Skocz do zawartości

Poscig za CBR 600


the-one
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wybaczcie, ale nie zgadzam się z tą opinią. Nie wiemy co było przed rozpoczęciem pościgu. Tak się składa, że znam tochę policjantów, również motocyklistów i według mojej wiedzy, oni raczej nie przesadzają jak nie muszą (odpowiadają materialnie za pojazdy i w razie kolizji czy wypadku wcale nie mają przyjemych chwil). Nie wiem czy jeżdiliście trochę za granicą, ale ja byłem przyjednym pościgu i ten tu wcale nie odbiegał od tego co widziałem.

Oby jednak takich sytuacji było jak naj mniej - nikomu to nie przyspaża splędoru.

 

Pozdraiwam,

krzysztof

 

ale nie zaprzeczysz że akcja robiona troche na pokaz co nie ? powiedz skąd wziełoby się nagranie z radiowozu w necie? chodzi tu tylko o zastraszenie nas motocyklistów. taka jest moja opinia, rozumiem i szanuję jeżeli ktoś się z nią nie zgodzi. Powiedz mi prosze jeszcze czy nie dałoby się tego pościgu troche ukrócić?

 

Pozdrawiam

Przem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poonani, a niby skąd te numery mieliby spisać? Z ramy i silnika? Przecież on blach nie miał… Nawet jakby miał to jak byś się czuł gdyby się okazało, że policja zamiast ścigać, tylko spisała numery blach z Twojego moto, które to przed chwilą ktoś Ci podprowadził. Pewnie byś napisał, że zamiast go ścigać to tylko numery blach spisali… Wiadomo, to forum motocyklistów, ale nie znaczy to, że trzeba usprawiedliwiać każdego wariata na motocyklu, który z motocyklistą nie ma nic wspólnego, bo to przez niech mamy taką, a nie inną opinię.

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

który z motocyklistą nie ma nic wspólnego

no niestety ma, bo motocyklista to po prostu kierujący motocyklem. :biggrin:

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne winna policja... chyba się niektórzy za dużo najarali :biggrin:

a jak cie golf z ciemnymi szybami pier... na przejściu dla pieszych to ty jesteś winny - bo po co tam właziłeś?!

Ludzie trochę zdrowego rozsądku!

Pozdro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Greedo

 

A wy barany czytajcie poprzednie tematy zanim wyskoczycie ze swoim po raz dziesiaty

 

 

Nieładnie z twojej strony !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I nie czuje się baranem.

Edytowane przez Konował
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie natomiast bawi ta szokujaca pod publiczke infomacja o przeszlo 100 punktach karnych...

 

Skoro gosc nie ma prawka to i tak pewnie leje na te punktym, ale nie lubie wciskania ciemnoty.

 

Po pierwsze sprawa wykracza poza mozliwosci ukarania goscia mandatem. I co - wniosek o ukaranie do sadu grodzkiego pojdzie ze spisem czynow, za ktore naliczyli mu te wszystkie punkty? To ile tego bedzie - 5 stron z rozpisaniem na jakiej ulicy, na ktorym kilometrze to zrobil?

 

Nie - wniosek o ukaranie pojdzie z zarzutem niezatrzymania sie do kontroli drogowej i stworzenie zagrozenia w ruchu.

 

Rzecznikowi prasowemu, ktory podal info o puntkach proponuje lekture art. 12 kk (Kodeks wykroczen w tym zakresie odsyla do kk)

Art. 12. Dwa lub więcej zachowań, podjętych w krótkich odstępach czasu w wykonaniu z góry powziętego zamiaru, uważa się za jeden czyn zabroniony.

 

Dostanie wiec kare przewidziana za niezatrzymanie sie do kontroli - zapewne w gornym zakresie i z zakazem prowadzenia pojazdow, ale to i tak nie po zadnego pokrycia w ich wyliczeniu takiej ilosci punktow :icon_mrgreen: .

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracajac do samochodow, zapewniam was ze na trasie spokojnie mozesz dogonic srednio zaawansowanego motorajdera, wciskasz gaz i masz 200 po chwili 220 i juz prawie masz na zdezaku owa szlifiere, roznica przyspieszenia przy predkosciach autostradowych maleje....teraz robia naprawde szybkie auta, wiem bo czasem jezdze i jestem pod wrazeniem ich mozliwosci...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...