Skocz do zawartości

POTRZEBNA KREW DLA ZIUTA (POZNAŃ) !!!


LUZIPOWER
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...a co do plakatu NIEZNISZCZALNYCH może jest trochę MAŁY, ale od jutra od 08:00 zostanie wywieszony na drzwiach bistro "ROTI" , i każdy przejeżdżając ul. Dąbrowskiego będzie go widział i będzie tam wisiał tak długo aż ZIUTAS przyjedzie znów do mnie wciągnąc Małego hot-doga.........pzdr Łukasz jesteśmy z Tobą !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się umówić, zrobić zbiorową fotę, a ja to umieszczę na koszulce, na której się wszyscy podpiszą. Będzie koszulka z kolorowym, wielkim A4 nadrukiem zbiorowej foty z podpisami. Tak dokładnie zorbiliśmy, jak parę tygodni temu inny nasz kolega się mocno rozwalił (klasyczne wymuszenie, wbił się w auto centralnie). Dostał taką koszulkę i lezał w niej w szpitalu, radość nieopisana :biggrin: Obecnie jest już poskładany, nawet we wtorek przywieżli go na wózku do szkieleta i było zajebiście miło :bigrazz:

 

Trzeba ustalić termin i zjechać się na Bułgarską koniecznie w liczbie masowej!

Ja zrobię koszulkę z nadrukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem można zrobić wszystkie projekty chyba im więcej tym lepiej :biggrin:

 

żeby zrobić takie dobre duże zdjęcie na którym zmieścili by się wszyscy musi byc jakiś profesjonalny aparat z dużą rozdzielczością żeby potem przy wywołaniu dużej odbitki nie wyszła pikseloza zdjęcie trzeba też robić przy świetle dziennym więc najlepiej jakoś w wekend w okolicach południa chyba najlepiej niedziela bo w soboty jeszcze niektórzy w pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysły rewelka!!! :flesje:

oczywiscie popieram i służe pomocą jak coś potrzeba...

 

A TAK W OGOLE PATRZAC NA TO WSZYSTKO TO DOBRZE MIEC SWIADOMOSC ZE MA SIE TYLU PRZYJACIOŁ WOKÓŁ SZCZEGOLNIE W BIEDZIE... TYMI POMYSŁAMI DAMY MAŁEMU TAKĄ SWIADOMOŚĆ! :buttrock: :biggrin: ;)

 

P.s. Luzi do mnie dzwonił i idziemy dzis wypić zdrowie ZIUTA!!! Poprawiny...jak ktoś chętny to prosze o smska. :bigrazz: :lalag:

 

 

 

691 76 12 30 DLA TYCH KTÓRZY NIE MAJA A CHCA SIE PRZYŁACZYĆ

 

A JESLI CHODZI O TERMIN ZDJECIA DOSTOSUJE SIE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysl z koszulka zajefajny marco wydaje i sie ze aparat z 5mil picseli by styknal i mozna by zdjecie panoramicze walnac by wszystkich objelo ale moze sie myle bo fotagraf ze mnie kiepski w kazdym badz razie czekam na info o spotkaniu :biggrin: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...B3garska&st=160

 

CYTAT Z EMAIL KTOREGO DOSTAŁEM WCZORAJ.... SZKODA ZE JUZ PO AKCJI ALE CHECI MAJA :bigrazz: :

 

Cześć,

 

 

 

Taka informacja trafiła do użytkowników naszego serwisu:

 

 

 

http://forum.scigacz.pl/viewtopic.php?p=25985#25985

 

 

 

Pozdrawiam,

Mariusz

 

 

DZIĘKUJEMY W IMIENIU NIEZNISZCZALNYCH :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dymek jak na plakat to 5 megówka nie będzie zbynio dobra ! zależy też dużo od lunety (wdg mnie) oraz z jakiej odległośći chcesz oglądać bez pikselozy !

 

A na koszulkę A4 to wymiar 21 x 29.7 przy 300 dpi = rozdziałka 3508 x 2480 to przy 6megowej matrycy obraz będzie żyleta !!! jestem za - dajcie tylko znać...

Edytowane przez LUZIPOWER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie, to mogę pogadać z kumplem dysponującym sporą "lunetą" i amatorsko fotgrafującym, np.: http://www.krystian.witryna.pl/mmp/ czy http://www.krystian.witryna.pl/bednary/ i http://www.krystian.witryna.pl/zakonczenie/

 

Może też dałoby się coś zrobić w sprawie wydruku, bo Kryhu pracuje w Perfekcie (ta drukarnia, o której wspominał NEH). Ale to by trzeba już było z nim konkretnie ugadać co i jak, a i w razie jakiejś akcji fotgraficznej również uwzględnić jego plany :biggrin: Jak coś to dawać znak.

Edytowane przez Fat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest FAT, ja też odrazu pomyślałem o Krychu i to będzie najlepszy wybór jaki możemy mieć, żeby nam zrobił fote :biggrin:

SZKODA ZE JUZ PO AKCJI ALE CHECI MAJA
To niech nie oddają teraz, na siłę, tylko poczekają chwilę, bo będziemy załątwiać ten bank, jak wszystko pójdzie ok, to będą mieli konkretny powód i zacznie się odkładanie od zaraz, bo więszkość oddała własnie teraz i i tak musimy sporo odczekać, co też nie jest złe, bo ja przyjdzie załątwić więcej formalności i zajmie to jak znam nasz kraj i życie kilka tygodni, to akurat będzie dobry moment i zaczniemy napełniać naszą buteleczkę zapasami :lalag:

 

MARCO: podeślij mi na priva shrek # shrek.pl , najlepiej w corelu/ilustratorze ten znak niezniszczalnych, zrobimy na plecach takie coś, a z przodu fotę, kupiłem już folię transportową do fotografii, ja jestem gotowy do robienia, koszulkę białą też już mam w rozmiarze M, chyba nie będzie za duża?

 

W niedzielę zrobimy fotę, a w środę zbieramy podpisy już na zrobionej i w pierwszym dobrym momencie, kiedy już będzie można do niego wejść zwalimy się i go ubierzemy :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój plakat w max rozdzielczości

http://www.niezniszczalni.website.pl/ziut.jpg

 

temat fotki kazałem załatwiać już fatowi z krystianem

jak wszystko wypali i krychu będzie miał czas w niedziel robimy fotę

trzeba jeszcze załatwić ładną pogodę i się ładnie umyć ubrać i uczesać :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...