Skocz do zawartości

maly dylemat


Rekomendowane odpowiedzi

pegaso i tuareg rally to dwa zupelnie inne motocykla. tuaregiem rally polatasz jeszcze w terenie (wazy niewiele, rama i zawias z tego co sie orientuje jak w RX'ie takze da rade), natomiast pegaso to w 100% szosowka. Ja bym sie bardziej sklanial w stronie tr no ale jesli wolisz enduraki turystyczne i bardziej kreci cie szosa to bierz to drugie :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pegaso i tuareg rally to dwa zupelnie inne motocykla. tuaregiem rally polatasz jeszcze w terenie (wazy niewiele, rama i zawias z tego co sie orientuje jak w RX'ie takze da rade), natomiast pegaso to w 100% szosowka. Ja bym sie bardziej sklanial w stronie tr no ale jesli wolisz enduraki turystyczne i bardziej kreci cie szosa to bierz to drugie :)

dzieki za rade, bardziej mnie kreci chyba pegaso bo mam crossa ktorym moge wyjechac tylko w teren i teraz jestem spragniony asfaltu, tym bardziej ze kumpel ma pegaso i jezdzilem, fajna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za rade, bardziej mnie kreci chyba pegaso bo mam crossa ktorym moge wyjechac tylko w teren i teraz jestem spragniony asfaltu, tym bardziej ze kumpel ma pegaso i jezdzilem, fajna sprawa

z tego co piszesz to masz mtx-a wiec cross to nie jest , mocy ma mało, zawiasy słabe... taki lajcik

pegaso tez nie jest wybitną szosówką

sprzedaj mtx-a i zamiast dwóch moto kup jedno które wjedzie i w teren i po asfalcie da rade .. dt 125? :)

Edytowane przez robak

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co piszesz to masz mtx-a wiec cross to nie jest , mocy ma mało, zawiasy słabe... taki lajcik

pegaso tez nie jest wybitną szosówką

sprzedaj mtx-a i zamiast dwóch moto kup jedno które wjedzie i w teren i po asfalcie da rade .. dt 125? :)

dlaczego wszyscy polecaja mi DT125?Czy ona naprawde jest taka rewelacyjna?A jak z czesciami do DT?Czy trudno je dostac?Bo wiadomo ze jak kupie motor to raczej po krotkim czasie bede wprowadzal poprawki i czy bez problemu je znajde?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za rady, ale zrezygnowalem z enduro.Kupuje jakiegoś nakeda, najprawdopodobniej

Honde CB 250.

I powiedz co będziesz z tym robił mając 16 lat i nie mając prawka?

Mieszkasz pare km ode mnie, więc jak jednak kupisz enduro możemy polatać :)

Edytowane przez Benek14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co prawda prawka nie mam, ale z mojego grona motocyklistow tez nie wszyscy jezdza na legalu.

Poza tym chce miec cos czym bede mogl wyjechac w dluzsza trase.A wydaje mi sie ze pojemnośc 125

to jednak za malo, ze bedzie czasami brakowac tej mocy.Chociaz to nic pewnego ze naked i nic poza tym.

Jak nic nie znajde a trafi mi sie jakies fajne endurko, to moze sie skusze.

 

PS:A ty masz prawko ze wozisz sie KDX 125??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...