilo przed domem padła Gazela i co nieco zamarudziliśmy i musieliśmy jechać po ciemku. Przyznam że marzyłem coby ktoś mi pożyczył białą laskę. Ruskie parchy z instalacją 6V równie dobrze mogły by mieć oświetlenie na karbid, było by tak samo skuteczne.

Tak poza tym jest fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimno to sie robi dopiero jak jest ponizej -25st.C. Wtedy to jest problem bo olej w skrzyni i silniku rusa robi sie tak gesty ze nie idzie przekopac silnika. W drodze na Elefanta do Bawarii najnizsza temperatura jaka zanotowalismy to w nocy -30 st.C i w dzien -18st.C Bez problemu zrobilismy w takich warunkach 1200 km.

I taki z tego moral: "nie ma zlej pogody na motocykl, sa tylko zle ubrani motocyklisci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...