Skocz do zawartości

Stronak o Enduro itp...


RazieL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie:)

Zrobiłem stronke o Enduro, Crossie, Quadach itp:) Mam do was wielką prośbę:) Rejstrujcie sie piszcie artykuły(jeżeli nie pojawią sie w dziale to piszcie do mnie na gg: 4629219) I wogle pomóżcie stronce się rozkrecic:) mile widziane klikanie w reklamę Ebay.pl i rejstracja z tegoż linku w tymże serwisie (za kazdego nowego usera dostaję od ebay 5zł :bigrazz: Powloi na motor sie uzbiera xD) ADRES STRONY : http://www.endurodreams.yoyo.pl/ :crossy:

Pozdrawiam:))

Edytowane przez RazieL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obraź się... ale z czym do ludzi?

Wrzuciłeś darmowy skrypt na darmowy serwer, 2 jakieś marne artykuły, ankieta, strona graficzna niby nie jest najważniejsza, ale też odrzuca. Ogólnie to tragedia jakich wiele w internecie...

Edytowane przez remy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłeś sstronkę, żeby na moto uzbierać, czy z zamiłowania? na niej rzeczywiście nic nie ma i chciałbyś,żeby teraz ludziska pisali, zapełniali, rozkręcali i KLIKALI w reklamy a Ty nóżki do góry i licz ciaćki.

Po co wchodzić na nią,jak nic tam nie ma... Nowa jest ,ok, ale jakiś wkład własny i to w dzisiejszych czasach nie mały musi być,żeby ludzi zainteresować.

Ja chętnie będe ją odwiedzał i może się nawet udzielał będe, ale na razie to sorry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z przedmowcami (niestety):/ Szata graficzna odrazu mnie odstrasza - zadnego screena motorq na kole :icon_mrgreen: Jedyne rzeczy ktore sa to opis w jednym zdaniu co to CROSS I ENDURO :buttrock: POZDRO

 

P.S. Popraw tytul tematu - STRONAK...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...