Skocz do zawartości

Kradzież Tablic Rejestracyjnych


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, ze miałem już ten problem (ukradli chamy :banghead: ) i gadałem z policjantem na ten temat...

 

Nie podrabiajcie tablic !!! Żadnych tablic podobnych do oryginalnych - przecież to od razu widać; poważne problemy można z tego mieć (traktowane jest jak zamierzone fałszerstwo tablicy). Lepiej po prostu zrobić jakieś 'tymczasowe' - nawet krzywo napisane - jak policja Was zatrzyma to trzeba powiedzieć 'właśnie mi ukradli i musze jakoś wrócić do domu' i z reguły nie ma to poważniejszych konsekwencji.

Edytowane przez mario_BS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. no taką też mam nadzieje jak mnie zatrzymają ...

 

.. daleko się teraz nie zapuszczam ale i tak jakoś nie swojo się czuje wiedząc, że to nie oryginały ...

 

jeszcze 1,5 tygodnia i będą nowe :banghead: :biggrin: :biggrin: a do tego czasu życzcie mi szczęścia :banghead:

 

Pozdrawiam :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją tablicę z motocykla zgubiłem -lub mi ukradli - ale jezdziłem bez niej z 2 tygodnie zanim zauważyłem, że jej nie mam :) :biggrin: - mimo poszukiwń na forum nikt nic nie wie

 

 

No to też się często zdarza hehe ale tak sobie myśle że w sumie lepiej nie wiedzieć i jeździć niż wiedzieć że się jeździ na zamienniku zrobionym przez siebie..

 

,,jak się nie wie to nie ma stresu :buttrock: i jest komforcik psychiczny :biggrin:

 

Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
tablica zostala dporacowana pod katem czcionki, odstepow i trojwymaiarowosci

 

Nie wiem z czego sie tak głupio cieszysz. 10 razy się uda, za jedenastym trafisz na cwańszego i będzie wyrok, pewnie w zawieszeniu na początek, ale na kilka lat w papierach zostanie. Tablica tejestracyjna to taki sam dokument państwowy jak dowód rejestracyjny. Rozumiem więc, że dowody rejestracyjne też podrabiasz?

Małe kombinatorki....

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... dlatego właśnie ja nie zapuszczam się daleko na zamienniku .. zwyczajnie się boję że mnie pały skroją ... tak tylko niedaleko chaty śmigam co by zaspokoić głód latania ... kilka kilometrów dziennie... jeszcze tydzień i bede miał nowe blachy z urzędu :) :D :) :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że jeżdze po takich drogach o których w ogóle mało kto wie że istnieją ... a jedynymi świadkami moich jazd są krowy i owce :) :) :D

wlasnie dlatego tylko raz uzylem tej tablicy (zeby uchronic motorek przed rekami niepowolanej osoby) :) nowa zrobililsmy dla swojej satysfakcji i wisi sobie teraz nad biurkiem. PS co do wypadku to motorek ma jeszcze wazne OC :) .... z reszta to dluuuga historia :)

i SZCZERZE chlopaki nie polecam podrabiania dokumentow na dluzsza mete... kumpel podrobil sobie legitymacje z liceum z 1987 na 1985... dwa lata bylo spoko ale kontroler w pociagu przyjzal sie uwazniej i teraz kumpel ma sprawe i pewnie dostanie kuratora....

PZDR

Edytowane przez pawela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe .... ciekawe kto kupi od Ciebie tą rame ... z papierami :P może też są podrobione :flesje: :flesje: :D

 

Zdrowie :P

PS. jeszcze tydzień i mam nowe blachy

hehe LEGALNA rama z papierami przywieziona z niemiec jako dodatek do zakupu mojej detki... mialem cos na niej budowac ale stoi w garazu wiec moze sie komus przysluzy :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...