Skocz do zawartości

Kradzież Tablic Rejestracyjnych


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mialem taki przypadek w aucie.

Oczywiscie zglosilem na policje, ale bez tablicy nie jezdzilem.

Zamowilem sobie na ..... allegro byla u mnie w 24h.

I z taka jezdzilem tydzien.

Juz chcialem isc wyrabiac nowe, ale tel z komendy ze tablice sie odnalazly.

Zgloszone mialem wiec jak by cos to mam podkladke.

A ewentualny koszt wymiany to cos okolo 200zl (tablice, dowod, naklejka na szybe i znaki legalizacyjne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszt wymiany moze i 200 zl

ja za wtornik tablicy zaplacilem 60 zl w WK, a w momencie skladania wniosku o wydanie duplikatu napisalem date zgubienia talbicy i date zgloszenia sprawy, wiec mam sytuacje czysta..

 

a moja tablice pewnie znajdzie jakis archeolog za xxx lat, bo zapewne utonela gdzies w ostródzkich blotach :bigrazz:

 

zagubienie zglosilem tez na komendzie, to oficer dyzurny nie dal mi do wypelneinia zadnego oswiadczenia.. doslownie nic.. spisal tylko numer talbicy i telefon kontaktowy.. nawet daty zgloszenia baran tam nie umiescil....

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co ludzie bawią się w taką kradzież tablic, zbędne ryzyko itp. radze też nie czekać tyle tylko pokonbinować, mój znajomy kupił sobie tablicę w tym zakładzie gdzie robią te dla urzędu, z tego co wiem 20zł zwykła, a 50zł jak ma być z napisem zamiast cyferek...planowałem sobie zrobić taką dla jaj z "PO BANDIT" na podjazdy pod szkołe albo gdzieś, ale nie chciałem jednak miec potem kłopotów za śmiganie z tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co ludzie bawią się w taką kradzież tablic,..

 

 

Jak to nie wiesz po co ?? :icon_rolleyes:

 

 

Choćby na przykład dla tankowania za darmo paliwa ! To najczęstszy powód kradzieży !

A kradną nie po to żeby je sobie powiesić jako trofeum nad łóżkiem tylko żeby je wykorzystać!

 

Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...