Skocz do zawartości

Tani transport motocykla


DEAD
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z pomocą przyszedł mi portal oferia.pl, powiązany z Allegro. Można wyhaczyć naprawdę niezłą okazję. Udało mi się sprowadzić motor za 200 zł, choć dałoby się i taniej (jeśli ktoś ma po prostu po drodze) gdyby nie zależało mi na czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Jeśli ktoś potrzebuje transportu motocykla na terenie Warszawy z resztą z chłopakami trasy te są do dogadania polecam firmę która zajmie się tym profesjonalnie. Motocykl przewożony jest w busie dzięki czemu nie jest narażony na odpryskujące kamienie i warunki atmosferyczne (jak w przypadku przyczepki), miła fachowa obsługa, ubezpieczenie ładunku i konkurencyjne ceny. Tel.793 440 799

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Panowie podsylam linka http://www.groupecat.pl/cms_/index.php?option=com_contact&view=contact&id=1&Itemid=53

 

Transport Harley Szczecin-Olesno ponad 500 km 360 zl z wat ubespieczenie na 50000 tys zl .Motocykl w ramie specjalnej do transportu motocykli kierowca w szczecinie odebral motocykl czwartek 12.00 w olesnie byl piatek 8.00 wiec nawet nie 24H faktura itp. W tej chwili szykuja mi oferte za ile przywiaza mi z portu Bremenhaven do Olesna to ponad 880 km pozdrawiam panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

w sumie nalezy generalnie szukac firmy lub kogos korzystnego z okolicy, no bo po zakup motorka trzeba raczej osobiscie z transportem pojechac.

na fotkach moze wszystko wspaniale wygladac ,ale rzeczywistosc moze okazac sie abslutnie "naga".

 

pozdr.

E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja przyczepkę wynająłem a wiozłem ze Śląska do Łodzi. Wyszło mnie 60 zł na dobę. No i zatrudniłem kumpli do pomocy przy mocowaniu:) Tak jak słyszałem ze względów bezpieczeństwa nie polecałbym wracać do domu zakupionym właśnie moto. Zwłaszcza jeśli to używka od handlarza. Ale przyczepka się sprawdziła:)

Lewa w górę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Witam, mam takie pytanie, posiadam zwykłą przyczepkę lekką i chciałbym nią transportować motocykle, już na niej woziłem crossy, ale wiadomo przy mocowaniu crossa nie myślałem nad tym czy w jakiś sposób go mogę uszkodzić. Ale teraz zamierzam wozić motocykle między innymi sportowe, wiec już trzeba więcej ostrożności i precyzji. Wiec pytanie do was jak tą przyczepkę przerobić, jak łapać motocykl, gdzie co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam, mam takie pytanie, posiadam zwykłą przyczepkę lekką i chciałbym nią transportować motocykle, już na niej woziłem crossy, ale wiadomo przy mocowaniu crossa nie myślałem nad tym czy w jakiś sposób go mogę uszkodzić. Ale teraz zamierzam wozić motocykle między innymi sportowe, wiec już trzeba więcej ostrożności i precyzji. Wiec pytanie do was jak tą przyczepkę przerobić, jak łapać motocykl, gdzie co i jak.

Przejrzyj moja oferte. http://motokofeina.pl/systemy-mocowania-motocykli-tyrefix-steadystand-fixed-brakefix-flexirail/

MOTOKOFEINA.PL - Tuning i chiptuning motocykli. Hamownia motocyklowa Warszawa (Nadarzyn).

Serwis i przygotowanie na tor. Blokady mocy na kat. A2. Obsługa ogumienia.

Akcesoria tuningowe: Rapid Bike, Cordona Quickshifters, Sprint Filter, PZ Racing, 4Racing Components,PK Power.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Wątek stary, ale jako że zbliża się sezon warto odświeżyć.

Polecam usługi profesjonalnych firm zajmujących się transportem motocykli. Ja korzystałem z http://dostawczy4you.pl/transport-motocykli/ i nie żałuje. Co ważne dobrze zabezpieczają "towar" dzięki czemu dojechał nieuszkodzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...